PDA

View Full Version : Съвет...



Implosi()n
01-02-2012, 21:56
Посъветвайте ме , как да постъпя.. Влюбен съм в една моя колежка,дотук добре. Мисля (надявам се) , че и тя изпитва нещо към мен,понеже всеки път когато я погледна,тя вече гледа към мен.Работата е там,че има няколко души,които вече и се "натискат" и по-специално един доста антипатичен (за мен) тип.. Не мога да остана с нея насаме дори и за миг от този сноб.Седят заедно,излизат заедно.. Той я харесва,дори и аз го разбрах , а сигурно и тя. Как да постъпя ?

Ashenvale
01-02-2012, 22:34
Среща? Покани я да излезете когато не сте на работа, ако не те харесва ще си проличи.

Luidgie
01-02-2012, 22:34
Kill the bitch.
Независимо от него я покани на чаша кафе или я заговори нещо. Я за домашно я за лекцията я за нещо подобно?

umri
01-02-2012, 22:50
Тва, че е той е залепен за нея, не означава че тя го харесва. Заговаряш я за нещо, искаш й телефона за да излезете само двамата. Тва е методът. Кратък, прост и ясен. И кво като е с нея постоянно? Докато е с него започваш да говориш на нея, него го оставяш да е свидетел, не му говори нищо. Просто й искай телефона и й кажи, че искаш да излезете заедно само двамата. Даже ще имаш голям +, ако той е там. Първо, не те е страх да я поканиш, второ, правиш го пред някакъв тип, като това е в твой плюс, защото показва колко си уверен. Не стига, че ти стиска, ами и пред свидетел, който я зарибява. В нейните очи си го отрепал тоя, особено ако е няква лепка. Има известна вероятност да се направи на интересна и пред двамата и да ти откаже, за да си нахрани женското его и да си вдигне цената, но фактът ще е, че дори първия път да те отреже, впечатлението си го направил. Следващият път, когато е сама (ако те е отрязала пред него) й казваш: "ясно ми е защо ме отряза първия път, но виждам, че си привлечена от мен. Дай си телефона." Дори да не са точно тия думи. Казваш го с увереност и я гледаш в очите и леко се усмихваш, да не си помисли, че искаш да я убиеш и хвърлиш в някоя канавка. Шансът ти за успех е най-голям, ако го направиш по тоя начин. Дори да те отреже, ще знаеш, че си пробвал, и че си се държал самоуверено. Тогава, дори при отказа, ще се чувстваш много по-добре, отколкото ако просто я гледаш и не правиш нищо.

Толкова е лесно да го направиш, бе, ей как се дразна на такива кат теб.

TheTanichka99
01-05-2012, 12:51
Тоя антипатичен ( за теб ) тип .. не я заслужава!Иди при нея когато го няма ( все ще има такъв момент ) и я попитай нещо относно работа..благодари и .. и после я покани на кафе!А ония тип да си гледа работата ( аз щях да го набия :@ ) !

FuCKkK13
01-05-2012, 13:16
Казваш го с увереност и я гледаш в очите и леко се усмихваш, да не си помисли, че искаш да я убиеш и хвърлиш в някоя канавка - това ме разби ;д;д;д;д;д .. иначе и аз съм на мнението на umri въпреки че ги мразя такива дето се правят на недостъпни само и само да си погалят егото,а после направо ти се хвърлят в ръцете (момиче съм и ги мразя такива,какво остава за момчетата... ) ама все тая де..