PDA

View Full Version : Алкохол и храни..



mey_si
12-31-2011, 08:42
Здравейте понеже идва голямото пиене днес,искам да ви попитам ,кои храни не се съчетават добре с алкохола..На мен напрамер когато пия водка и ям ядки после ми излизат киселини в корема..

Irti
12-31-2011, 09:17
То при всеки си е различно.. мазно с алкохол по принцип не е добре, освен ако искаш да те хваща по-бавно.. алкохола остава долу в корема, а мазното отгоре и по-бавно се разгражда.. тъпото е че като се разгради мазното и като те удари изведнъж... к'во да ти кажа.. там където ще се събираме ще има три вида месо (кое от кое по-блажно и нездравословно, ама вкусно) сушена сланина (прави сметка) и куп домашни мезета.. салати.. бе преяждане голямо ще е.. ти си знаеш кои храни ти правят кофти тръпка и просто ги пропускаш.

mey_si
12-31-2011, 11:38
То това ,е че нямам голям опит като пияч..рядко пия -само по поводи..и не искам да ми остават неприятни спомени..

xXxAngerfisTxXx
12-31-2011, 11:47
до момента когато като си изправен и почнеш да залиташ спирай да пиеш... че после яко драйфане и на другия ден си болен...

TheBeliever
12-31-2011, 16:20
Пий бавно и замезвай. Не се старай да следваш ритъма на някой друг, а слушай тялото си. Като се усетиш прекалено замаяна намали темпото, изпий повечко течности (безалкохолни) и хапни. След това си продължи с алкохола.

Общо взето ако мислиш и познаваш тялото си ще можеш да контролираш приема на алкохол и няма да се стига до грозни гледки.

Ou7oFmYhEaD
01-01-2012, 12:21
салати например

kalpazanka
01-01-2012, 13:44
салати например
Зависи каква е салатата!