PDA

View Full Version : Как да постъпя?



ludd
01-02-2012, 14:34
Ситуацията е следната: Харесвам едно момиче и знам, че и тя ме харесва. Първо на Нова Година ходех на гости при нея и си говорехме там няколко часа, след това когато ме изпрати нейна приятелка дойде и това ми попречи да направя първата стъпка. Попитах я за кафе и излезнахме, но с още едно момиче и момче. Държеше се малко странно. След кафето я изпратих и звънах по телефона да слезне за да кажа какво изпитвам, но не можа да слезне поради караници с техните. Сега се чудя как да постъпя. Защото след тези срещи вече имам чувството, че губи интерес. Писна ми и мисля да хвана пътя и да ида да и кажа всичко..

ShadyStyle
01-02-2012, 14:38
пиши й във фейсбук

ludd
01-02-2012, 14:38
пиши й във фейсбук

Не обичам така. Във фейсбук всичко е лесно...не мисля, че е най- добрия вариант.

ShadyStyle
01-02-2012, 14:40
Тогава се вижте на живо и й го кажи ве да не искаш да ви уредя аз среща

LeprikonA
01-02-2012, 14:41
по-скоро я покани да излезете само двамата, направете си една среща на билярд или боулинг примерно и и покажи наличието на чувства. това според мен е по-добрият вариянт.

ADMIRALKA14
01-02-2012, 14:42
Не обичам така. Във фейсбук всичко е лесно...
Евала!

Аз те съветвам да проучиш кога си е в тях и при първата удобна възможност да я изненадаш. Можеш да и занесеш цвете примерно и след това да и разкриеш чувствата си.

ludd
01-02-2012, 14:44
по-скоро я покани да излезете само двамата, направете си една среща на билярд или боулинг примерно и и покажи наличието на чувства. това според мен е по-добрият вариянт.
Да обаче има много странен характер, а аз съм затворен тип. Сигурен съм, че няма да се получи, дори и на кафе. Казвам го, защото знам каква е ситуацията...

Azoria
01-02-2012, 14:46
Да обаче има много странен характер, а аз съм затворен тип. Сигурен съм, че няма да се получи, дори и на кафе. Казвам го, защото знам каква е ситуацията...

Каква е ситуацията? Излезте някъде само двамата и й кажи, какво друго?

ludd
01-02-2012, 14:51
Каква е ситуацията? Излезте някъде само двамата и й кажи, какво друго?

Така и ще направя. Време е да се престраша!

sladur4etyYy
01-02-2012, 15:36
Не обичам така. Във фейсбук всичко е лесно...

по- скоро фалшиво, по- голямата част, да не кажа всички, се правят на нещо, което им се иска да бъдат, а не са.

ти би трябвало да си усетил накъде вървят нещата, но във всеки случай не й ''признавай'' каквото и да било, постарай се да поддържаш интереса й, докато не се виждате, след известно време пак излезте.

nepowtorima
01-02-2012, 15:44
Не може да си сигурен, че всеки път когато тя е заета го прави нарочно.
Просто излезте.. и кажи всичко... не е нужно да се ядосваш от сега, че все не идва точния момент.

ludd
01-02-2012, 15:54
Да обаче ме е страх, че ще я загубя. ОТ личен опит знам, че чакането винаги ме е изигравало и всичко е отивало на вятъра.

qkakukla2
01-02-2012, 17:16
Е не й го казвай направо !! Покажи го по някакъв начин, измисляй някъкав предтекст и я питай за нещо. И както по- горе казаха трябва да се постараеш да поддърържаш интереса й, но не на всички около теб и да се правиш на някакъв какъвто не си.

А доколкото до това дали си измисля, че е заета, неможеш как да разбереш истината.