PDA

View Full Version : как се казва тази песен ... ??!?



radoschetyy
12-30-2011, 21:28
По радио Енерджи чух една песен, стара е пеят е мъж и жена, като жената пее предимно на припева ... не чух много от песента, но на припева чух жената да казва ''Dynamite'' ... песента е в някакъв хип-хот - рап стил ;д (не съм много добре с определянето на стила ) ще съм благодарна ако някой ми каже коя е тази песен : ))

abyty99
01-04-2012, 09:59
Търся един филм... даваха го много отдавна по БТВ ... Разказва се за две деца братче и сестриче които остават без родители и ги разнасят на много роднини .. при един зъл чичо които прави всичко възможно до вземе богатството което приднадлежи на децата ..... След това той ги носи на една линия да ги убива но те правят така че се спасяват ..... И ги дават след това в един др чичо който се занимава с животни и много ги обича но тоя злия отива и го убива и ги взема .... Те отиват след това при леля си и тя умира там на един бряг става земетресение и тоя злия май там умира не си спомням края и как се казва .... Ако някой се сети пишете моляви .... !!

fairyy1
01-11-2012, 14:32
да не е тази .. http://www.youtube.com/watch?v=csh0Z3isiI4
По радио Енерджи чух една песен, стара е пеят е мъж и жена, като жената пее предимно на припева ... не чух много от песента, но на припева чух жената да казва ''Dynamite'' ... песента е в някакъв хип-хот - рап стил ;д (не съм много добре с определянето на стила ) ще съм благодарна ако някой ми каже коя е тази песен : ))

fairyy1
01-11-2012, 14:34
abyty99,а твоят филм мисля че е .. Поредица от злополучия по Лемъни Сникет :)