PDA

View Full Version : СПЕШНА помощ.....



BaffaLsc
12-31-2011, 10:40
Значи.. понеже майка ми замина за Англия и в момента не е вкъщи, сама съм с дядо ми, и с моя искахме да прекараме нова година в тях, но нашите знаят, че вместо в тях , ще ходя на пижамено парти в братовчедка ми, и се вързаха на т'ва нещо. Но майка ми НАРЕДИ дядо ми да ме заведе до братовчедка ми и той да види как влизам в тях, планът беше да влезем във входа с братовчедка ми, дядо ми да си тръгне, аз излизам от входа и осъществявам остатъка от плана за вечерта, обаче се случи така,че братовчедка ми преживява много труден момент точно тая вечер и няма да може да ми помогне, а никое друго момиче не може точно на нова година да прави няк'ви такива неща, спешно ми трябват идеите ви, и не искам да слушам ,че т'ва било глупаво, или нещо от сорта..
Благодаря на прочелите и отзовалите се!

SisiStrange
12-31-2011, 10:43
Хм, бях останала с впечатлението, че не си малка? На 17-18 си, нали? Вашите ще имат ли наистина против да изкараш Нова година с твоя?

DisappointedDreamer
12-31-2011, 10:46
Братовчедка ти ще ражда ли? Какъв е този труден момент?

Според мен, просто не си прави труда да лъжеш и да мажеш.

BaffaLsc
12-31-2011, 10:46
Точно там е проблемът, не съм на толкова, пък и да бях, държат ме адски изкъсо и няма начин да ги навия за каквото и да било. Пробвахме какви ли не неща - да се представят други момичета за братовчедка ми, обаче НИЩО не е сигурно и ще се побъркам, а страшно много искам да си изкарам нова година с него......

BaffaLsc
12-31-2011, 10:46
Братовчедка ти ще ражда ли? Какъв е този труден момент?

Според мен, просто не си прави труда да лъжеш и да мажеш.

Лично е, смърт на роднина.

tigity
12-31-2011, 10:48
на колко години си?

DisappointedDreamer
12-31-2011, 10:48
Точно там е проблемът, не съм на толкова, пък и да бях, държат ме адски изкъсо и няма начин да ги навия за каквото и да било. Пробвахме какви ли не неща - да се представят други момичета за братовчедка ми, обаче НИЩО не е сигурно и ще се побъркам, а страшно много искам да си изкарам нова година с него......

:lol: Абе вие на по 12 ли сте?

Сажелявам, btw.

SisiStrange
12-31-2011, 10:53
Скрии го у вас. Пак ще сте заедно, но не у тях просто.

Irti
12-31-2011, 10:56
Дай половинка ракия на дЕдо ти да си трае и бягай при тоз'.

tigity
12-31-2011, 10:57
Дай половинка ракия на дЕдо ти да си трае и бягай при тоз'.

+1......................

BaffaLsc
12-31-2011, 11:04
Еми , то може да сме в нас принципно, ама друго си е в тях....
DisappointedDreamer , недей да сАжEляваш,
и недей да остроумничиш. http://s20.rimg.info/aeffded5eb4742e5d28bd67fcb1f1f94.gif

tigity
12-31-2011, 11:07
и все пак няма ли да ни кажеш на колко години си ????

DisappointedDreamer
12-31-2011, 11:09
Еми , то може да сме в нас принципно, ама друго си е в тях....
DisappointedDreamer , недей да сАжEляваш,
и недей да остроумничиш.

Sorry, обаче използвам кирилизатор-а. И ще си остроумнича, защото наистина е смешно.

BaffaLsc
12-31-2011, 11:12
Смешно или не, имам си глава на раменете, мисля с нея и знам какви могат да бъдат последствията ,
не си ми нужен, за да ми наливаш акъл.
На 14 съм,нали толкова държите да знаете...

tigity
12-31-2011, 11:24
ем ... годините имат значение ;р.... може много истъркано да звучи но е факт... ти на тази възраст още не можеш да се грижиш за себе си :) ..... и особено по големи празници като нова година стават най - големите бели... според мен като за начало трябва да помислиш трезво и след това да вземеш решение :)... смисал дали да се подлагаш на някакви потенциални рискове или не защотото все пак ти си непълнолвтна и за теб др хора носят отговорност ...

BaffaLsc
12-31-2011, 11:26
Мисля, че казах още в началото, че не е нужно да ми давате акъл.
Решението съм си го взела, от вас се искат само някакви идеи,
ако имате желание да помогнете, разбира се.

DisappointedDreamer
12-31-2011, 11:29
^ Зависи. Аз не съм много по-голяма от нея, но съм на 2000км от родителите ми, заедно с брат ми, и се грижа и за двама ни.

Можеш така да направиш: дядо ти да те остави, ти да се качиш при братовчедка ти за малко, и после веднага да тръгнеш към твоя приятел.

Но пък това може да има доста негативни последици, и трябва много да внимавате. Все пак си на 14, не на 16 или пък на 18. Това включва никакъв алкохол, цигари и т.н., за секс да не говорим. Никакво скитане навън, никакви пиратки и фойерверки. Рано ти е още за каквито и да е било изцепки.

BaffaLsc
12-31-2011, 11:31
Можеш така да направиш: дядо ти да те остави, ти да се качиш при братовчедка ти за малко, и после веднага да тръгнеш към твоя приятел.

То това е планът от самото начало, обаче братовчедка ми може да не бъде в тях, това е проблемът.

SisiStrange
12-31-2011, 11:32
Е, де. Не виждам големия риск в това да изкара Нова година с приятеля си.

Аз се чудя защо вашите не биха те пуснали и примерно да накарат дядо ти да те изпрати до тях. Хем ще са спокойни, че си в безопасност, хем ще знаят къде си НАИСТИНА, хем и ти ще си доволна.

Защо не пробваш да говориш с тях все пак?

ПП.


Никакво скитане навън, никакви пиратки и фойерверки. Рано ти е още за каквито и да е било изцепки.
С това съм ужасно съгласна.

DisappointedDreamer
12-31-2011, 11:34
Качи се само по стълбите във входа тогава, накарай дядо ти да те изпрати само до стълбите. Това може да проработи.

Може пък да кажеш, че си променила плановете си и ще прекараш Нова Година в някоя приятелка. Няма ли такава, която да ти помогне?

tigity
12-31-2011, 11:36
аве кво да кажа... чупете си главите и толкова ... ;рр не после мойта майка ще гледа бебета :Д ..и недай си боже съката дъщеря ... тъй че ми е все тая... идея нямам .... сру ... и сру за това че ти затормозих съзнанието ;ддд.... и бтв... не ти давам акъл а изказвам лично мнение... все пак съм ти никаква за да взимаш акъл от мен... ;ррр

BaffaLsc
12-31-2011, 11:36
SisiStrange, защото познавам майка ми нереално добре, до такава степен, че мога да ти кажа дори какво си мисли в момента.Просто е абсурдно да ме пусне, защото си мисли, че няма да спя от СЕКС, от това иска да ме предпази , не от друго. Обаче все още не е разбрала, че аз принципно, ако реша да го направя, няма начин да ме спре, ама.. не съм глупава, даже смятам, че все пак съм достигнала няк'во ниво, 'дето мога и сама да се оправям с някои неща...
DisappointedDreamer, и това също го мислих, но няма начин да вляза във входа,
защото нямам ключ, но това може да се уреди и това е един от вариантите, вторият
също го обмислях, ама всички са по купони, заети са, няма начин някой да се занимава.
А иначе има още един вариант, дядо ми да ме изпрати до някъде и да му кажа да си върви,
ще му кажа, че само аз като бебетата някой ще ме води до тях, ще кажа, че ме е срам,
нещо от сорта, това също ще стане, надявам се.

DisappointedDreamer
12-31-2011, 11:38
аве кво да кажа... чупете си главите и толкова ... ;рр не после мойта майка ще гледа бебета :Д ..и недай си боже съката дъщеря ... тъй че ми е все тая... идея нямам .... сру ... и сру за това че ти затормозих съзнанието ;ддд.... и бтв... не ти давам акъл а изказвам лично мнение... все пак съм ти никаква за да взимаш акъл от мен... ;ррр

Напълно съм съгласна. Успех, де. И весело изкарване.

SisiStrange
12-31-2011, 11:40
МНого сте зле. Да не би на 18-19-20 бременността да е по-малък проблем? И тогава е същото нещо. Само че едва ли има много хора, които правят секс след брака тук. Ако си използва мозъка по предназначение и ползва презервативи, няма да стане млада майка, спокойно.

Дядо ти няма ли да те разбере по-добре, ако го помолиш да те покрие?

BaffaLsc
12-31-2011, 11:41
Абе, какви бебета ви гонят, какви простотии..
Някъде изобщо да съм споменала секс ?

SisiStrange, няма да стане, но благодаря много.
Не се мъчи повече, нито ти, нито другите.
Достатъчно ми помогнахте. http://s20.rimg.info/4d57e3de263203cfa68386ab6fb3537b.gif

vesito13
12-31-2011, 11:49
Добре де, аз не виждам какво толкова ще затормозиш приятелите ти, ако ги използваш да те покрият. Колкото и да са заети, ти все пак няма да оставаш при тях, само ще кажеш, че си там. Няма как да им пречиш много и т.н.
Лично на мен това с някоя приятелка ми се вижда най-логично и възможно.

Azoria
12-31-2011, 11:50
Пробвахме какви ли не неща - да се представят други момичета за братовчедка ми


Че дядо ти не познава ли братовчедка ти? :shock: И вашите не знаят ли за починалия роднина? Според мен да излъжеш в тази ситуация ,казвайки ,че ще си в братовчедка ти е твърде рисковано... :?

Нямаш ли най-добра приятелка например ,при която да кажеш ,че ще се съберете?

BaffaLsc
12-31-2011, 11:51
Да, обаче в началото, когато казах на майка ми, че ще бъда в братовчедка ми, бях убедена
и сигурна на 100% и знаех, че братовчедка ми ще успее със сигурност, и не става в последния момент
да кажа, че нещата са се провалили, трябва да мисля и причина и още куп неща, и ще стане прекалено
подозрително, по - голяма каша от тая не ща да става..
Azoria , не я е виждал дори, за това се възползвам и мога да доведа друго момиче , като се представи за нея.Но иначе най - добра приятелка имам, но не върви, защото живее с един етаж по - нагоре от нашия,
а номерът е да не се знае точно къде съм, смисъл вход, етаж, апартамент, за да не тръгнат да ме проверяват,казвам ви, че ме държат като куче....

Едит:
Не знаят за роднината, защото е починал тази сутрин.

vesito13
12-31-2011, 11:57
и не става в последния момент
да кажа, че нещата са се провалили, трябва да мисля и причина и още куп неща, и ще стане прекалено
подозрително, по - голяма каша от тая не ща да става..

Добре де, тя ти е братовчедка, по-рано в темата, каза че става въпрос за починал близък, каква причина повече ти трябва. Нормално е братовчедка ти да се откаже да празнува и евентуално ти да си намериш някоя приятелка/компания, с която да празнуваш. Пък и щом сте роднини майка ти би трябвало да знае за какво става на въпрос.

BaffaLsc
12-31-2011, 11:59
Знам, че е нормално, както каза приятелят ми, мразя се за това, че я карам да прави някакви неща,
като имам предвид случилото се. Планирали сме го отдавна, майка ми вече казах, че е в Англия,
с братовчедка ми или нейното семейство НЕ общуват.

qkakukla2
12-31-2011, 12:19
Ето един план, но може и да се провали: Като стигнете до входа на братовчедка си и ти няма да имаш ключ и кой да ти отвори направи се, че раззговаряш с нея по телефона. После кажи на дядо си, че е отишла до магазина (или до някоя съседка що'т предполагам, че магазин няма да има отворен) и малко щяла да се забави. Кажи му, че ще я изчакаш, а той да върви.

BaffaLsc
12-31-2011, 12:22
Няма да стане. Телефонът ми е спрян от 1 месец и той го знае. ;д
Измислили сме го,имаме няколко варианта, все някой ще проработи,
спокойно. Благодаря много на всички !

Luidgie
12-31-2011, 12:26
Къде си тръгнала на 14 години дрисла ще прави "велики планове". Естествено, че вашите ще наредят така. Да не са малоумни да оставят дъщеря си да си вее голият гъз където пожелае? Пхахаххаа! Примири се, че няма да я бъде твоята.

D1esel
12-31-2011, 12:33
Абе я слушай майка си! На 14 години мястото ти на Нова година е вкъщи с мама и тати! А ако си навън с приятели на 31-ви трябва да си си вкъщи до 10 най-късно, или с твой родител или родител на твои приятелки!

BaffaLsc
12-31-2011, 13:49
Бе, я ми припомнете кои сте вие , че да ми уреждате живота, че нещо май не се сещам..

Luidgie
12-31-2011, 15:00
Това което казваш е нож с две остриета нали се сещаш? Приятелски съвет, към малко нищожество.

Chacho
12-31-2011, 15:38
Luidgie, баце, нещо ти идват комплексите в повече.

Luidgie
12-31-2011, 15:42
Luidgie, баце, нещо ти идват комплексите в повече.

От кога скуката е комплекс? Хммм явно за всяко явление причината е комплекс. Дам логика...

BaffaLsc
12-31-2011, 15:49
Няма значение, като й гледам мненията, всичките са някакви заядливи и неприятелски.
Все ми е тая, важното е, че го измислих вече и всичко ще е наред. ;)

Luidgie
12-31-2011, 15:57
Няма значение, като й гледам мненията, всичките са някакви заядливи и неприятелски.
Все ми е тая, важното е, че го измислих вече и всичко ще е наред. ;)

Заядлива съм с когото сметна за нужно и интересно. Пък ако имаше реален проблем щях да се отнеса с нужното уважение. Grt it?

BaffaLsc
12-31-2011, 16:03
Избивай си комплексите другаде.

Chacho
12-31-2011, 16:04
Всички висим тук от скука, но въпреки това всеки коментира различно. Цинизмът може да бъде сполучливо смешен, може да бъде уместен, но понякога може да не е нито едно от двете.

Cybershot
12-31-2011, 16:11
На 14 лъже като...
Каквото си надробиш, това ще сърбаш!
Майка ти изглежда те знае що за стока си и за това е взела тези мерки, те ако ти имаха доверие нямаше да се стигне да правиш планове.

BaffaLsc
12-31-2011, 16:13
Не си ти този, който ще ми каже дали майка ми ми имала доверие или не, майка ми винаги е била такава, още откакто аз бях малка, така че не говори, без да знаеш. Никога не съм се дънила пред нея или нещо подобно, просто жената си е такава. И '' що за стока съм '' , като си толкова отворен ?

Luidgie
12-31-2011, 16:15
С тия комплекси, защо не се скриете? Поне ми кажи какви комплекси по-точно избивам, във форум пълен с хора, които никога не съм виждала и те мен? Хмм?
Ако исках да съм забавна - щях да бъда. Въпрос на избор е. В различни ситуации - различно отношение. Айде приятно изкарване на вечерта.

Chacho
12-31-2011, 16:30
Високомерие, подплатено с агресия. Аз също не съм съгласен с решението й, но "нищожеството" беше крайно излишно. На 14 години е, колко по-умни и премислени постъпки искаш да прави? Позабравили сте се и вие какви сте били. Или може би ясно помните какви не сте могли да бъдете.

tigity
01-01-2012, 13:39
и сега поне няма ли да споделиш как мина :DDDD???

BaffaLsc
01-01-2012, 14:09
всичко мина перфектно, никой не ми помогна, бяхме си само аз и моя .. иии дядо ми ме заведе до входа, като преди това моят си беше оставил ключовете под вратата, смисъл за да не се затвори и да се направя, че звъня на звънеца и учудено казах ' о, то е отворено, 'айде дядо, ти се прибирай ' и се качих, там ме чакаше моя, излязохме и всичко ок. :)

Sh@d0w
01-01-2012, 14:36
^ Считам темата да приключена тогава.