PDA

View Full Version : Стар приятел..



Mimzsii
12-30-2011, 18:47
Здравейте ! Значи с едно момче от съседния клас се сближихме супер много миналата година, но тази пак сме в едно училище, различни класове, но както и да е.. С него бях много добри приятели, може да се каже, че той ми беше най-добрия приятел, но сега вече не е така.. Има едно момиче от неговия клас и те се сближиха супер много, а мен тотално ме забрави. Супер се дразня и се ядосвам, но нищо не мога да направя.. А искам пак да сме си така близки, да си споделяме, да се смеем.. Моля ви, кажете какво да правя .. :)

reperw
12-31-2011, 10:32
убий другото момиче ?

MireuChangYong
01-01-2012, 16:51
Вече измислих начин как да я убие .. ^_^ jk ofc

Поговори с него. Попитай го защо страни от теб.. Кажи му, че искаш да сте си както преди. : ))

Ducati
01-02-2012, 10:44
Обичаш го, нали? Изобщо не го имаш само като приятел.

Colouring
01-02-2012, 10:50
Звъни му по-често,уговаряйте си срещи навън и се забавлявайте.Нормално е да си има и други приятели освен теб.

tItEufFf
01-02-2012, 10:51
Пиши му, поговорете си. После по някое време може да му кажеш че ти липсва и искате да си виждате по-често .. По реакцията му ще разбереш дали и на него още му пука за теб или трябва да се откажеш.

ADMIRALKA14
01-02-2012, 10:53
Ако все още сте friends поговори с него и му кажи, че се чувстваш някак пренебрегната, и ти липсва доброто старо време, когато сте споделяли един на друг и т.н.

SmilezZz
01-03-2012, 11:32
Поговори с него.

Обясни му , че не ти е приятно така и искаш да върнеш старите ви взаимоотношения.

Traum.
01-03-2012, 14:50
Разбери да не би да те е харесвал и като не се е получило нищо и да му е писнало и съответно дали не харесва нея. Ако не, значи както казах - кажу ми, че ти липсва приятелстовто ви и искаш пак да сте както преди.

lisi4ety
01-03-2012, 20:02
Пиши му, поговорете си. Питай го какво става с него, как е, кажи че отдавна не сте говорили и ти е липсвал. Не е нужно да навлизаш в подробности ..

ivyy
01-04-2012, 14:52
Още като прочетох темата си помислих същото като Ducati. Поговори с момчето. Обясни му как се чувстваш. Ако е достатъчно умен ще те разбере.

Mimzsii
01-25-2012, 19:44
Благодаря ви ! Говорих с него, казах му как се чувствам и го попитах защо ме избягва, но през цялото време той мълчеше.. И след това веднага дойде негова "НОВА, НАЙ-ХУБАВА И ЕДИНСТВЕНА ПРИЯТЕЛКА", много ме дразни ! :Д Както казах говорих с него, но нещата сякаш вместо на добре, стана обратното и даже като се засечем по коридорите не ме поздравяваше.. И отново говорих с него и той отрече всичко, бил ме поздравявал, бил идвал при мен, но аз съм го избягвала.. :ДД Яд ме само на едно, че до преди 2 дни както се казва, той ми казва, че съм най-близкият му човек, че само аз го разбирам, само на мен може да сподели, само аз знам тайните му и т.н На мен наистина ми е супер тъпо, защото наистина той ми беше най-близкият приятел, и много държах на него, а той много яко ме за*ба..

Noja
01-25-2012, 23:21
Не насилваи нещата и не мрази никои.