PDA

View Full Version : приятели....



CnpauT
01-02-2012, 12:23
Пиша тук защото се чуствам кофти...имам познати колкото искаш ,но имам и 3 приятеля с ,които става нещо и незнам в мен ли е грешката...
единия от тях си намери сериозна приятелка и тотално забрави за нас много радко излизаме.Аз нямам нищо против приятелката му е много готина ,но просто се дистанцира..
другия с който се познаваме от 12 години просто започна да излиза с други хора и започна да не се интересува от нас...
обаждах му се за нова година пратих му СМС дори не ми отговори...
сега другя последния е малко по особен...
седи в тях по цял ден и не обича да излиза... но все пак не се дистанцира излиза от време на време ...

Незнам защо стана така преди беше друго.. събирах ме се всички ходих ме по дискотети на сам на там...сега всеки си има работа... мъча да се намеря грешката в себе си но нея намирам... винаги съм помагал давал съм съвет когато са ми искали...вече и това не искат от мен...става ми мъчно защото усещам че ги губя...
Дайте ми съвет какво да направя...

slicky
01-02-2012, 13:55
Хората се променят и неусетно те забравят...Супер е кофти, ама такъв е живота. Аз не бих те посъветвал да ходиш и едва ли не да им се молиш да бъдат с тебе, по-добре си намери нови приятели. И мен така ме забравиха някои и останах приятел единствено с най-истинските.

Traum.
01-02-2012, 14:56
И аз си мислех, че приятелстовото трае малко по-дълго, но уви.. Ти си се опитал да направиш нещо, другото вече от тях зависи, ако са избрали да прекратяват отношенията ви нищо не може да направиш.

CnpauT
01-02-2012, 15:57
ние не сме прикратили отношенията си ,просто те се отдрътнаха и започнахме да се виждаме,чуваме и говорим по-малко и това ме притеснява защото след време ще спрем напълно ...

nikola1234
01-02-2012, 16:05
еми това е част от живата не може да се предпазиш от отчуждаване със своите прииятели. но в това отновение съм късметлия, защото имам 5-ма приятели с които се познаваме от 11 години и сме супер близки. имам чувството обаче че когато стане време за университет т.е след 1 година :Д всеки ще поеме своя път и най-много да останем 2-3ма от предишната така неразделна компания. така че всичко е въпрос на време рано или късно ще се случи така че пътищата ви ще се разминат.

qkakukla2
01-02-2012, 17:44
Отиваш сприятеляваш се, намираш компания.
Откъде да си намериш приятели?? Излез от вкъщи отиди в някое заведение или дискотека, отначало е кофти, но после ще имаш шанс и ти да се интегрираш.
Ако това не ти харесва се опитай да се присъедениш в компанията на някой от приятелите ти знам ли. Аз не съм наясно с тези неща и с сприятеляването точно как става винаги съм успявала да си намеря компания, но поне се опитах да ти помогна.

CnpauT
01-02-2012, 19:09
аз компания си имам....прочети пак внимателно какво съм писал

cashmoney
01-02-2012, 20:02
Хората започват да ходят там където им е по изгодно, от мен да го знаеш :)
Просто тези хора един ден ще дойдат и до твоята, ще те потърсят за нещо а ти тогава им кажи каквото те са казали на теб, кажи им че си зает или че просто не те е*е за техния проблем :)
Поздрави
едит:
Продължавай на пред и не мисли за вчера, още колко такива хора ще минат през живота ти.. нямаш си на представа!

SmilezZz
01-03-2012, 07:11
Така става понякога.
Ако толкова много държиш на тях - поговорете. Но съвета ми е да се сприятелиш с други.

CnpauT
01-03-2012, 16:04
ами ще поговоря с тях ако успея да ги събера :(

lisi4ety
01-03-2012, 20:05
Еми недей да се занимаваш с тях, хората се променят, разделят се, събират се. Онзи с приятелката рано или късно пак ще се върне при вас. Тоя втория просто можеш да го отпишеш, от личен опит казвам. А за последния - не знам..