PDA

View Full Version : Анален секс по погрешка... влезна само главичката



anonimnaags
01-02-2012, 08:12
Здравейте!
Много спешно ми трябва съвет, но не намерих друго по - подходящо място за това, реших да пусна тема тук с надеждата, че някой ще сподели опит.
Моля не скачайте срещу мен, може и аз някъде да греша, наистина имам нужда от съвет.
Новата година започна малко кофти за мен.
С мъжа ми се бяхме разгорещили, не го бяхме правили скоро, опитахме малко по - различна поза и в следващия миг и двамата изпитахме ужасно силна болка...
Явно пенисът му е излезнал, аз съм залитнала и е уцелил грешното място със сила...
Адски ме заболя, изтичах до банята и имах кръв в ръката... изтече още малко, причерня ми и почти припаднах... усетих как губя контрол над тялото си и паднах.
Кръвта спря, но от силният удар "онова" място беше останало по - разтворено... след няколко часа все още е съвсем леко отворено, т.е., полупритворено и много се притеснявам...
Предполагам е по - правилно да отида на гинеколог и да споделя проблема си..ако не се оправи до ден - два.
Не знам какво се случи, ново е за мен и съм в абсолютна паника...Толкова ме стресира.
Знаете ли нещо по въпроса, случвало ли ви се е, моля някой да помогне.
Измина цялата нощ от гафа, но там съм леко отворена, т.е. затворено е, но като пипна усещам, че не е плътно и е подуто на 4 големи сектора, не изглежда като преди...
Моля дайте съвет.

granger
01-02-2012, 08:16
Случайно да си имала хемороиди ...разширени вени ...нещо от този сорт там. Може би е и заради рязкото влизане , предполагам че преди това не си правила анален и това е било за първи път , затова предполагам от там е и болката , и кръвта. Но за всеки случай може да посетиш лекар, за да си 100% сигурна. Може да има някакво разксване, пък и зоната е доста деликатана и крие опасност от инфекции!

anonimnaags
01-02-2012, 08:18
Благодаря за бързия отговор! Честита нова година!
Ами имах хемороиди, да, не съм правила анален секс до сега... май оттам е всичко. Болката е само на ануса, на вътре няма, не е влизал, бяхме с презерватив, понеже се пазя да не забременея все още.
Ще почакам още един ден и ако изобщо не се нормализира ще отида на лекар.
Благодаря!

granger
01-02-2012, 08:23
Доколкото знам,може и от хемороидите да е , затова попитах. Дори и да ти мине , иди , за всеки случай ;)
Честита Нова година :)

anonimnaags
01-02-2012, 08:25
BБлагодаря!

FuCKkK13
01-02-2012, 09:29
дам.. и аз съм на мнение да идеш на лекар.. дори и нищо да ти няма да ти е спокойно на главицата :)

anonimnaags
01-02-2012, 10:17
Взех да се пооправям. Естествено, наранено е и ще трябват няколко дни, докато си възвърне елатичноста и възможността да го контролирам напълно...
Извинявам се за обяснението, но не знам как другояче.. Благодаря!

kalpazanka
01-02-2012, 10:19
Май не си особено за гинеколог, а за хирург.

EffinSick
01-02-2012, 11:03
^Недей да я плашиш де. :D

Concussion
01-02-2012, 11:31
Пак че не си се наакала...

anonimnaags
01-02-2012, 13:05
Не съм разпорена, че да съм за хирург...
Не разбирам защо се държите така с човек, който има нужда от съвет...
Аз ще отвърна с добро обаче, въпреки премеждията ми снощи.
Мир и любов на всички, мерси на посъветвалите ме!

DarkTemplar
01-02-2012, 14:27
Абе иди на профилактичен преглед при специалист, ей така за допълнителна сигурност.

BikerGirl
01-02-2012, 14:28
И аз предлагам да идеш на преглед само, но е нормално от силния удар да отече дупето или да се появят вънщни хемороиди и т.н. Спокс ще отмине мажи се скремче

NoMore
01-02-2012, 15:25
Хайде честита нова година :) Първо не се притеснявай ще се оправи там мястото е по-особено и не си била подготвена не си и пробвала така, а факта, че имаш хемороиди влошава работата. Би трябвало да имаш някакви кремчета мазила, не знам какво точно, за хемороидите и го намажи с тях. Надявам се да се оправиш бързо. А това за залитането не знам... чак толкова ли те е заболяло или просто си се изплашила? И за напред по-полека да не стават такива гафове :)

NoMore
01-02-2012, 15:27
И не е по темата извинявай, че питам точно тук, но ми стана интересно ако имаш хемороиди можеш ли да правиш нормален анален секс?

Concussion
01-02-2012, 15:30
И не е по темата извинявай, че питам точно тук, но ми стана интересно ако имаш хемороиди можеш ли да правиш нормален анален секс?

Можеш, но има опасност да си скъсаш гласните струни...

NoMore
01-02-2012, 15:41
Сигурно... аз сериозно питам ето момичето казва, че много боли дали няма да боли повече от обикновеното? Под нормален секс разбирам и на двамата да им е приятно така, че общо взето въпроса ми беше дали можеш да изпиташ удоволствие? Няма нужда да се лигавиш! Нямам хемороиди не съм и опитвала от къде мога да знам?

AliceSw
01-02-2012, 15:46
Аз имам подобен проблем...пробвам се от доста време да правя анален секс и е малко странно...първия път не влезе въобще, вторият влезе, но за малко не се разплаках от болка, кървях лекичко и се отказахме от опитите...половин година по-късно с друг партньор реших да пробвам пак и не се получава съвсем, докато влезе трябва да стоя и да не мърдам, защото умирам...доста опити понаправихме, но накрая се оказа, че пак си кървя...действително успяхме да нацелим накрая някаква странична поза, в която да не се чувствам, сякаш ме колят, но е странно...та и при това ли е като стандартния секс и се свиква или ще се налага да кървя всеки път или да си търся мъж с малка пишка, ако имам мерак да правя анален?

Concussion
01-02-2012, 15:47
Кой се лигави, бе? Аман от ощипани госпожици. Не, не е възможно да изпитваш удоволствие, след като имаш хемороиди, които и без това те болят, а какво остава като те опъва някой! Ето заради това го използвам това със "скъсаните гласни струни", щото нищо чудно да врещиш от болка!

granger
01-02-2012, 16:34
Сигурно... аз сериозно питам ето момичето казва, че много боли дали няма да боли повече от обикновеното? Под нормален секс разбирам и на двамата да им е приятно така, че общо взето въпроса ми беше дали можеш да изпиташ удоволствие? Няма нужда да се лигавиш! Нямам хемороиди не съм и опитвала от къде мога да знам?
Достатъчно некомфортни са самите хемороити , а дума да на става за анален.Просто е някво безумия . Първо ще и е няква супер болка , друго че ще влоши нещата.

kalpazanka
01-02-2012, 17:59
Не съм разпорена, че да съм за хирург...
Не разбирам защо се държите така с човек, който има нужда от съвет...
Аз ще отвърна с добро обаче, въпреки премеждията ми снощи.
Мир и любов на всички, мерси на посъветвалите ме!
Ми кат не си разпорена, чий ще дириш при лекар?

anonimnaags
01-03-2012, 09:14
Пффф, то бяха притесненияяя, за нищо!
Нямам хемороиди, просто имах съсирек, оток от болката и удара и съм го помислила за хемороид. Снощи се намазах с един крем за отоци и днес съм чисто нова. Нито имам болка, нито видимо нещо не е наред.
Така се бях шашнала, благодаря още веднъж на първото момиче, което ми помогна много и ме успокои, жива и здрава! ЧНГ на всички! :)

anonimnaags
01-03-2012, 09:15
П.п. - kalpazanka, ти да не си онлайн тест за бременност, гледам ти подписа ся :D :D

kalpazanka
01-03-2012, 10:48
Ми да ти кажа, вместо във всяка тема "Бременна ли съм" да питам едно и също, съм си написала въпросите в подписа и само указвам на сгафилия къде да гледа и какво да ми отговаря, за да смятаме овулация, опасни дни и да видим има ли риск или няма.
От зор съм превърнала подписа си в това, което е в момента :D

anonymous708973
01-03-2012, 14:30
Кви са тия кървища, за които разправяте? Аз съм правила бая заигравки и една капка кръв не е имало.

sapa91
01-03-2012, 22:14
Думичките - доктор, лекар, болница, да сте чували? Ако не сте има Google :)