PDA

View Full Version : Харесвате ли интелигентни момчета ?



stone4
01-01-2012, 14:57
Харесвате ли интелигентните момчета , тези които не псуват ( дори това да се приема за гейско ... тук в България )
, които са мили и внимателни към Вас момичетата ?

xoxi
01-01-2012, 15:10
Чакай, кое се приема за "гейско", че не разбрах нещо??
По темата: Да, само такива момчета харесвам. :D

Colouring
01-01-2012, 15:10
A не!Харесвам само такива,които ми говорят на 'ма' и ме бият.

Concussion
01-01-2012, 15:12
Естествено! Само такива. Мърлите да се хващат с малоумниците, на мен не ми допада тая прослойка.

DisappointedDreamer
01-01-2012, 15:13
A не!Харесвам само такива,които ми говорят на 'ма' и ме бият.

:lol: +1

Какви са тия тъпи въпроси?

brutaLxxbunny
01-01-2012, 15:25
Сега, тук във форума понеже са се събрали всички интелигентни и разумни момичета в България, ще ти кажат "Оо, естествено!" . Само да си знаеш.
Иначе принципно никой не харесва простаците. Просто повечето момиченца са "кифли" и са гледали твърде много ''Tres metres sobre el cielo'' , за това изглежда, че момичетата обожават грубияните, а това не е така.

ADMIRALKA14
01-01-2012, 15:56
Разбира се. Не бих излязла с човек,чиято камбанария е празна. Като излезем някъде на заведение с малоумник и с компания цяла вечер ще трябва да се моля да не си отваря устата.

Traum.
01-02-2012, 07:54
Между това да е интелигентен и това да е внимателен има голяма разлика. Може да е същевременно много умен, а на държание към момичетата да е пълен простак. Обратното - да е супер глупав, но много мил.
Харесвам интелигентни момчета и то много. А зад лошото държание има все някаква причина и тя е комплекс най-често.

Concussion
01-02-2012, 13:35
Като гледам на доста от момичетата представата им за интелигентно момче е "който не псува, не обижда и не се изхрачва точно пред теб на улицата". Това вече е плачевно. Ето такива момичета не заслужават интелигентни момчета и мъже. Никога не бихте го разбрали, но затова разбира се не сте виновни вие. Не нашето поколение е виновно за всичко това, което се случва.

smilelady
01-03-2012, 10:14
Да! Никой не харесва пичове, които не могат да завържат разговор за друго, освен за обичайните простотии ;)

ShadyStyle
01-03-2012, 10:17
http://images.paraorkut.com/img/pics/images/n/nerd_alert-13809.gif

jghgh
01-03-2012, 21:00
обичам интелигентни хора като цяло.

SmilezZz
01-04-2012, 11:06
Сега, тук във форума понеже са се събрали всички интелигентни и разумни момичета в България, ще ти кажат "Оо, естествено!" . Само да си знаеш.
Иначе принципно никой не харесва простаците. Просто повечето момиченца са "кифли" и са гледали твърде много ''Tres metres sobre el cielo'' , за това изглежда, че момичетата обожават грубияните, а това не е така.

И кое му е просташкото на това момче да не псува , да е мил и внимателен ? Окей , ако такива са простаци - значи на мен ми харесват простаците.

Надали има момиче , което харесва някакъв идиот , който псува през една минута , държи се тъпо, детско и невъзпитано.

ImmortalSportFreak
01-04-2012, 13:41
Естествено.Само такива момчета харесвам. ;)

Biskfitka
01-04-2012, 14:31
Да.Най-малкото,когато си търся момче/мъж за нещо по-обвързващо ще държа да е интелигентен,с образование и бъдеще.

brutaLxxbunny
01-04-2012, 16:17
И кое му е просташкото на това момче да не псува , да е мил и внимателен ? Окей , ако такива са простаци - значи на мен ми харесват простаците.

Надали има момиче , което харесва някакъв идиот , който псува през една минута , държи се тъпо, детско и невъзпитано.

Искаш ли да се обзаложим не само, че има, ами е пълно с такива? :D

Nakadah
01-05-2012, 10:43
Никой не харесва интелигентни хора! Хаха


Да.Най-малкото,когато си търся момче/мъж за нещо по-обвързващо ще държа да е интелигентен,с образование и бъдеще.

А после момичетата не ходели с X заради парите му... хаха

Biskfitka
01-05-2012, 12:41
Никой не харесва интелигентни хора! Хаха



А после момичетата не ходели с X заради парите му... хахаНямах това в предвид ;)
Но след време (10 години поне ;д ) като дойде време да се женя,предполага се ,че ще имам добро образование,ще държа и човека до мен да е с такова.Не казвам да изкарва хиляди,но и двамата да имаме прилични доходи,не искам да издържам някого цял живот,както и обратното ;)

BrainlessROCKBABY
01-05-2012, 16:25
ja,ja,natürlich, ама къде са?

lisi4ety
01-05-2012, 18:17
A не!Харесвам само такива,които ми говорят на 'ма' и ме бият.

ахахахахаха
Естествено, само интелигентни харесвам, кой не ги харесва. : )

BrainlessROCKBABY
01-06-2012, 08:31
http://images.paraorkut.com/img/pics/images/n/nerd_alert-13809.gif


какво имаш предвид под нърд? нима всички внимателни момчета са нърдове? ;д;д

vwg2
01-06-2012, 08:44
A не!Харесвам само такива,които ми говорят на 'ма' и ме бият.

;DDDDDD ...

БонБонЧитУ
01-06-2012, 13:23
Бившото ми гадже беше много умно момче...ама чак дразнещо умен :ДД
Няма момент, в който да не съм спрела да се смея с него така че - ДА !! МНОГО ! :д

DarkTemplar
01-06-2012, 13:34
ja,ja,natürlich, ама къде са?
Тук сме mademoiselle. ;)

Thrombocyte
01-06-2012, 15:23
Ае огледай се и си отговори на въпроса, защото хората от форума не са по-различни от тея по улиците.

psychopath
01-06-2012, 15:55
хахаха очаквам още повече смех в тая тема :>
вярвам във вас

summerxtime
01-06-2012, 18:58
Забелязала съм,че повечето момичета си падат по така наречените "лоши момчета" ... аз лично съм една от тях.Нямам нищо против псувните (това звучи тъпо) , но хайде да си признаем,че когато сме ядосани дори ние псуваме.Отвръщавам се когато едно момче плюе.

blackstreet
01-07-2012, 09:53
интелигентните момчета се харесват от интелигентни момичета ;)

ledenakrasota
01-07-2012, 10:03
Какво разбираш под "интелигентност" ?

Има умници, които смятат всяка същество, освен тях за мижитурка и го показват по всячески начин. Има умници, чието IQ се равнява на простеенето им или на арогантността им.

Нещата са много относителни. Интелигентният човек е възпитан и тактичен. Знае къде, кога и какво да говори. Тези неща не се определят от пола. :)

blackstreet
01-07-2012, 10:15
много добре казано :)

ICanSeeTheFireBurning
01-07-2012, 10:27
Да, интелектът има доста голямо значение за мен. Ти, авторке, обаче май не знаеш точно какво е интелект. Това дали някой псува и дали е много миличък и добричък няма много общо. Интелектът е дълбочина и логика на мисълта, способност за вникване. Иначе и аз самата смело мога да заявя, че се считам са доста интелигентна, ама т'ва не ми пречи да си псувам. :D А това дали трябва да е мил и внимателен - да, трябва да му пука на момчето за мене, но като ми кажат "мил и внимателен", си представям някой, дето нон-стоп ме разпитва дали съм добре и ми дава да му се качвам на главата. А такъв аз категорично не искам - да, искам да ме уважават, но в никакъв случай не искам да се чувствам, като "принцеса", на която всяка прищявка й е изпълнена. Макар че може и моята представа за "мил и внимателен" да е изкривена, но аз все пак казвам, каквото мисля.

lisi4ety
01-07-2012, 10:32
Бившото ми гадже беше много умно момче...ама чак дразнещо умен :ДД
Няма момент, в който да не съм спрела да се смея с него така че - ДА !! МНОГО ! :д

Има разлика между умен и интелигентен.

Leticcia
01-07-2012, 13:53
Само такива.....

los4o
01-07-2012, 14:43
Има огромна разлика между разликата и самата нея, но интелигентен и умен мъж вече трудно се среща. Сега е времето на " лошите момчета " защото плюят и правят локви от плюнки, псуват като каруцари чийто кон са откраднали, е се мислят, че света се върти около тях. Не искам никой да обидя и се извинявам ако съм засегнал някому чувствата. Не знам вие сте жени вие ще кажете кой е умен интелигентен простак балама будала дивак и така нататък.

fluffy_^
01-07-2012, 14:55
Какво разбираш под "интелигентност" ?

Има умници, които смятат всяка същество, освен тях за мижитурка и го показват по всячески начин. Има умници, чието IQ се равнява на простеенето им или на арогантността им.

Нещата са много относителни. Интелигентният човек е възпитан и тактичен. Знае къде, кога и какво да говори. Тези неща не се определят от пола. :)

;) по правилно и да искат немогат да го кажът ! ^^

Luidgie
01-07-2012, 15:01
От кога псуването те прави малоумник? (псуването с граница и причина имам впредвид)
То всички викате, че обичате такива момчета, ама що да ви еба ходите с боклуци от типа "мачо с бръснат дебел врат, който храчи и псува на майна всяка 1-ва *****?"

mmm_sweet
01-07-2012, 16:47
Мисля,че нивото на интелигентност не определя дали човек псува. Тъпите момчета са за тъпите момичета, умните момчета са за умни момичета,иначе някак няма да се получи. Някои просто не са толкова тъпи,че да са с идиоти,а някои пък...явно са :D

wiiwa
01-08-2012, 10:02
Интелигентен и мил, да има хубаво държание пред хората , пред приятелите си и да не псува на всяка дума с ''бахти '' или '' майна'' , но да си кажем честно - никой не харесва някакви философи.

пAteNцЕ
01-08-2012, 10:06
е как да не :) по добре умен отколкото да не можеш да проведеш интелигентен разговор :D

bebzgirl
01-08-2012, 11:04
Естествено! Само такива. Мърлите да се хващат с малоумниците, на мен не ми допада тая прослойка.

++++++ на същото мнение съм. ;)

bloodyF
01-08-2012, 12:53
A не!Харесвам само такива,които ми говорят на 'ма' и ме бият.




;-)
точно такива олигофрени харесвам..

ICanSeeTheFireBurning
01-08-2012, 16:24
но да си кажем честно - никой не харесва някакви философи.

Не е вярно - аз тъкмо такива харесвам^^