PDA

View Full Version : Най-трагичното положение :(((



alabalaa2
12-30-2011, 18:55
Здравейте!Значи ходя с едно момче,вече една година .B началото беше добре,но от няколко месеца е трагично.Никъде не излизаме заедно защото той,просто е някакъв мн. странен,не обича да излиза по заведения и дискотеки.Но това с излизането е най малкия проблем.Виждаме се единствено в нас и той идва в 12 вечерта с последния рейс,а понякога дори го изпусна.Не знам как не може цял ден да се оправи и да дойде по рано.А когато дойде в нас,просто си ляга,гледа тв и заспива .дори секс неправиме,правим го има-няма 1 път в седмицата,по тъп и еднообразен начин.и вече спирам да ви разказвам,защото ще напиша цял роман.Та вие какво мислите по въпроса.Аз мисля,че съм луда да го търпя,но просто съм свикнала с него и ми е трудно :(

SisiStrange
12-30-2011, 19:00
Аз бих го скъсала. Млади сте още да превръщате и сексуалния, и любовния си живот в рутина. Явно вече не му е интересно с теб щом не иска да ти обръща внимание.

ПП. Положение се пише.

TheBeliever
12-30-2011, 19:00
Ти искаш ли да си с него, т.е изпитваш ли чувства към него, или всичко е само навик? Ако все още имаш чувства и искаш да оправиш нещата поговори с него. Кажи му какво не ти харесва в сегашното пОлОжение и обсъдете какво да направите, за да запазите връзката си. Но ако за една година не сте се научили да общувате един с друг, просто няма да се получи.

alabalaa2
12-30-2011, 19:07
Ти искаш ли да си с него, т.е изпитваш ли чувства към него, или всичко е само навик? Ако все още имаш чувства и искаш да оправиш нещата поговори с него. Кажи му какво не ти харесва в сегашното пОлОжение и обсъдете какво да направите, за да запазите връзката си. Но ако за една година не сте се научили да общувате един с друг, просто няма да се получи.

ами вече не съм сигурна дали го обичам.Говорила съм му 100 пъти за тези неща да ги промени,той все обещава,но нищо не се променя

FuCKkK13
12-30-2011, 19:12
и аз съм ЗА това да поговорите,а и не е нормално млади хора да правят 1 път секс в седмицата.. 1-2 седмици ако е уморен или нещо такова - да,но иначе ми се вижда странно при положение че си правите секс.. + че едва ли сте някакви,които едва ли не са заети по цял ден и сте уморени вечер чак толкова,че да си лягате (говоря за него ) .. не знам.. поговорете,а и си помисли дали твоето вече е само свикване или са чувства .. защото има разлика и то огромна... и на мен на твое място би ми станало неприятно.. все пак така излиза,че едва ли не когато е с теб му е съвсем обикновено и няма желание за секс,за неща,които обичате да правите,за развлекателни дейности и т.н. .. това с телевизора или заспиването си е пълно пренебрежение и безразличие на това,че изобщо е с теб.. както казах ако е един,два,три пъти,да,но иначе не е нормално за връзка на млади хора,които имат доста неща за правене,които със сигурност не са се изчерпали за 1 година... помисли,поговорете и решете - заедно !.. айде успех :)

TheBeliever
12-30-2011, 19:15
А ти поемаш ли инициатива или само чакаш? Като искаш да излизате повече - намери място, на което и на него ще му бъде приятно и отидете. Като искаш секс - съблазни го. Не вярвам да ти откаже ако излезеш гола от банята и му свалиш гащите.

А ако просто си търсиш причина да го зарежеш - имаш я.

alabalaa2
12-30-2011, 19:23
А ти поемаш ли инициатива или само чакаш? Като искаш да излизате повече - намери място, на което и на него ще му бъде приятно и отидете. Като искаш секс - съблазни го. Не вярвам да ти откаже ако излезеш гола от банята и му свалиш гащите.

А ако просто си търсиш причина да го зарежеш - имаш я.

хах повярвай ми опитвам се,събличам се гола качвам му се отгоре и нищо той просто me избутва и казва,че му се спи..

thelover3
12-30-2011, 19:27
хах повярвай ми опитвам се,събличам се гола качвам му се отгоре и нищо той просто me избутва и казва,че му се спи..
Скъсай с него. Не те заслужава. Ще си намериш по-добър от тоя.

alabalaa2
12-30-2011, 19:32
и между другото искам да кажа,не се хваля но доста момчета и то много готини ме търсят и ми предлагат постоянно,обаче аз съм свикнала с него и ми е много трудно да тръгна с някой друг .хубаво момиче съм,привличам мъжете.Тaкаче няма причина да не го привличам.пък и той не е от най-красивите,дори бих казала че не е симпатичен и не би могъл да си намери някоя по-привлекателна от мен и той го знае това.просто не разбирам какво му ставa...:(

TheBeliever
12-30-2011, 19:44
Преди как беше ситуацията със секса? Някои хора са по-сексуални, други по-малко. Може за него веднъж седмично да е достатъчно. Естествено това не значи, че ти трябва да се примиряваш. Особено след като си с него по навик.

Явно връзката ви е в края си. Няма какво повече да се тормозиш с човек, с който не си щастлива.

djipsito
12-30-2011, 19:51
Намери някой по-добър, който да задоволява нуждите ти и да те кара да се чувстваш добре, желана и щастлива. Защо ти е човек, който те натъжава, отблъсква и т.н ? Заради едното свикване ще пропуснеш много по-приятни усещания. Не става въпрос само за секс. Млада си, не живей като баба с 50 годишен брак.

shmatarok
12-30-2011, 19:56
ами вече не съм сигурна дали го обичам.Говорила съм му 100 пъти за тези неща да ги промени,той все обещава,но нищо не се променя

Сама го каза. Няма какво да губиш, късай с него, просто няма смисъл да си губиш времето. Явно и двамата просто сте свикнали един с друг, нищо повече.

error92
12-30-2011, 20:53
Свикнала си с това да не те отразява, тогава къв ти е проблема :D

neTak|/|
12-30-2011, 21:48
Такива шут и ги разкарваш!
Не, че не може да дойде по рано или има друга или няма нормално обяснение просто.... разкарваш го и си намираш друг по-добър с по-хубавото се свиква бързо как може да се привързвате към такива боклуци...
Животът е по-кратък и от миг така, че няма какво да се чудиш решаваш ако ти се занимава с малки усилия може да разбереш дали има друга ако не ти се занимава го разкарваш и готово ...

Последния вариант е просто не пиши тука като не можеш да го оставиш...

Luidgie
12-30-2011, 22:00
Абе късай го, струва ми се безнадеждно!

fenkaaa
12-31-2011, 05:21
Моят пък обича да си ходим по заведения,но на дискотека в нашия град - не.Е,понякога когато настоявам му се налага ;д.До преди 1-2 месеца нон стоп стояхме в нас,но пък това не ни пречи да си разнообразяваме деня и така.Пък и нощем сме си заедно .. секс не ни липсва :D Абе не си приличат много положенията ни,да може би си луда да го търпиш.. пък да ти идва и в 12 вечерта и да заспива .. тц..

balu4ka
12-31-2011, 06:05
Отдавна любовта ви се е изчерпала.И двамата сте заедно,защото сте свикнали един с друг.Но ,явно той не те желае.Според мен ,няма какво да те държи с този човек вече.Не се заблуждавай.

anonymous708973
12-31-2011, 08:41
хах повярвай ми опитвам се,събличам се гола качвам му се отгоре и нищо той просто me избутва и казва,че му се спи..

Втф...
Няма смисъл. Млади сте, а нямате тръпка вече. Режи.

SmilezZz
12-31-2011, 09:49
Зарежи го. Сама виждаш , че я няма тръпката вече. Продължи напред, пък и не вярвам да ти липсва толкова много.

Luidgie
12-31-2011, 11:02
Моят пък обича да си ходим по заведения,но на дискотека в нашия град - не.Е,понякога когато настоявам му се налага ;д.До преди 1-2 месеца нон стоп стояхме в нас,но пък това не ни пречи да си разнообразяваме деня и така.Пък и нощем сме си заедно .. секс не ни липсва :D Абе не си приличат много положенията ни,да може би си луда да го търпиш.. пък да ти идва и в 12 вечерта и да заспива .. тц.. Време за самореклама............................ ....................

Azoria
12-31-2011, 11:54
хах повярвай ми опитвам се,събличам се гола качвам му се отгоре и нищо той просто me избутва и казва,че му се спи..

Гей! :shock: :lol:

Не ,наистина , не е нормално. Или е гей или вече абсолютно не го привличаш.

toad
12-31-2011, 14:26
Много ми е интересно как те е излъгал този момък , че да тръгнете изобщо :D
Какво има да се чудиш , свикнала или не щом нещо не ти харесва го променяш . За заведенията да не ще се прежалва някак , но да ти отказва секс определено това момче има някаква диагноза . :)

ADMIRALKA14
12-31-2011, 14:32
Седнете, поговорете и вижте къде,какво куца във връзката ви, и преценете дали искате да продължите заедно или не.

Cybershot
12-31-2011, 16:02
Защо нямам приятелка като теб...

sladur4etyYy
01-02-2012, 15:19
хахаха, ти си твърде търпелив човек.

MissBianka
01-02-2012, 15:31
Според мен той изобщо не държи на теб, това което описа не е истинска връзка, може би крие нещо. А дори и да не крие пак няма смисъл да се занимаваш, остави го.