PDA

View Full Version : секс и наркотици



cvetaD
12-30-2011, 22:25
добра комбинация ли са сексът и наркотиците? И ако да- кой тип наркотик възбужда жените на МАХ ?

djipsito
12-30-2011, 23:21
Аз не съм фенка. Правила съм секс напушена, ама е някво много... странно. Затъпява се усещането, струваше ми се хипер бавно и се молех да свършва и да ме остави да спя. А, да, по едно време се унасях в сън. Много смешно се получи накрая, като го свършвах със свирка.. не разбрах, че е свършил и си продължавах.. А той ми вика: Кво правиш.. свърших вече. После се пръснахме да се хилим. Смятай как е свършил да не го усетя. Имаше хипер малко..
Определено не бих повторила.

Попърс препоръчвам.

По-тежки работи не съм пробвала и нямам никво намерение ;р

DarkTemplar
12-31-2011, 09:22
а rock'n'roll?

straus
12-31-2011, 12:54
Кока... стига пари да имаш, аз пък като се напуша как ми се доебва...

SisiStrange
12-31-2011, 13:02
Никога не ми е звучало като хубава идея.
Една позната имаше подобна идея, пробвали някакви гъби и после разказваше как страдала от усещането, че ще се разпадне и, че всяко докосване разрушава вътрешната и цялост. Тъй че минали без секс.

dream1707
12-31-2011, 13:07
Не бих пробвала...
Може би единствено напушена, но честно казано, не мисля, че ще ми е много до секс... Не съм пробвала, но скоро ходих на една вила с приятеля ми, където той се беше напушил... и от почти всичко му ставаше смешно, което лекичко ми убиваше настроението.. плюс тва до колкото помня устата му беше пресъхнала и беше много гладен .. :D

Друг приятел пък ми е обяснявал, че бил дръпнал няколко линии... и после не могъл да свърши :D

AliceSw
12-31-2011, 13:07
Обичам...много (((:

От джойнта аз поне ставам доста по-чувствителна на докосване, малко ми се и забавят реакциите обаче...иначе почти всички мъже, които познавам ги избива на секс като пушат...за женската част не е винаги така.

С амфет е малко странно, имайки предвид, че на повечето мъже редовната употреба им вреди на ерекцията и/или адски забавя/затруднява свършването. Иначе ми харесва също, движенията и на двамата са много по-бързи, ентусиазмът е по-голям...ииии мускулната треска след това е убийствена...

В комбинация са супер...само че само колкото за кефа и задължително и двамата да са вземали едно и също....

anonymous708973
12-31-2011, 14:01
Не съм, нямам и намерение...
Не са наркотиците начинът да възбудиш момичето си.

BgHtH
12-31-2011, 14:16
Кака ани и виагра/
Нз що го пиша, като при cърдечен проблем е смъртна присъда, ама ако намеря момиче с което секса да е такъв без стимуланти ще се оженя за нея и даже с готовност бих си жертвал 1та ръка за нея (ама не дясната, нали знаеш що?) :D

Sc0RcH
12-31-2011, 14:56
Тоя свят отива на НИКЪДЕ!!! Жал ми е за такива като вас,сериозно...

sunman
01-01-2012, 09:10
а rock'n'roll?
Yeah

По темата - пробвай с LSD,може половия орган да ти се види като змия и да си го отрежеш!! :)

TheBeliever
01-01-2012, 11:06
Правих секс напушена веднъж. Яко беше, струваше ми се, че всичко е на забавен кадър. Въобще не ни беше смешно, даже напротив, но си беше голям филм.

Не мога да кажа обаче, че тревата ми действа възбуждащо.

straus
01-01-2012, 12:33
И с анфетки било добре, снощи пробвахме :D

pifiella
01-01-2012, 20:05
Sc0RcH от цялата тема май само ние сме моралисти!

djipsito
01-01-2012, 22:29
Да се поклоним на моралистите! И ЧНГ!

SisiStrange
01-02-2012, 06:47
Sc0RcH от цялата тема май само ние сме моралисти!
На тая тема и аз съм моралистка.
Имам наблюдения първа ръка на това как изглежда един мозък на флуоресцентен микроскоп след медикаментозно лечение. Демиджът си го бива пък мога да си представя след наркотици. То не е нужно да се чувстваш отъпял и спрял, за да имаш вече последици. Просто се проявяват по-късно.

whysosad
01-02-2012, 12:03
Никога не ми е звучало като хубава идея.
Една позната имаше подобна идея, пробвали някакви гъби и после разказваше как страдала от усещането, че ще се разпадне и, че всяко докосване разрушава вътрешната и цялост. Тъй че минали без секс.
Гъби и секс? ХАхахаА.. ужас!
На гъби и да си сред природата.. Какъв секс, какви 5 лева..

По темата...
Всеки ден трева и секс.. и нищо ми няма..

Onq_Diviq
01-02-2012, 20:31
Тигар.. ако ще пробваш нещо, което да възбуди момичето на макс ти препоръчвам Амфет или Попърс.. И пикото е вариант ама малко по скъпичко. Аа ии внимавай с амфета, щото аз лично много грубея с тях.. :D

Naik1
01-02-2012, 21:29
I dont wanna live on this planes anymore ... :(

ShtrudeL
01-02-2012, 21:34
Айде да не разменяме точно такъв опит в тийн форум.