PDA

View Full Version : Помощ! Всички си мислят, че ги свалям!!!



loca10
01-02-2012, 14:48
Понеже се държа малко по-освободено и съм мила и добричка, лека полека всички решиха, че ги свалям. А това ама въобще не е така. Какво правя ли? Усмихвам се, не влагам нещо специално в една прегръдка например, не съм надута, абе идея си нямам. Не знам какъв ми е проблемът, обаче започнаха да се разнасят някакви слухове, че аз едва ли не излизам с петима едновременно, била съм яко във филма, правила съм стриптийз и други глупости (и това при положение, че съм на 15 и досега съм нямала гадже, хахаха).Били ме и виждали даже. Не мисля, че давам поводи за подобни коментари. Това, че движа предимно с момчетата, не значи, че съм ги минала половината. Аз да не живея в манастир?? Не ми е за мнението на класа ми или нещо подобно. Но с тези слухове и фантазии зад гърба ми никой няма да ме приеме насериозно и ще падна в очите на учителите. А тогава край. Какво да правя?

TheBeliever
01-02-2012, 14:51
Нищо не можеш да направиш. Злите езици винаги ще намерят за какво да злословят. Просто се научи да не им обръщаш внимание.

NoMore
01-02-2012, 15:14
И аз съм тей спокойно, като се държиш малко по-мило с някой и вече искаш да си легнеш с него. Пък недай си боже да го гушнеш... мале значи вече спите заедно! Да не ти пука, то дори и да спреш пак ще намерят какво да говорят хората ако ти харесва да се движиш в мъжка компания не спирай да ти кажа понякога мисля, че са по-добри приятели от жените :)

nikola1234
01-02-2012, 15:25
ако ти харесва да се движиш в мъжка компания не спирай да ти кажа понякога мисля, че са по-добри приятели от жените :)
разбира се че сме по добра компания. не се филмираме не клюкарим и поне на моята възраст сме по- интелигентни :П

musshy
01-02-2012, 15:32
И аз съм тей спокойно, като се държиш малко по-мило с някой и вече искаш да си легнеш с него. Пък недай си боже да го гушнеш... мале значи вече спите заедно! Да не ти пука, то дори и да спреш пак ще намерят какво да говорят хората ако ти харесва да се движиш в мъжка компания не спирай да ти кажа понякога мисля, че са по-добри приятели от жените :)

много правилно изказване.

Звучи ми познато. Няма кво да направиш. Просто им кажи, че не е така и толкова.

NoMore
01-02-2012, 15:35
Да така е разбира се има и изключения... има такива момчета дето единственото, което можеш да направиш е да ги гръмнеш, но разбира се има и сериозни жени... просто като цяло за приятели ставате много повече от нас :)

Azoria
01-02-2012, 16:28
Всичко е тръгнало от държанието ти. И аз подкрепям идеята да не обръщаш внимание на хорското мнение ,но пък от друга страна поведението ти трябва наистина да е провокативно, за да всички така мислят. Знам ли и аз съм мила с всички,но още не са тръгнали слухове ,че правя стриптийз. ;)

djipsito
01-02-2012, 18:52
Обръщай нещата на бъзик и ако някой те ядоса или вече ти кипне му кажи две приказки, за да му затвориш устата. Ще се държиш както на теб ти харесва и както искаш. Съобразяването е важно, ама не винаги и не във всички случаи.

По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката.

Ако знаеш границата на доброто и лошото държание, не се притеснявай и бъди себе си. По-добре мила и любезна, отколкото злобна и набурсучена.

Bomber
01-02-2012, 19:01
Не им обръщай внимание на такива хора,то просто все ще се намери някой да приказва глупости за теб

Yligyfrena
01-02-2012, 19:05
Бъди груба като мен.. раздавай шамари навсякаде и ще спрат да говорят.. ( въпроса е там , че зор пък ще си намериш компания.. :D , но и сам войнът е войн :D ).

ScarletBite
01-03-2012, 00:11
Просто трябва да чуеш какво се говори за мен. :)) С тази разлика, че на мен ми е забавно.
Има хора, на които им доставя удоволствие да приказват. Майната им. Почне ли да ти пука, ще стигнеш до кухненския нож най-много.

Ares
01-03-2012, 01:51
Бъди каквато си ! Най-много ме радват ей такива открити, освободени хора. При нас има нещо много ценно и рядко срещано- ние сме ИСТИНСКИ ! Остави ги тея да си говорят каквито простотии им родят кухите глави. Рано или късно, ще си намериш хора като теб, които да оценяват това, което си (ако още не си ги намерила). Дръж се за тези хора и да не ти пука за нищо ! Само между истински хора може да има истинско приятелство, а лицемерите и мишоците изобщо не заслужават внимание.

Hilary_
01-03-2012, 09:44
Когато завиждат и не могат да бъдат теб запчоват да те плюят!!
Тегли им игнора .. а колктоо до момчетата - нормално! За тях всяка усмивка и по - мила дума значи свалка ..

Traum.
01-03-2012, 15:02
Щом си знаеш, че държанието ти не е курвеноско, оставяй ги - завиждат. Тайно искат да са на твое място, но не могат и айде да те плюят, че да се почувстват по-добре.