PDA

View Full Version : НЕПОЗНАТ!?



addi70
12-30-2011, 17:06
Харесвам момче, което никога не съм виждала... Тоест не съм сигурна дали го харесвам, просто се радвам, когато ми пише и не мога да си представя какво ще правя ако нямам никъв контакт с него. Запознахме се лятото чрез ФБ. Имаме обща приятелка и чрез нея. И от тогава редовно си пишем, особено напоследък, всеки ден. Не знам какво да правя... Делят ни мнооого километри и няма смисъл да задълбочаваме нещата, но не искам да прекъснем всякаква връзка...

Sh@d0w
12-30-2011, 17:09
Че защо трябва да я прекъсвате? Пишете си, като ви харесва.

addi70
12-30-2011, 17:13
Той не иска да спрем да си пишем, но аз мисля, че така е най-добре...Ще взема да се влюбя и като не го виждам ще ми е много трудно...

Meoww
12-30-2011, 17:21
Хилядите километри между двама души са вече често срещан проблем, и то преодолим. Ако сте достатъчно големи, ако се влюбите, можете съвсем спокойно да заживеете заедно...

poncho
12-30-2011, 17:22
Мислиш, че ще се влюбиш в него при положение, че не го познаваш?Интересно...
А иначе много хора имат връзки от разстояние. : )

SisiStrange
12-30-2011, 17:24
Няма да се влюбиш през компютъра, спокойно. Поне не истински.

niki1996
12-30-2011, 17:40
Щом не сте се виждали и през компютъра е невъзможно да се влюбиш

addi70
12-30-2011, 17:43
Хилядите километри между двама души са вече често срещан проблем, и то преодолим. Ако сте достатъчно големи, ако се влюбите, можете съвсем спокойно да заживеете заедно...
96 сме и двамата.. ;d


Мислиш, че ще се влюбиш в него при положение, че не го познаваш?Интересно...
А иначе много хора имат връзки от разстояние. : )
Познавам го...Смисъл официално е "непознат",защото не сме се виждали НИКОГА на живо, просто като човек го познавам адски добре и нз защо ме привлича. А относно връзките от разстояние, няма как да стане, ще ми изневерява 100000000000процента

Няма да се влюбиш през компютъра, спокойно. Поне не истински.
Надявам се. Аз досега не съм се влюбвала, просто се вманиачавам и не спирам да мисля и говоря за него :D

TheBeliever
12-30-2011, 18:06
Предполагам си наясно, че често има голяма разлика между поведението на хората онлайн и в реалността. Особено на вашата възраст. Ако си сигурна, че няма как да се срещнете очи в очи, по-добре ограничи контактите си с него, за да не хлътнеш по илюзорен образ.

umri
12-30-2011, 22:54
Заеби тая работа.. по-добре фани Пешо комшията. Ше го виждаш всеки ден, ше му храносмилаш децата всеки ден и всички ще са доволни. За кво ти е платоническа любов с някой, който е на другия край на света, при положение, че има толкова много мъже? Загуба на време и нерви, а някой ден може да се окаже, че е гей травестит, който е претърпял 3 операции за смяна на пола, има по-големи цици от твоите и 3 тестиса.

balu4ka
12-31-2011, 06:15
^хахаха.
Според мен ,зарежи това с любовта.Рано ти е за подобни сериозни връзки,които се крепят на доверие и отговорности.Намери си някой от твоя град.Нека сте приятели с него и толкова (:

Mi6inka
12-31-2011, 08:05
Не го познаваш, колкото и да си мислиш, че е така. Един човек се опознава истински, в някакви ситуации, когато сте двамата. Тогава виждаш какъв е всъщност. В чата можеш да разбереш как се казва, на колко е години, какво харесва и какво не..но до там. Характера е сложно нещо. Така, че.. щом ти е интересен можеш да продължавате да си пишете, не разбирам какво толкова драматично има в цялата работа.

Chacho
12-31-2011, 08:08
Ще хлътнеш, зарежи.

Azoria
12-31-2011, 12:22
Няма да се влюбиш през компютъра, спокойно. Поне не истински.

Достатъчно е да си го втълпи.

Пишете си , но ще е хубаво да си намериш някой с когото да излизаш,не само да си пишете.