PDA

View Full Version : Liubov ot prav pogled



danchoilchev
01-02-2012, 11:51
Sajelqvam che publikaciqta e napisana na sliokavica zaradi problem s windows. Nadqvam se da ne ybidq nikoi zaradi negramotno napisanata publikaciq. Ta neka se varna kam vaprosa mi. Ot 3 godini harevam momiche. Tq otlichno znae che izpitvam chystva kam neq no znam che tq ne. Po saitovete za zapoznanstva kakto i po skype govorim no na jivo i dvamata si obrashtame glavata na drygata strana. Vajno e da se znae che az sam i predlagal po otchaqn nachin no tq me otrqza liubezno. Ako nqkoi moje da mi dade savet da mi otgovori. Blagodarq predvaritelno.

Chacho
01-02-2012, 11:53
Намери друга. Не можеш да имаш всяка.

danchoilchev
01-02-2012, 11:58
Moje da zvochi tapo no haresvam samo neq osven da q zareja nqma li drug nachin :(

nikola1234
01-02-2012, 12:14
щом знае за чувствата ти от толкова време те приема за даденост и ти за нея си нещо като собственост която притежава. просто тръгни с някое друго момиче и тя ще "садне" и ще ти се моли да я зарежеш.(тая новата иам предвид :Д)

balu4ka
01-02-2012, 12:28
^Тоя' пък...
Според мен заражи тая работа.Любов насила не става.А ,това със садването от нейна страна ,ще има да си почакаш.Не и пука ,това е .Заеми се с някакво хоби,с времето всичко ще изчезне.(колкото и клиширано да е ,е така).

nikola1234
01-02-2012, 12:35
поне ако тръгне с друга нищо не губи :Д. смис или тая ще седне или ще продължи с другата. няма празно дет се вика :Д

antifashionshit
01-02-2012, 12:39
чачко е прав, намери си друго момиче

danchoilchev
01-02-2012, 12:40
Ne znam vie kolko ste godishni no az sam na 13. Predelno mi e qsno che na moqta vazras samo se misli za s.x. Vashite otgovori sa mnogo zadalbocheni. Az lichno si mislq che problema mi e lipsa na opit i se dopitah do vas zashtoto si mislq che vie go imate vaprosniq ''opit''. Tova koeto kaza bali4ka sam go proval i pochti se poluchi dokato vednash tq ne me potarsi. No kato se zamislq mai moqta rabota nqma da stane. Mislq si che moeto e detska rabota.

balu4ka
01-02-2012, 13:49
Ne znam vie kolko ste godishni no az sam na 13. Predelno mi e qsno che na moqta vazras samo se misli za s.x. Vashite otgovori sa mnogo zadalbocheni. Az lichno si mislq che problema mi e lipsa na opit i se dopitah do vas zashtoto si mislq che vie go imate vaprosniq ''opit''. Tova koeto kaza bali4ka sam go proval i pochti se poluchi dokato vednash tq ne me potarsi. No kato se zamislq mai moqta rabota nqma da stane. Mislq si che moeto e detska rabota.


Лол,на твоята възраст мислят за секс?На твоята възраст,ги тресе хормона,но мисля,че точно на 13 други неща трябва да са ти в главата.И, да,детска работа си е ,ако имаш достойнство спираш да се занимаваш с нея.Отхвърлен си ,явно имаш много свободно време оползотворявай го в нещо смислено.

ADMIRALKA14
01-02-2012, 13:54
^Тоя' пък...
Според мен заражи тая работа.Любов насила не става.А ,това със садването от нейна страна ,ще има да си почакаш.Не и пука ,това е .Заеми се с някакво хоби,с времето всичко ще изчезне.(колкото и клиширано да е ,е така).
^Точно!


И както каза Чачо:

Не можеш да имаш всяка.

danchoilchev
01-02-2012, 14:08
Mersi na vsichki koito obarnaha vnimanie na negramotnata publikaciq kakto i za poleznite saveti. Neshtoto koeto shte napravq tazi vecher e da q popitam napravo shte stava li neshto ili ne i ako otgovora e otricatelen shte se opitam da q zabravq.

ShtrudeL
01-02-2012, 21:33
Тук пишем на кирилица.