PDA

View Full Version : Проблемче,помагайте !



1.4boost
01-01-2012, 20:45
Здравейте, искам да питам нещо женската част 1 въпрос.. Гаджето ми е девствено.. но имахме орални игри и аз й свърших около дупето , но след това четох,че може да се забременее дори ако момичето е девствено,когато попада сперма в дупето и продължи да тече по канала надолу.. Сега тя ми каза,че има чувството ,че от 3 дена ще й дойде , а й е дошло преди 2 седмици ? Нормално ли е , Има ли опасност да е бременна ? Помагайте, обяснете, защото откачам в момента от паника..

pifiella
01-01-2012, 21:30
Еeeee...УНИКАЛЕН ВЪПРОС ОТ УНИКАЛНО НЕОБРАЗОВАН ЧОВЕК!
По-горе в раздела има една важна тема ВСИЧКО ЗА СЕКСА(ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО),препоръчвам ти да отвориш и да прочетеш това,онова,защото не е нормално да питаш подобни въпроси, когато вече се праскате под път и над път......

1.4boost
01-01-2012, 21:33
Можеше просто да ми помогнеш , Место да натякваш.. Българска работа.. но мерси и ще видия раздела.. И НЕ СМЕ СЕ ПРАСКАЛИ .. Тя е девствена !!

granger
01-01-2012, 21:33
Не , Партеногенезата - a.k.a непорочното зачатие го няма при хората. Поне аз не съм чувала девствена да е родила, Да ме прощава Дева Мария! Много малоумен въпрос btw.

1.4boost
01-01-2012, 21:44
Добре,а на какво се дължат тия симптоми ? Смисел тя каза,че е в депресия , плаче й се , смяна на настроението .. и работи като при цикъла, но й е свършило преди 2 седмици.. ? обяснение на тоя въпрос търся ..

DragonLady
01-01-2012, 21:58
Всеки случай не се дължат и на бременност. Дори и да и беше напълнил г*за със сперма пак нямаше да е бременна ( освен ако не се стече към вагината ).

1.4boost
01-01-2012, 22:09
стече се по ануса и капна 1-2 капки от срамните устни върху кревата..

AlaBalaa
01-01-2012, 22:35
не мисля, че може да стане толкова лесно...

DragonLady
01-02-2012, 00:08
Щом е по срамните устни, а не по входа на влагалището, няма повод за притеснение.

granger
01-02-2012, 08:11
ТЯ Е ДЕВСТВЕНА БЕ! КВИ ГЛУПОСТИ ГОВОРИТЕ ! ДОРИ НА СРАМНИТЕ И УСТНИ ДА СВЪРШИ , Я МИ КАЖЕТЕ КАК ДЕВСТВЕНО МОМИЧЕ ЩЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!

Guio92
01-02-2012, 11:49
Това, че е девствена не означава, че не може да зачене стига да попадне семенна течност в нея (по някакъв различен начин от секс).
В случая плувците ти трябва да са на олимпийско ниво, за да стигнат до където трябва...живи...щом са попаднали около отвора. Не се притеснявай

MaLkaTa_LaDy
01-02-2012, 20:47
Не е бременна! Кажи и да спре да си въобразява и да се филмира. Какви депресии, какви настроения? Няма такова нещо като ПМС!

granger
01-02-2012, 20:56
Това, че е девствена не означава, че не може да зачене стига да попадне семенна течност в нея (по някакъв различен начин от секс).
В случая плувците ти трябва да са на олимпийско ниво, за да стигнат до където трябва...живи...щом са попаднали около отвора. Не се притеснявай

ИЗВИНЯВАЙ,АМА ТИ СИ УНИКАЛНО ПРОСТ.НЯМА ДЕВСТВЕНО ЗАЧАТИЕ ...!

dream1707
01-02-2012, 21:02
Ох.. не е бременна !
И моля те ... много те моля... образовайте се преди да го направите ...

MaLkaTa_LaDy
01-02-2012, 21:37
ИЗВИНЯВАЙ,АМА ТИ СИ УНИКАЛНО ПРОСТ.НЯМА ДЕВСТВЕНО ЗАЧАТИЕ ...!
Няма да се заяждам, но трудно се сдържам при тази твоя наглост.
Има девствено зачатие, щом си решила така да го наричаш. Например инвитрото.
Но ако си представим ситуация, при която хименът е разкъсан без осъществяване на полов контакт и например момчето с пръсти вкара сперма във влагалището на момичето, си я има възможността да забременее.

granger
01-02-2012, 21:57
Пиле, те секс не са правили , за какви разкъсвания ми говориш. Щом е скъсан хименът не е девствена ! Нито си е мушил пръстите, като я има тая ципа как ще проникне тая сперма извинявай много?!

Bixel
01-02-2012, 22:33
честито! Ще ставаш татко :D

Guio92
01-03-2012, 01:12
Пиле, те секс не са правили , за какви разкъсвания ми говориш. Щом е скъсан хименът не е девствена ! Нито си е мушил пръстите, като я има тая ципа как ще проникне тая сперма извинявай много?!
Ама ти си уникално тъпо парче... Не става въпрос за ситуацията на авторката, а че е ВЪЗМОЖНО да се забременне е БЕЗ СЕКС (i.e. инвитро или вкарване на сперма във влагалището по различен начин)

kalpazanka
01-03-2012, 05:33
ТЯ Е ДЕВСТВЕНА БЕ! КВИ ГЛУПОСТИ ГОВОРИТЕ ! ДОРИ НА СРАМНИТЕ И УСТНИ ДА СВЪРШИ , Я МИ КАЖЕТЕ КАК ДЕВСТВЕНО МОМИЧЕ ЩЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ!

В химена има отвори, през които изтича менструалната кръв. Точно през тези отвори могат да навлязат сперматозоиди. Затова не е задължително да има пълноценно проникване.
Ей такива ми ти глупости.

Ама ти си уникално тъпо парче... Не става въпрос за ситуацията на авторката, а че е ВЪЗМОЖНО да се забременне е БЕЗ СЕКС (i.e. инвитро или вкарване на сперма във влагалището по различен начин)
Първото изречение го оставям без коментар. След горното ми обяснение просто такъв е излишен.