PDA

View Full Version : Познавате ли хора с хомосексуална ориентация в личния си живот?



D1esel
12-31-2011, 12:01
Какви хора са те според вас? (Ама не такива, които подозирате, че са, а такива, които открито са)

Аз познавам две момчета. Единия е отвратително мазен, има мазен сплескан фейс, гледа злобно, прави ку*венски номера, няма момчета приятели, а всичките са някакви недое*ани ку*ви. Ходи по улиците като се мисли явно за Мис Свят. По-женствен е и от сестра си, която обаче е баси яката пичка. :D Няма сайт в който да няма регистрация, дори мисля, че и тук се подвизаваше по едно време в секса и е личен приятел със Стамбини от ВъБокса. :D Много ме дразни, когато идва да се прави на интересен и като каже: "ей, момчета, дайте да си полафим". Добре че съм възпитан.

Другият е един, за който съвсем случайно научих, че е такъв, защото ми казаха. Ако не ми бяха казали, може би още нямаше да знам, че е такъв. Дълго време се засичахме в една обща компания. Супер пич е, изключително свежар, изобщо не му личи, че е такъв, освен ако не го гледаш под лупа. Няма злобен поглед, усмивката му е малко мазна, но в никакъв случай не е противен. Облича се разбира се модерно, както всички гейове, но просто човека има пари да си го позволи, но не в стил розова тениска и джапанки за баня, а съвсем прилично.

Според Вас Насинко от кой тип гейове е? :D :D :D :D :D

EinGutesKind
12-31-2011, 12:04
Да, познавам доста, но само двама-трима са симпатични, другите са от първия тип дето ти описа :razz:

D1esel
12-31-2011, 12:04
Да, познавам доста, но само двама-трима са симпатични, другите са от първия тип дето ти описа :razz:

А ти от кой тип си? :D

EinGutesKind
12-31-2011, 12:18
Аз съм прекрасно асексуално момченце :oops:

yakuza_
12-31-2011, 12:20
Не, хомофоб съм и гледам да нямам нищо общо с такива хора, дори не обичам да говоря с по - женствени момчета, както и да ме пипат мъже, било то по рамото или нещо от сорта.

D1esel
12-31-2011, 12:26
Не, хомофоб съм и гледам да нямам нищо общо с такива хора, дори не обичам да говоря с по - женствени момчета, както и да ме пипат мъже, било то по рамото или нещо от сорта.

E ти пък съвсем значи :D Аз пък се кефя да си гушкам приятелите и те да ме гушкат. :D

Luidgie
12-31-2011, 12:37
E ти пък съвсем значи :D Аз пък се кефя да си гушкам приятелите и те да ме гушкат. :D

Щом се ограничавате само с гушкането - жалко...

D1esel
12-31-2011, 12:41
Щом се ограничавате само с гушкането - жалко...

Това ми стига. :D

DarkTemplar
12-31-2011, 12:44
Имам 1-2ма бегли познати. Не съм хомофоб, но не дружа с такива хора.

D1esel
12-31-2011, 13:08
Имам 1-2ма бегли познати. Не съм хомофоб, но не дружа с такива хора.

А би ли бил приятел с гей, който не натяква, че е такъв непрекъснато?

Mi6inka
12-31-2011, 13:08
да, познавам.

ohluv
12-31-2011, 14:59
да теб познавам

DarkTemplar
12-31-2011, 15:04
А би ли бил приятел с гей, който не натяква, че е такъв непрекъснато?
Ако преценя, че е свестен тип и добра компания, предполагам да. Тва кога и с кой си го слага не ме вълнува особено.

KumchoValcho
01-01-2012, 19:14
Има много добра приятелка, която е лезбийка. в смис не "лезбийка"-позьорка, баш лезбийка си 8-) , както и още 2-3 момичета. Не е мъжествена. Всъщност няма лошо и да е мъжествена.
както и няма лошо ако някой мъж е женствен според мен, това е до природа и за всички има място в тоя хубав свят. Познавам 1 момче, което мноооого женствено, само че е гнусен, не защото е женствен, а защото е дебел, мирише лошо и има супер сериозно акне 8-)

Concussion
01-01-2012, 19:44
Да, господина ми по БЕЛ - един от най-точните хора, които познавам! За други сега не се сещам, аз харесвам и мъже и жени от край време, но не се приемам за лесбийка, просто съм широко скроена.