PDA

View Full Version : Не знам как да я заговоря.



Crisko
12-31-2011, 17:54
Харесал съм си момиче но съм малко срамежлив и не знам как да я заговоря. Бих искал да ми помогнете като ми давате съвети. Имам някъкво съмнение че и тя ме харесва , но както казах съм срамежлив и ме е срам да я попитам. Хелппппп!!!!!!

wallker69
12-31-2011, 19:43
Приеми я за равен на теб човек.! С нищо не е по-различна от тебе. И тя се храни и тя спи и т.н... !
Айде че пиенето ме зове Весело посрещане ! :D

Crisko
12-31-2011, 20:05
Искам съвет не , че е равен на мен човек

Stan0033
12-31-2011, 21:47
виж,човече.. всички ти казваме - бъди естествен ,прави и казвай това, което мислиш,бъди смел, защото съдбата обича смелите а пък каквото стане - ти няма да си виновен, просто това не зависи само от теб ами и от момичето, което харесваш.ако искаш бъди упорит никой не те спира.Не се чувствай виновен за постъпките си спрямо нея защото знаеш, че всичко,което правиш е редно и слушаш сърцето си.ако си искрен,честен и мил,ако проявиш загриженост и воля тя ще го усети.Всичко зависи от темперамента.това е на подсъзнателно ниво.не ти трябват заучени фрази, изрепетирани сцени и прочие.
това е. мисля, че ти помогнах.Ако не съм значи грешката е в теб, не в мен.
и помни - с времето и натрупания опит сам ще го разбереш.

Crisko
12-31-2011, 22:33
И аз мисля, че трябва да и разкрия чувствата си ,но не знам как да започна.Кажете ми как бихте започнали вие.

SmilezZz
01-01-2012, 07:03
Не сте си говорели , нито нищо - обаче си забелязал , че и тя те харесва ? Не си прави рано - рано изводите за всеки случай.

Иначе няма от какво да те е срам. Както виждаш от срама файда няма , само губиш по този начин.
Заговори я по някакъв начин. Питай я нещо ,ако например сте в училище - за някаква стая и разни такива.

Но недей още преди да я познаваш да й разкриваш чувствата си.

Azoria
01-01-2012, 12:38
Ти сега искаш да ти кажем точно какво да й кажеш? Няма как да стане , ти си този,който я познава и трябва да знае за какво би могъл да си поговориш с нея.

Просто бъди малко по-смел и не се притеснявай да я заговаряш. Тя няма да те изяде.

bratignat
01-01-2012, 13:18
Кажи й здрасти аз Криско. В зависимост от обстановката пусни някаква положителна шега, за нещо свързано с обстановката.

Гледай на нея, като на равна или никога няма да я забиеш.

antifashionshit
01-02-2012, 10:34
И аз мисля, че трябва да и разкрия чувствата си ,но не знам как да започна.Кажете ми как бихте започнали вие.

ако и кажеш веднага, че я харесваш... най-много да я уплашиш.
запознай се с нея и просто опитай да се забавляваш с нея. чувствата си ги признай под формата на целувка в подходящ момент (:
можеш да говориш с нея за каквото и да е, стига темата да е комфортна и на двама ви. можеш да почнеш с нещо по... деазнам, usual, вкарвай някоя шега за хубаво настроение тук-там, чак след като поразчупите леда по желание поговори с нея на някоя по лична тема
и не се хвърляй да я целуваш от нищото :Д имам предвид да я подготвиш по някакъв начин за това, че ще я целунеш. преди целувката се опитай да я хванеш за ръка, да я прегърнеш, нещо такова. не се страхувай много-много да я докосваш, щото ако не я докосваш все едно не правиш нищо. можеш да почнеш с някви по невинни нещица - здрависване, хайфайв, предизвикай я на тъмбуорс, можеш да я бутнеш със задник като едно движение в джайв, ако го знаеш :Д все неща дето създават игриво и весело настроение (:
успех
п.с. ченеге

t1nk3rb3ll
01-02-2012, 19:50
Не сте си говорели , нито нищо - обаче си забелязал , че и тя те харесва ? Не си прави рано - рано изводите за всеки случай.

Иначе няма от какво да те е срам. Както виждаш от срама файда няма , само губиш по този начин.
Заговори я по някакъв начин. Питай я нещо ,ако например сте в училище - за някаква стая и разни такива.

Но недей още преди да я познаваш да й разкриваш чувствата си.

+1

Aко не я познаваш, ти се усложнява положението, 'щото трябва първо да се запознаете. :D След т'ва трябва да я опознаеш и стаава дълга и широка. Иии да-не я застрелвай с признания. Ще те сметне за пълен тъпак... А в най-добрия случай ще и стане некомфортно ( в случай, че имаш добре развит усет и тя наистина изпитва влечение към теб.)
Иии, всички го казаха. Бъди естествен, бъди забавен (но не просташки), бъди себе си. Айде успех и после кажи кво е станало. :)

Ares
01-03-2012, 01:34
Хората са прави, че трябва първо да познаваш момичето. При мен най-добре се получава, когато й припомня нещо преживяно с нея, или някой интересен нейн навик, пускам го под формата на шега, така, че момичето по някакъв начин да се развълнува, разсмее и полека-лека се оформя разговор с приятен тон. Въпросът е да я проучиш поне малко, да видиш какво харесва и от какво се трогва, и да го използваш. Закачай се с нея, но умерено, колкото да я разсмееш, не подразниш. Всичко става леко и шеговито, без да се впрягаш. Вече като се поопознаете и разговаряте по-често, започни да й разкриваш и по-сериозната си страна, че всичко в прекомерни количества втръсва и ще те помисли за някакъв лигльо :D . И в края на краищата всичко си зависи от личните предпочитания на момичето, но при повечето, поне при мен, става със закачливия шеговит, непринуден тон :) . Най-важното е да я опознаеш. Но не бъди какъвто не искаш да бъдеш, бъди себе си ! Пък и да не те хареса, майната й, има много жени и цял живот пред теб :) !

Crisko
01-03-2012, 10:46
За начало се познаваме и сме си писали в фацебоок.Всеки ден се виждаме в даскало и понякога я заговарям.Другото което е, че имаме един и същ стил и слушаме една и съща музика, но не знам как да започна разговора.След което да я попитам дали иска да ходим без да звучи налудничево.

TheBeliever
01-03-2012, 11:05
Укроти малко топката. Няма как от общи приказки да скочиш на "айде да ми станеш гадженце". Покани я да излезете един-два-три пъти. Покажи й, че се интересуваш от нея като повече от приятел и й намекни за чувствата си. Но първо се опознайте.

Е, ако сте втори/трети/пети клас и "Искаш ли да ходим" може да свърши работа.