PDA

View Full Version : ПОМОЩЩ!! Възможно ли е да "прелее" презерватива??



rusoto.ne.e.moderno
01-02-2012, 18:37
Възможно ли е да "прелее" презерватива?? След като приятелят ми свърши забелязахме че има 2-3 капки течност на крака и 1-во си помислихме че е от мен.. но следващия път отново имашее а досега това не ни се е случвало..презервативите бяха Durex но въпреки това не мисля че е от менн. Възможно ли е спермата да "прелее" презерватива и да забременея ?

Sh@d0w
01-02-2012, 18:38
Най - вероятно течността е от теб. Презерватива не може да прелее, събира повече от 30 литра, преди да се скъса. Друг е въпроса, ако не е парвилно поставен.

nikola1234
01-02-2012, 18:40
Възможно ли е да "прелее" презерватива?? След като приятелят ми свърши забелязахме че има 2-3 капки течност на крака и 1-во си помислихме че е от мен.. но следващия път отново имашее а досега това не ни се е случвало..презервативите бяха Durex но въпреки това не мисля че е от менн. Възможно ли е спермата да "прелее" презерватива и да забременея ?
даже и да не е поставен добре и да прелее леко вероятността да забременееш от тва е колкото да ти се роди джудже. апаък и най вероятно е от теб.

DragonLady
01-02-2012, 19:09
От тебе е мацка. И на мен ми се случва най-редовно като го правим с моя. Когато свършиш ( и не само ) и/или ако си била адски възбудена е нормално течността от теб да остане и по презерватива и да по краката ти.