PDA

View Full Version : Честа случка покрай Нова Година



DaSparKonE
01-02-2012, 01:50
Нова година - купон аху иху . Идва моментът в който алкохолния градус разтапя леда между събралите се. Това стана и в моята ситуация. През цялата вечер гледах едно момиче , не можех да откъсна поглед от нея , но все ми се виждаше недостижима.Затова посегнах към утешителна награда и целунах нейната приятелка. Момичето което си харесах ( А ) ни е видяло , без аз да разбера . После излязохме да гледаме зарята в 12 и ми се отдаде да целуна (А) . Тя ми позволи но след това ме попита защо съм целунал първо приятелката и (Б) . Не исках всичко да е за една вечер за това започнаха хиляди обеснения на пияна глава. В крайна сметка се стигна само до приятелство в фейсбук... как да коригирам нещата , дали ще имам шанс? Твърде убидно ли е ? И да съсипах вечерта и на двете момичета , но не си падам женкар ... просто така се стекоха обстоятелствата :Х

SisiStrange
01-02-2012, 06:40
Защо вече не съществува купон, в който целта на половината хора там да не е да се забият с някого?

И какво? Въпреки, че харесваш (А), но си твърде *по-мека дума, по-мека дума* неуверен да си пробваш късмета, ти задължително налиташ на друго момиче. Толкова ли е важно да си се целувал с някого задължително?

Щом и имаш фейсбука, обясни и всичко и тя да прецени как стоят нещата и дали иска да се пробва с теб.

umri
01-02-2012, 07:09
Защо вече не съществува купон, в който целта на половината хора там да не е да се забият с някого?

Щото, като си имаш приятел, както е в твоя случай, е по-различно. В другите ситуации първичното напира.

Не е трябвало да се обясняваш. Не ви е видяла, а по-скоро нейната приятелка се е похвалила. Че е тъпа ситуацията, тъпа е, че си неуверен, неуверен си, но не дължиш на никого обяснения, най-малкото на няква случайна на новогодишен купон. Казваш "така се случи" и продължаваш да правиш с нея каквото си решил. Ако върже, ок, ако не, си намираш трета.

Irti
01-02-2012, 07:34
Съгласявам се с изречението написано от umri и добавям

Затова се ходи на купон.. да се отпуснеш, да пийнеш, танци, нови запознанства (по-възможност предимно с момичета, ако си момче и обратно..) и евентуално, ако върже секс..

Това, ако си нямаш приятел..

Инак к'во? Купонче, детско парти с шампанско и сандвичи с шпек..

:)

SisiStrange
01-02-2012, 08:42
Не ща да звуча като някоя моралистка, но преди поне можехме да танцуваме, да се посмеем и да се напием дотолкова, че да ръсим простотии. А на един от последните купони, на които бях нямаше как да идеш да изпишкаш бирата, защото кенефа беше зает първо от едни, после от други, а на приятелката ми ( в чийто апартамент беше всичко) и се изчукаха в кревата няква в цикъл с някакъв лешпер, който не познава. Йей, фън!
Дивото нека зове. Аз не съм против забивките на купон, ако си харесвал някого и там ти се е отдал шанс извън даскало/обичайната среда да направиш крачка. Ама да ходиш с целта да се забиеш с кой да е, колкото да не е без и да се чувстваш едва ли не пораженец, ако не си, ем... не го разбирам нито сега, нито го разбирах, когато бях необвързана.

FuCKkK13
01-02-2012, 09:18
^ и аз съм на твоето мнение..

по темата: помоли момичето да излезете и да поговорите.. кажи и че я харесваш и искаш да излезете и да поговорите,за да и обясниш някой неща и ако приеме - гледай тоя път да не оплескаш пак нещо,ако не приеме - знаеш ;) .. айде успех :)

Irti
01-02-2012, 09:43
Не ща да звуча като някоя моралистка, но преди поне можехме да танцуваме, да се посмеем и да се напием дотолкова, че да ръсим простотии. А на един от последните купони, на които бях нямаше как да идеш да изпишкаш бирата, защото кенефа беше зает първо от едни, после от други, а на приятелката ми ( в чийто апартамент беше всичко) и се изчукаха в кревата няква в цикъл с някакъв лешпер, който не познава. Йей, фън!
Дивото нека зове. Аз не съм против забивките на купон, ако си харесвал някого и там ти се е отдал шанс извън даскало/обичайната среда да направиш крачка. Ама да ходиш с целта да се забиеш с кой да е, колкото да не е без и да се чувстваш едва ли не пораженец, ако не си, ем... не го разбирам нито сега, нито го разбирах, когато бях необвързана.

Нямам в предвид да идеш с нагласата за масова оргия и унищожение.. отиваш с мисълта да си правиш весело и да не седиш прав и дървен като царевица и после каквото стане. Аз в чужди апартаменти не съм "жънал" камоли да се изпразня на някой на възглавницата. :D Ако има някаква тръпка с момичето или го правим в този ден, но на мой терен или просто си разменяме номерата и някой друг ден - на друго място. На хижа е най-добре. Долу е купона, а горе са стаите..

:)

babity
01-02-2012, 14:10
Сиси, явно такова ти е обкръжението явно. С приятелите ми сме върли фенове на домашните събирания от началото на 9ти клас, та чак досега (което е приблизително 5-6години) и само едно единствено (първото) ни купонче имаше за цел някакви развратности. Не, не правя въздържателски партита, ако има нещо да се случва - случва се, но основното, за което се събираме е да се подкрепим алкохолно и да си говорим/правим простотии докато издържим.

По темата, пич, наистина не и дължиш обяснения. Можеш обаче да и се обясниш тогава и само тогава, когато ти демонстрира някакъв интерес. Споко, и да не стане - има и други ;)