PDA

View Full Version : Любов



myHeartIsOnlyForYou
12-30-2011, 12:14
Знам че има раздел "Любов", но искам мнението на хора над 18, които предполагам имат повече опит и ще ми дадат правилен съвет. Искам да ми кажете как след като сте обичали някого истински, след време сте спрели. Възможно ли е? Знам че трябва време, но вече минаха 7 месеца... Да за съжаление през тях имаше доста пъти, в които се виждах с този човек и доста надежди...Днес отново ме разочарова. Още преди това да се случи, бях решила, че това ще е последният път, в който ще се опитам отново да съм с него. Надявам се да имам волята да удържа на думите си. Но просто искам да ми кажете дали след като сте обичали някого, но впоследствие сте се разделили, след време сте спрели да го обичате и дори сте заобичали друг. Моля ви посъветвайте ме какво да направя..това, което искам е да спра да го обичам!
Още един въпрос: защо мъжете, които имат приятелка се занимават и с други, но каквото и да става не оставят приятелката си..Заради любов ли е това или защо?

Chacho
12-31-2011, 16:14
Май ти е малко рано за този раздел. Помисли добре какво искаш, вземи решение, действай и живей с последиците. Краят на една връзка не е края на живота и както сега обичаш един, така след време може да обичаш друг.

Едно стойностно момиче няма да позволи на приятеля си да тича наляво-надясно като отвързан. А един мъж, ако е надраснал момчешките си дни, няма да се задява с други девойки, а ще крепи връзката. И въпросът е прекалено общ, както и прекалено обобщителен, за да ти се даде конкретен и смислен отговор.