PDA

View Full Version : Да я подмокря ли..?



cashmoney
01-02-2012, 19:19
Здравейте форумци, малко ми беше трудно да намеря как се прави нова тема (не съм сигурен дали не бъркам) но ето и моят въпрос;
Трябва ли преди секс да подмокря момичето или може и само с добрата стара Лига ^^
Ще съм благодарен ако ми отговорите на този добре оформен и не толкова сложен въпрос

TheBeliever
01-02-2012, 19:39
Трябва преди секс да възбудиш момичето. Ако се справиш с това тя ще си се подмокри сама.

cashmoney
01-02-2012, 19:50
Въпросът ми беше защото моята принцеса трудно я възбуждам, правя какво ли не - целувам я, пръсти отдоло, хапя я
После да кажем тя ми прави един кавал, пипам отдоло пак - Сухо като Африка посред лято :o

TheBeliever
01-02-2012, 19:58
За такива ситуации са измислени лубрикантите.

И все пак няма да е зле да се стараеш повечко в любовната игра. Не вярвам да е наистина възбудена и да не се овлажни поне малко.

cashmoney
01-02-2012, 20:12
Добре, слушай целия филм.
Почва се с лека целувка от нейна страна по врата ми, разбирам и намека и се мятаме към леглото, махаме си дрешките, това онова (на мен не ми е станал още), тя ми духа десетина минути колкото да ме вдигне за един тек, аз мажа на пръстите една сочна лига и почвам - едно пръстче... две пръстчета, (знаеш за к'во става въпрос), целувки от моя страна по корема, бедрата, ребрата и т.н. Докато нали, се намести за задна да кажем пипам - :o сухо! и трябва с много плюнка винаги :|
Ако нещо не съм се исказал правилно - Feel free to ask me :)

djipsito
01-02-2012, 20:16
Много момчета не си давате сметка, че тва да си вкарате пръстите не винаги означава "бафти кефа за мацката". А не искам да си представям как си си вкарал пръста без да е влажна... Стимулирай й клитора, прави й орална и т.н. Опознавай тялото й и следи реакцията й. Ще разбереш къде и как й харесва да я пипат/галят/целуват...

Секса е нещо повече от ръгане.

cashmoney
01-02-2012, 20:24
Секса е нещо повече от ръгане.
А, стига бе?!
Ти ме уби направо :D Това ми се случва за пръв път с моята, проблеми с бившите си приятелки не съм имал, винаги всичко си е минавало по реда. Утре ще видим, направо ще говоря с нея по този въпрос и дано изгладим тия неравности.. :(

MaLkaTa_LaDy
01-02-2012, 20:32
И на мен ми се случва когато често правим секс или когато не съм много възбудена... Какво толкова? Просто като застане на задна пак я накарай да се овлажни. Или си купете лубрикант.

Naik1
01-02-2012, 21:34
с овлажнени момиче всеки може, запомни едно - жените харесват различните мъже ;)
пясък вместо лубрикант
:/

umri
01-02-2012, 22:24
Или е дефектна, или ти си некадърен, или просто по някаква причина не е привлечена от теб. Ако е третото, не знам защо си ляга с теб, но потърси причината и ще я намериш. В краен случай лубрикант.

Yligyfrena
01-02-2012, 22:30
Полей я с вода и я пораси със сода ( по деликатното място - не цялата :D ).

DragonLady
01-02-2012, 22:34
Или е дефектна, или ти си некадърен, или просто по някаква причина не е привлечена от теб. Ако е третото, не знам защо си ляга с теб, но потърси причината и ще я намериш. В краен случай лубрикант.

+1
Поговорете си открито и директно за проблема и сами ще достигнете до решението му.

Bixel
01-02-2012, 22:46
Плюйш на п*така и почваш...

Oy7ofCon7roL
01-03-2012, 03:09
Хм странна работа като се има предвид, че повечето мацки като им вкараш една по-страстна целувка подмокрят гащичките !
Няма да е зле да отиде на лекар

cashmoney
01-03-2012, 07:29
Хм странна работа като се има предвид, че повечето мацки като им вкараш една по-страстна целувка подмокрят гащичките !
Няма да е зле да отиде на лекар

хихи, да я подмокри той ли? :D не мисля че точно тази дилема е за лекар но как да е :)
Следмалко трябва да дойде вкъщи и мисля да разрешим този въпрос един път за винаги :|

SmilezZz
01-03-2012, 12:12
За такива ситуации са измислени лубрикантите.

И все пак няма да е зле да се стараеш повечко в любовната игра. Не вярвам да е наистина възбудена и да не се овлажни поне малко.

Съгласна съм.
Поговори си и с нея. Попитай я какво й харесва повече.

Concussion
01-03-2012, 12:19
Сигурно си твърде грозен за да я възбудиш по какъвто и да било начин.

DragonLady
01-03-2012, 13:12
Няма да е зле да отиде на лекар
Не и трябва лекар на мацката, явно момчето не знае и/или не може да я възбуди добре. Не е в нея проблема!!!

Shturrrche88
01-03-2012, 13:40
Значи, ако някой си напъха пръстите в мен, докато съм суха като Африка посред лято, по-вероятно е да изяде боя, отколкото да ме възбуди.
Явно ти пропускаш оралните ласки към нея, но дори и така да е, има други начини да възбудиш момичето. А и факта, че не се овлажнява достатъчно, не значи, че не се възбужда. Ако е такъв проблем-взимате лубрикант. И да, докато сте на фаза любовна игра-изследвай знаците на тялото й, те ще ти покажат кое я възбужда и кое не.

anonymous708973
01-03-2012, 14:24
Какво значи "да я подмокря ли или добрата стара лига"? С кво друго мислиш да я мокриш? Вода?

MaLkaTa_LaDy
01-03-2012, 15:11
Какво значи "да я подмокря ли или добрата стара лига"? С кво друго мислиш да я мокриш? Вода?
С естествения лубрикант на нейното тяло...

krem4et0
01-03-2012, 16:55
Не е възбудена, пич. Как се навива да правите секс после на знам. То си е меко казано неприятно да правиш секс като си суха. Не става просто. След като вагиналата стимулация не помага, помисли за клиторна - с пръсти, език, с търкане на пениса в него...някак си. Ако и така не става...може би просто ТИ не я възбуждаш достатъчно или просто в момента не иска секс, но не желае да ти го каже.

Oy7ofCon7roL
01-03-2012, 17:28
Аз продължавам да твърдя , че мацката не е наред нещо и е за лекар

cashmoney
01-03-2012, 20:00
аре локвайте :)

krem4et0
01-04-2012, 09:46
ОК !