PDA

View Full Version : След Ескапел- менструацията ми е..



time2rock
12-30-2011, 12:10
Доста по слаба. Дойде ми 2-3 дена по-рано от очакването и е толкова слаба, че извинете за инфо-то, но попринцип на ден поне една от превръзките е напоена добре, а сега само една беше за 4 дена. Попринцип ми трае 6-7 дни, а сега на четвъртия все едно ми свършва. Чудих се дали не е цветна бременност, но щом "напълних" една превръзка едва ли ще е, все пак тогава е по-слабо и по-светло. Като изключим тази въпросната превръзка, всички останали са ми както когато ми идва - малко и по-кафеникаво. Според вас нормално ли е? Извинявам се за твърде ясното описание на кръвотечението ми ;D

DragonLady
12-30-2011, 12:14
Ескапела винаги прецаква менструацията, което обяснява явленията и при теб. Ако искаш да си 100% сигурна, че ескапела си е свършил работата, направи си един тест за бременност - не са скъпи 3,50 - 4.00 е surecheck. И все пак колко време след фала го изпи?

time2rock
12-30-2011, 12:18
20-30 мин. след случката. То според приятеля ми не е свършил в мен, но все пак предеякуалационна със сигурност е попаднала и реших за да нямам после ядове да взема веднага.

granger
12-30-2011, 14:57
Много глупаво нещо... ако не е свршвал в теб да се тряксаш с Ескапел! Сега ще стоиш и ще чакаш да ти се оправи другия месец.Пак ти казвам много е глупаво от едната предеякулационна , без да свършва , да се тъпчеш с Ескапел. Ако беше прочела листовката да видиш какво пише нямаше сега да се чудиш защо ти е такава менструацията. Там си пише. И да те питам, била и си в овулация , че се притесняваш от предеякулационната течност?! Има 1 милимунда шанс нещо да се случи от нея и то ,ако си в овулация!

kalpazanka
12-30-2011, 16:10
Застраховала си се навреме, браво.
Вземи тест за всеки случай, защото има риск от извънматочна.

time2rock
12-30-2011, 16:46
Точно, не съм сигурна къде е свършил. Понеже като се скъса презерватива не сме усетили. Той го изкара преди да свърши и видях как свършва извън мен , но знам ли дали преди това не е пръснало в мен. Уж усещал, ама все пак не искам да ставам майка.

DragonLady
12-30-2011, 19:36
Много глупаво нещо... ако не е свршвал в теб да се тряксаш с Ескапел! Сега ще стоиш и ще чакаш да ти се оправи другия месец.Пак ти казвам много е глупаво от едната предеякулационна , без да свършва , да се тъпчеш с Ескапел. Ако беше прочела листовката да видиш какво пише нямаше сега да се чудиш защо ти е такава менструацията. Там си пише. И да те питам, била и си в овулация , че се притесняваш от предеякулационната течност?! Има 1 милимунда шанс нещо да се случи от нея и то ,ако си в овулация!

Подкрепям напълно!!! То ако от предеякулационната ставаше ( да знам че има и някой изключения, но те са много редки ) ... Нали се сещаш, че на сперматозоида му трябва скорост за да успее да стигне до яйцеклетката и да я пробие ( т.е да стане зигота ).

time2rock
12-30-2011, 19:51
Прочети горния ми пост :)

time2rock
12-30-2011, 19:53
Прочетох за 2-3 път инфо-то от сайта на ескапел и се поуспокоих, но все пак се чудя дали да не си купя и 1 тест след 5-6 дни като станат 14 дни след акта.
Ще получа ли странични ефекти след употребата на Escapelle?
"...Някои жени могат да имат промяна в цикъла – кръвотечението да е по-силно или по-слабо или менструацията ви може да закъснее или да дойде по-рано...."

granger
12-30-2011, 20:00
Добре бе , при положение ,че си видяла ,че свършва отвън и че той ти е казал...кво се плашиш?! Още нещо , не му вярваш ,че не е свършил в теб ... Уж усещал, ама все пак не искам да ставам майка....тва ме гръмна. УЖ...момиче , ти като свършвам , нищо ли не усещаш?! :D Уж усещал :D Ми усеща , и щом е усетил ,че свършва извън теб , вярвай му и не се тъпчи излишно с Ескапели.Не си бременна , а доста необразована!

time2rock
12-30-2011, 20:12
Напротив. Бих казала, че съм мнооого образована. Просто имам 1 проблем. Ако трябва да отговоря на нечий въпрос относно половия акт - мога да се изразя много точно, когато става въпрос за мен обаче - забивам, изпадам в паника и почвам да се притеснявам за всичко. В случая - всичко, което стане с мен го приемам за някакъв симптом или за бременност или някакви си притеснения там. Просто стане ли въпрос за мен - не съм аз.
И когато стане така - влизам тук и питам, очаквам отговори. Знам, че ако не попадне семенна течност , а предеякулационна - вероятността е минимална 0.1 процента да кажем. Но тогава идва това НО - "ами ако малко е попаднала в мен и от спермата", "ами ако той е бил в екстаз и не се е усетил".
Разбирате ме, нали : ) Просто съм такава по природа... Не го искам..

granger
12-30-2011, 21:07
Дишай - нищо ти няма! Щом ти е дошло не се притеснявай , това е от Ескапел!

chereshkaaa
12-30-2011, 21:33
Напротив. Бих казала, че съм мнооого образована. Просто имам 1 проблем. Ако трябва да отговоря на нечий въпрос относно половия акт - мога да се изразя много точно, когато става въпрос за мен обаче - забивам, изпадам в паника и почвам да се притеснявам за всичко. В случая - всичко, което стане с мен го приемам за някакъв симптом или за бременност или някакви си притеснения там. Просто стане ли въпрос за мен - не съм аз.
И когато стане така - влизам тук и питам, очаквам отговори. Знам, че ако не попадне семенна течност , а предеякулационна - вероятността е минимална 0.1 процента да кажем. Но тогава идва това НО - "ами ако малко е попаднала в мен и от спермата", "ами ако той е бил в екстаз и не се е усетил".
Разбирате ме, нали : ) Просто съм такава по природа... Не го искам..


aаз съм същата :Ддд

time2rock
12-30-2011, 22:23
Дишай - нищо ти няма! Щом ти е дошло не се притеснявай , това е от Ескапел!
Точно това се чудех - дали ми е дошло или е цветна бременност, но честно казано мисля, че много почнах да се филмирам. Там трябва да е светлорозово, а при мен беше 1 ден кафяво, после червено, сега пак ми тече кафяво. Важното е, че ме държи повече от 3 дни, а при цветната е краткотрайно. ( да вкараме логиката)

Guio92
01-01-2012, 11:00
Вероятността за цветна бременност е като да удариш петица от тотото...хиляда пъти ти казаха, че нищо ти няма. Разбира се, че щом ти е дошло по-рано ще е по-кратко и по различно. Ако имаше малка идея какво представлява собствения ти цикъл щеше да знаеш. В периода между менструации се натрупва "запас" върху стената на матката, очакваща бебенце, щом такова не се появи всичко се изхвърля. Ескапела, ако беше прочела И разбрала листовката, прави какви ли не неща с половата ти система в зависимост в кой етап от цикъла ти си в твоя случай изхвърлило ти е "запаса", та ако има бебенце да няма за какво да се хване. Иначе казано толко си имала, толко е дошло.
За заключение ако ще приятелия ти да се е изцепил с всичка сила чак в маточните ти тръби НЕ СИ БРЕМЕННА.

time2rock
01-02-2012, 00:56
:D:D:D Не,не,не ! Това последното изречение просто изкърти, благодаря ти за хубавия отговор. You made my night :D

granger
01-02-2012, 08:07
За заключение ако ще приятелия ти да се е изцепил с всичка сила чак в маточните ти тръби НЕ СИ БРЕМЕННА.
Ти въобще , умньо, знаеш ли къде се намират маточните тръби, та плещиш глупости наред?!

kalpazanka
01-02-2012, 10:21
Ти въобще , умньо, знаеш ли къде се намират маточните тръби, та плещиш глупости наред?!

Той няма грам обща култура и не знае къде става оплождането, ти го питаш за маточните тръби. ;)

Guio92
01-02-2012, 11:32
Нужно ли е да ви обяснява и какво е "сакразъм".
Само за справка: "Срещата на сперматозоида и яйцеклетката става в ампуларната част на фелопиевата (маточната) тръбата. Там става и оплождането."
Вземете почетете малко преди да ми се правите на много общокултурни.
П.П. time2rock, надявам се наистина да съм ти помогнал да се успокоиш. Миналия месец с приятелката ми минахме през подобна история.

kalpazanka
01-02-2012, 17:56
Маминият той. :D Точно на мен ли казваш да прочета :D :D :D

Ако действително си минал през подобна история и ако от обща култура си чел листовката на Ескапел, щеше да посъветваш авторката да си вземе тест...

Guio92
01-02-2012, 18:27
В момента се чудя дали знаеш значението на "обща култура".
Два пъти вече и казахте, да си направи тест. Ако иска да е спокойна да си прави. Няма нужда във всеки пост да и се казва, не ми изглежда малоумна. А и не смятам, че от шанса за извънматочна бременност, е нужно да си прави тест.
Предлагам да спрем да си мерим "общите култури", като деца, защото отстрани изглежда тъпо.