PDA

View Full Version : Имам проблем с играта Sims 2



zenzatsionen
12-30-2011, 12:34
Здравейте!Ами...нали свалих си играта Sims 2 - заредих файла с daemon tools нали...почнах да инсталирам (сещате се...NEXT -> NEXT..) Само,че като почна да ми се инсталира ми се появи това съобщение:
A problem occurred when trying to transfer the file 'TSData\Res\Sims3D\Sims08.package' from the media.
Do you want to retry to copy the file,or cansel the installation?
Опитай пак Отказ


Няколко пъти пробвах с "Опитай пак" но няма и 1 процент след това и пак същото съобщение.Пробвах да натискам "Опитай пак" до края на зареждането,но и на 99% пак това съобщение и никакъв успех...
Моля ви,много ви моля,помогнете ми,моля!
Ето как изглежда това неприятно съобщение:
http://prikachi.com/images/45/4205045J.png

Ivan4o0o0
01-01-2012, 16:32
Е кажи кой торент изтегли (дай линк) !!!

lion69
01-02-2012, 10:47
провери дали имаш достатъчно място ;) иначе играта е супер преди я цъках постоянно :)

zenzatsionen
01-02-2012, 16:18
Е кажи кой торент изтегли (дай линк) !!!
Ми то е малко по-сложно...Аз помолих братчетка ми (тя е доста зарибена по тези игрички) да ми "запише,копира или тн." на един диск файловете.Еми там е проблема.Това стана преди половин година.Тогава тя дойде и ми направи играта,почнах да цъкам - всичко си беше ОК....Ама незнам защо изведнъж играта изчезна (явно съм я изтрила по погрешка ;( ) и сега се мъча,правя всичко,къде ли в нета не търсих инфо как да го опрая ама няма никъде информация :( Моля ви,който има представа,нека постне един комент,плс!