PDA

View Full Version : здравейте какво ще направите ако попадните на това?



anichka12345678
12-30-2011, 18:28
Здравейте аз съм момиче,а моя проблем е че баща ми ...който е около 50 години е възможно да спи с мъже.............. не се шега говоря много сериозно.............. вчера когато се прибрах.... включих компютъра и негов скайп се влючи ... не съм искала да виждам това но някой писа и като гледам се уплаших разговори с човек от мъжки род за чикия .свирки и гълтане ..кой на кого.... това е истина ........ срам ме е да попитам какво е това ........ майка ми не знае за това ,но и аз не мога да го преживея ....... Какво да правя ?????? помощ ????

SisiStrange
12-30-2011, 18:40
Ами... може би изкарва някакъв период на критическата. Понякога на хората на тая възраст им хрумват странни неща: че не са се наживяли, че им заминава младостта, а искат да пробват много неща, че нещо им липсва и тн, и тн. Може просто да го е хванало в тази (гейската) насока. Стига да не се държи странно вкъщи, да не закъснява, да не изчезва безследно и прочие знаци, че може да си осъществява фантазиите реално, няма за какво да се тревожиш. Може всичко да е само в интернет.

Verminaard
12-30-2011, 18:41
Еми,ако баща ти е педал и го изтропаш пред майка ти - честит им развод,ти ще си виновна.
Отделно,ти каква работа имаш да четеш скайпа на баща ти бре?

TheBeliever
12-30-2011, 18:42
Защо трябва да правиш нещо?

Sh@d0w
12-30-2011, 18:46
Забрави го и не се мешай в работите на вашите.

musshy
12-30-2011, 18:47
И аз подкрепям горните две мнения. Не прави нищо.

BornToRaiseTheHell
12-30-2011, 19:05
Стой си на дупето. Не се знае кво може да е, може да не е писал баща ти, може да се е шегувал, може.. наистина да е обърнал резбата, но това са си работи на вашите. Съветче: И не чети повече хронологии на родителите си, просто не си ти човека, който ще ги проверява. :)

DragonLady
12-30-2011, 19:39
Не се меси, защото това наистина може да доведе до развод. Както каза и Сиси, може да е само временно увлечение повлияно от критическата.

FuCKkK13
12-30-2011, 19:59
тая тема ми прилича на ебавка но.. и ако ще говориш с някого това е баща ти.. защото е много вероятно от скука да е решил да се гаври примерно с някой (което не е постъпка на 50 годишен човек,но все пак..) ако ще правиш нещо поговори с него - ако не смяташ да го направиш си стои на четирите букви..

gabsi1990
12-30-2011, 20:42
стига дее... нещата не винаги са такива, каквито изглеждат! Я си представи че вашите ти прочетат хронологията с гаджето или с някоя приятелка? Как би изглеждало в техните очи? може вс да е шега...

DiabolicalSoul
12-30-2011, 21:30
добре де, какво има да правиш????? Всички деца се оплакват колко нетолерантни били родителите, как ако детето им е гей го травмирали и не го подкрепяли и имало скандали и такива, а ти реагираш точно така, еми, човекът може да си има и различни от обичайните интереси - негова си работа... (пък и ако е вярно, най-вероятно ще е по-толерантен към околните)

Не се меси, сигурно се чувстваш конфузно, ама те възрастните критически там, не знаят и как да се пазат в нет-а и такива неща... просто си мълчи и толкоз :)

hondacbr954
12-30-2011, 21:46
Аз мисля, че не е мъж, а просто си е преименувал скайп-а на любовницата, за да не знаете, че си пише с жени ;)

thelover3
12-31-2011, 09:29
стига дее... нещата не винаги са такива, каквито изглеждат! Я си представи че вашите ти прочетат хронологията с гаджето или с някоя приятелка? Как би изглеждало в техните очи? може вс да е шега...
Нищо не прави. Не винаги нещата са такива, каквито изглеждат.

straus
12-31-2011, 09:42
пасуваш си...

Bukuuu
01-01-2012, 01:39
Аз мисля, че не е мъж, а просто си е преименувал скайп-а на любовницата, за да не знаете, че си пише с жени ;)

^ +1 :D
Сигурна ли си, че си прочела правилно? Да не би просто да е разказвал сексуалните си преживявания с майка ти на някой приятел? Казват, че мъжете обичали да си споделят по тая тема..

Azoria
01-01-2012, 02:21
"Какво да правя? Помощ?" - Не се бъркай където не ти е работа!



Отделно,ти каква работа имаш да четеш скайпа на баща ти бре?

:lol: +

Naik1
01-02-2012, 21:25
яко на метна у кереча тос път

beretta92sd
01-03-2012, 08:34
Изобще не се занимавай това не е твоя работа да се бъркаш в живота на хората бил той и на баща ти всеки си има тайни и не си ти човека който ще тръгне на клюкари тоз и ония.Като изключим това че каза тука на няколко стотин човека че бащати си е писал с друг мъж за свирки и разни подобни.Ми представиси някой твоя приятелка приятел те познава с ника с който си тук и познава бащати, как бързо може да тръгне клюката, а на края да излезе че нищо не е такова каквото си мислиш че е.

FCB
01-03-2012, 23:58
И според мен е най-добре да не се месиш.
Все пак ти си преценяваш най-добре , но преди да направиш каквото и да било , помисли за последствията ... може да са необратими.

sundayman
01-04-2012, 14:09
Не се бутай в чуждите работи, не знаеш за какво става въпрос, може да разследва някой, може да се майтапи, всичко може... Седиш и си гледаш твойте неща, баща ти не е малък да го мислиш

krmd
01-04-2012, 16:12
Аз ако бях нямаше да оставя така нещата .. и щях да поговоря с майка ми насаме :)

ADMIRALKA14
01-04-2012, 16:27
Аз ако бях нямаше да оставя така нещата .. и щях да поговоря с майка ми насаме :)
И щеше да живееш с разведени родители..нда

DiabolicalSoul
01-07-2012, 20:35
Аз ако бях нямаше да оставя така нещата .. и щях да поговоря с майка ми насаме :)

щото си малоумен/на (facepalm)

teddybearMV
01-07-2012, 20:43
Всички ти казват да си мълчиш, но аз пък ще ти кажа, че в семейство, в което има подобни тайни, в един момент, независимо дали ти си мълчиш, или не, всичко това ще излезе пред очите на майка ти..по- добре рано, отколкото късно.
Щом мислите, че бащите ви могат да спят с мъже и после да си лягат до майките ви..направо думи нямам. Или да си говорят за чукане и духане с мъже и после със същата уста и ръце да прегръщат майките ви..
Дори може да я зарази с някаква болест, ако има връзка и не се пазят.