PDA

View Full Version : КАКВО ИСКАТЕ МОМЧЕТА???



San BenedeTTo
01-02-2012, 21:12
искам да попитам момчетата какво е необходимо да прави едно момиче за се привържете или влюбите??? Благодаря за вашите коментари.

TheBeliever
01-02-2012, 21:19
Осъзнаваш, че всеки човек е различен, нали?

Young_Wiz
01-02-2012, 21:21
Според мен напълно зависи от човека... Можеш да споделиш на колко е години. Може да пробваш да му намекнеш нещо, но вариантите са два:
Или и той ще се привърже към теб, или ще се отдръпне и ще се опита да ограничи контактите си с теб до минимум...

Той показал ли ти е с нещо, че има някакъв интерес към теб ???

San BenedeTTo
01-02-2012, 21:27
ДА осъзнавам че всеки човек е уникален сам по себе си.Той мн странен или много мил или много отдръпнат незнам как да се държа със него обърква ме...

w0sh
01-02-2012, 21:41
Момчолюбителки от всички страни, обединявайте се!
Днес настъпи денят, когато мистериите на човешкия характер ще бъдат разкрити в 3 величествени стъпки на проникновеност и археология.
Да извършите напълно тези стъпки в тяхна цялост е абсолютно непосилно на всеки простосмъртен, но все пак ще дам насоки за любовната нирвана на плътта и ума.

1. Коравост. (Rigor) Не възвеличавай чужди постижения, които ти самата не можеш да постигнеш единствено с тленната си физическа си обвивка. Постигай сила чрез нея и налагай сластно желание върху всеки, който дръзне да пристъпи портите на доверието ти. Око за Око, зъб за патерица и патерица за албум на Metallica. Освен това не бъди дебела.

2. Идентичност (Ego). Покори себе си с ума си. Бъди оксиморонна като предишното изречение. Бъди Троянският кон на Одисей и проникни в собствената си Троя. Бъди и Еней, който бяга от себе си, за да се преоткрие. Бъди Хектор, който загива за своята същност - детето си. Бъди Агамемнон, който открива другите, преди да се срещне със себе си.Бъди Ахил, който е педераст. Освен това не бъди еврейка.

3. Хрисимост (sedo). Комбинирай 1 и 2 в 3. Помни че пред фороНа си нищо и като безтелесна прах, която се носи над морската шир, ти постваш едва забележимо за пантеона на този сайт. Освен това не слушай чалгичка.

Този пост идва до вас благодарение на един чудесно-специален човек. (странно, но нямам предвид себе си)

San BenedeTTo
01-03-2012, 12:07
благодаря мисля,че разбрах какво ми каза.....

nikola1234
01-03-2012, 12:32
благодаря мисля,че разбрах какво ми каза.....
начи си на 13
не че има някъв дълбок смисъл в поста на студента по филология за латинския и старогръцкия, но пък има и точни попадения ако четеш между редовете

ADMIRALKA14
01-03-2012, 12:40
Да праиш хубава мусака, баща ти да държи пивоварна, да си отлична чистачка и да им гледаш децата. Това е основното.
ПС: Да мълчиш!

anonymous708973
01-03-2012, 14:12
Постът на wosh беше добър, макар че едва ли ще бъде разбран от повече от 10% от пишещите тук.

Най-общо казано - силна и можеща мадама и хрисимо момиченце едновременно, cute and hot at the same timе. Контрастът е супер привлекателен. Друго вярно клише, за което се сещам, е "Домакиня в кухнята, дама в обществото, курва в леглото". Баш това си е. Момиче, което му разкатава майката в леглото, но в същото време знае как да се държи възпитано пред родителите му.
Интелигентността също е важна, естествено. Колкото и уникална да си на външен вид или в леглото, (почти) никой мъж не иска просто създание до себе си.
Грижовност, честност, спонтанност, оригиналност и т.н., и т.н...

nikola1234
01-03-2012, 14:19
абе критериите на 1 приятел знаеш ли кви са- да има дупка и пулс! :Д така че се някой ше ти върже

SisiStrange
01-03-2012, 14:34
абе критериите на 1 приятел знаеш ли кви са- да има дупка и пулс! :Д така че се някой ше ти върже
За някои и пулс не трябва. :D

Иначе съм напълно съгласна с Пантерата.

djipsito
01-03-2012, 15:11
Да си загадъчна, интересна, да знаеш как да си отстояваш мнението, да знаеш кога как да се държиш, кога да замълчиш, да умееш да разбираш, да толерираш, да оценяваш мнението му, дори да не си съгласна с него. И ДА НЕ СИ ЛЕПКА, която след всеки спор или скандал тича да му се обеснява, ако не е виновна.

И още неща, ама най-важното май е тва... :?

Leticcia
01-05-2012, 10:47
Да си загадъчна, интересна, да знаеш как да си отстояваш мнението, да знаеш кога как да се държиш, кога да замълчиш, да умееш да разбираш, да толерираш, да оценяваш мнението му, дори да не си съгласна с него. И ДА НЕ СИ ЛЕПКА, която след всеки спор или скандал тича да му се обеснява, ако не е виновна.

И още неща, ама най-важното май е тва... :?

много си права... ;)

ShadyStyle
01-05-2012, 10:50
blowjobs and sex

DisappointedDreamer
01-05-2012, 10:53
blowjobs and sex

And a bullet to the head.

Ducati
01-05-2012, 10:54
Поредната Attention whore, която не я харесва определено момче и се ядосва и след време пише куп фасебоок статуси от сорта: Оф, защ се става така, всички момчета са едни и същи, мама ви стара и т.н.

ShadyStyle
01-05-2012, 10:58
And a bullet to the head.

humouristic

Audiophile
01-05-2012, 11:07
Ако го привличаш физически и не си с държание тип 'селска пръчка, светът бачка за мен', ще иска да задълбочи нещата с теб.

Sintya
01-06-2012, 15:22
Разбрала съм едно, всеки човек, няма значение момче или момиче иска да бъде търсено, обгрижвано с внимание, което не е задушаващо.
Бъди себе си, бъди мила с него, интересувай се от него... ето това иска момче, което иска връзка.
Поне според мен.

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 22:30
искам да попитам момчетата какво е необходимо да прави едно момиче за се привържете или влюбите??? Благодаря за вашите коментари.

Да можеш да прайш орална любов (кавали, свирки и прочие)

Chacho
01-07-2012, 22:47
Да ми е на акъла и да се прави, че е поне 3 пъти по-тъпа от мен.

NambyPamby
01-08-2012, 07:36
^ ахахаха, тва е добро.


"Домакиня в кухнята". Баш това си е. - не е задължително (http://www.inboxity.com/content/can-not-cook-wonderbra.jpg)

Blab
01-08-2012, 10:54
Да си загадъчна, интересна, да знаеш как да си отстояваш мнението, да знаеш кога как да се държиш, кога да замълчиш, да умееш да разбираш, да толерираш, да оценяваш мнението му, дори да не си съгласна с него. И ДА НЕ СИ ЛЕПКА, която след всеки спор или скандал тича да му се обеснява, ако не е виновна.

И още неща, ама най-важното май е тва... :?
мхм!


Да ми е на акъла и да се прави, че е поне 3 пъти по-тъпа от мен.
амин!:Д
//никой мъж не иска жената до него да го превъзхожда;

fluffy_^
01-08-2012, 11:04
Не знам за вас но според мене не всеки е способен да влюби ! :)

anonymous708973
01-08-2012, 16:57
^ ахахаха, тва е добро.

- не е задължително (http://www.inboxity.com/content/can-not-cook-wonderbra.jpg)
Абе, в по-дългосрочен аспект е. Мъжът подсъзнателно търси майка си в момичето и преди някой да е скочил, че това е Едипов комплекс, ще поясня, че това се отнася до грижовността, подкрепата по подразбиране и т.н.

sexperience
01-08-2012, 17:32
аз лично предпочитам момичетата да не са и пушачки :D

FuCKkK13
01-08-2012, 17:43
всяко едно момче иска различни неща.. това,което на единия му е нужно в една връзка е нужно и на другия.. т.е. помисли ти какво би искала от човека до теб и съответно му отвръщай със същото !

Chacho
01-08-2012, 20:07
Не знам за вас но според мене не всеки е способен да влюби ! :)

Аз мога да влюбя. Влюбял съм много хора през живота си и смятам професионално да се занимавам с това.

BlueFace
01-08-2012, 20:54
Трябва да прави поне задно салто, троен аксел, енджъл гейнър, да ходи на ръце, да се върти на глава и най-важното - сандвичи : )