PDA

View Full Version : Той просто си отиде, а с него отнесе и мечтите ми



Lorinkka
01-02-2012, 15:20
Проблемите ми са безброи и се изморих сама да се справям със всичко.

musshy
01-02-2012, 15:26
Eми няма да е зле да си показваш чувствата, така поне ще знаеш, че вината не е твоя. Като си мълчиш, какво очакваш?

Lorinkka
01-02-2012, 15:28
Проблема е ,че всеки път когато си позволя да ги покажа всичко се обърква

nikola1234
01-02-2012, 15:29
пак яко във филма и все пак една от смислените теми за днес сравнение с другите които четох. той е момче и явно не те харесва. по всичко личи че няма да стане щом алкохола не е стопил леда по между ви аз не виждам кой ще може. намери си друг.

Lorinkka
01-02-2012, 15:32
Приятелите ми казват да не се отказвам.А колкото да си намеря друг това е лесно.На същото това новогодишно парти друго момче ми каза че ме харесва но за мен не става толкова бързо всичко.Ние с него бяхме приятели и никога не съм го виждала в друга светлина така че момчета винаги ще има .Това просто не е проблема

sladur4etyYy
01-02-2012, 15:53
излишно драматизираш. добре правиш, че не признаваш нищо в такъв ранен момент. трябва да умееш да флиртуваш, тогава никога няма да си изправена пред сегашните ти дилеми. :)

и бъди сигурна, че щом всички от купона знаят, че го харесваш, и той знае. най- добре се отдръпни от него, не му се слагай. даже, не си слагай никого толкова на сърце, та вие само се закачате. сама го каза- момчета- бол. ;)

Hilary_
01-03-2012, 09:45
Създай си нови мечти. Не гони нещо изгубено ..

YouLiveOnlyOnce
01-03-2012, 10:28
Безпредметно е да губим мечтите си заради момче, никои няма да го оцени. А най-малкото ще се появи все някога друг, който ще ги върне отново.

SmilezZz
01-03-2012, 15:20
Създай си нови мечти.

Той не е нито първия , нито последния в тоя свят. Има толкова много момчета , с които също ще имаш разбити надежди и изгубени мечти , докато намериш човека за теб !

Разбери , че можеш и без него. И можеш да го преодолееш , стига да го искаш.
Горе главата.