PDA

View Full Version : фейл на огромна скАла



StringTheoryPracticist
12-30-2011, 15:24
http://www.youtube.com/watch?v=NeYkOHQ683k&feature=related
По някое време, 85% от европейските фирми са използвали метод, който не работи по-добре от налучкване, за избирането на работниците си. Надявам се да се замислите за това колко фейлвате самите вие като се доверявате на неща, само защото много хора (сред тях може би родителите ви) мислят, че са така.

Качеството е ужасно, но си струва да се гледа. <3 James Randi!

Много ме е яд, че това с астролога не го е направил както трябва! Трябваше да го помоли да направи характеристика на рандом зодия, без да казва коя е, след което от тълпа хора, всеки който мисли, че отговаря на характеристиката, да вдигне ръка и накрая да се провери колко от вдигналите ръка са въпросната зодия.

Ermic
12-30-2011, 16:02
с кви простотии се занимаваш тцтцтц

StringTheoryPracticist
12-30-2011, 16:09
или тролиш, или не схващаш за какво говоря

Ermic
12-30-2011, 16:45
2рото

tl;dr

StringTheoryPracticist
12-30-2011, 16:54
тцтц накъде отивате, скоро ще пишете "tl;dr" и "ОМГ ТОВА Е СУПЕР СЛОЖНО ВРЪЩАЙ СЕ В ЛАБОРАТОРИЯТА" на постове с две изречения

Ermic
12-30-2011, 17:00
обясни ми кво представлява тая простотия в 2-3 изречения

RedArmy
12-30-2011, 22:29
Доста трябва да си зле или просто промит мозък, за да смяташ, че в България, в български форум, всички трябва да знаят английски до такава степен, че да гледаш филми/клипове на английски без субтитри. Все пак тук официалният език е българският! Второ - още по-зле трябва да си, ако гледаш качеството на филмите, а не съдържанието им. Все пак има неми, черно-бели филми, при това снимани на лента, в които има повече смисъл, отколкото HD такива, снимани с най-професионалните камери на света.

NightGuardian
12-30-2011, 22:35
^ то сега има реместрирани версии. Филма е от 60-те , пък е HD :)

Което е доста хубаво , аз лично съм огромен фен на HD-то , но все пак държа и много на съдържанието :)

StringTheoryPracticist
12-30-2011, 22:55
Оф, заглавието изглежда кофти, иска ми се да можех да го едитна! Гаден нов форум.

още по-зле трябва да си, ако гледаш качеството на филмите, а не съдържанието им.
Не знам кой се е опитвал да ти разликата между това някой да напада нещо и това някой да се извини за проблем в нещото, но явно не е бил много търпелив и не го виня за това.

Или пък може би си свикнал да виждаш лошите черти само в неща, които не харесваш и си решил, че всички са така?

Но не се притеснявай, можеше и да се справиш много по-зле, например можеше да критикуваш James Randi.

ohluv
12-31-2011, 15:08
фейл мейл тва е