PDA

View Full Version : Какво да направя ?



DanyFilth
01-02-2012, 22:11
Значи аз съм момче на 14 години и не знам как да постъпя. Ако знам че жена изневерява на мъжа си какво да направя: да отида и да поговоря с жената,която изневерява или да кажа на мъжа ????????????? Моля дайте ми съвет!!

Yligyfrena
01-02-2012, 22:25
Обесни случея както трябва и тогава ще получиш отговор както трябва. С недомлъвки нестава :)

DanyFilth
01-02-2012, 22:37
добре знам че майка ми изневерява на баща ми и се чудя да му кажа или да поговоря с нея?

Luidgie
01-02-2012, 22:45
Поговори с нея. Ако говориш с баща си ще е долно, а може и да грешиш.

DanyFilth
01-02-2012, 22:53
не греша преди 1 месец се прибирам от даскало и влизам вкъщи и слушам майка ми казва обичам те и затвори. Помисли че не я чух , но аз я чух. И помислих , че говори на баща ми ,но беше твърде весела и реших да проверя телефона и , макар че е невъспитано и долно и последното име беше на някъв друг .. :@ тва не е лъжа

Luidgie
01-02-2012, 22:55
Пак говори с нея първо. Пък след като ти обясни прави к'вото сметнеш за добре.

DanyFilth
01-02-2012, 22:56
КАКТО ВИКАШ ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ :)

LookAtMeNow
01-02-2012, 23:00
Поговори с жената. В никакъв случай с мъжа че следва раздяла. Кажи на жената да осмисли постъпката си.

DanyFilth
01-02-2012, 23:03
Това и ще направя :)

umri
01-02-2012, 23:16
Първо, виждаш телефонния номер и името на човека както е указатела, записваш ги. След това известно време наблюдавай майка си и баща си и си направи изводите, доколкото можеш. Накрая й кажи, че знаеш и започни да я изнудваш. Трябва по всякакъв начин да ти угажда и да прави каквото искаш + да й забраниш да се вижда с тоя трети човек. Ако престъпи границите, пееш на дъртия. Първоначално трябва да я обработиш. Казваш й, че знаеш, че изневерява на баща ти. Тя реагира по някакъв начин, ще отрече най-вероятно. След това й казваш какво знаеш и какво си чул, и че си видял, че говори с друг мъж. Оттам заплашваш, изнудваш и забраняваш.

Не е задължително да съм прав. Много е важно да можеш да преценяш хората и най-вече родителите си в случая. Виж майка ти какъв човек е, как се държи с баща ти и с теб, какво прави и какво не прави, после виж баща ти, какво му е отношението към теб и нея, направи си изводите и прецени какво е най-правилно да направиш. Ако баща ти е готин човек и се грижи за теб и майка ти, а тя просто е разхайтена курва, която се чуди къде да си намърда шундрата... тогава директно му казваш. Но може и да не е така. Зависи много какви са ти родителите, но знай, че каквото и да е станало, каквито и да са причините, който и да е виновен.... фактът остава - майка ти изневерява на баща ти. Без значение какво е станало, оправдание няма. Омъжена жена си развява сливата и "обича" друг. Оправдание за това няма.

Azoria
01-02-2012, 23:52
Оттам заплашваш, изнудваш и забраняваш.

Защо даваш напразни надежди на момчето? :lol: На майката явно не й дреме особено за брака й ,съмнява ме да се поддаде на каквато и да било манипулация.

Авторе, говори с майка си ,не с баща си. Да му кажеш без да си говорил с нея е доста подло.
От друга страна не е и невъзможно той да знае,но да се прави на приятно разсеян. Има го това в повечето бракове. :(

Yligyfrena
01-03-2012, 07:44
Ох...това за едно малко дете е най-ужасното нещо което може да му се случи!!!!!!! Ами съвет от мен : първо се увери дали това е ИСТИНА..може да е някой близък нейн приател в момент на радост да му го е казала ако и е свършил услуга , роднина или още доста варианти ( и в добро настроение напълно нормално ) . И като разбереш направи това което САРЦЕТО ти каже !

SmilezZz
01-03-2012, 08:46
Първо поговори с майка си. А и ти без това не си напълно сигурен, че майка ти изневерява. Увери се и след това поговори с баща си.

Но не помисляй само за лошото. Може да е бил някакъв неин стар добър приятел. Не знам. Поговори с нея.

ADMIRALKA14
01-03-2012, 09:05
Уверен ли си, че това е така? Не си я хванал на тясно с друг мъж, нали така? Ами, ако е говорила с някой стар приятел, роднина,приятелка и в момент на радост го е казала? Недей да си правиш такива заключения само, защото си чул-недочул нещо, без да знаеш реално как стоят нещата. Аз ти предлагам да проучиш кой е този човек и да видиш дали не е някой роднина или най-добре си седни на Д-то и не се занимавай със случая.

DanyFilth
01-03-2012, 10:41
НАПЪЛНО СЪМ ОБЕДЕН , ЧЕ Е ИСТИНА !!!

qkakukla2
01-03-2012, 12:56
Обмисли нещата добре защото след това може да последва и раздяла между тях. Нима искаш родителите ти да са разведени?? Попитай майка си: Хей майко кой е тоя " името с който мислиш, че изневерява" аз защо не го познавам. Задай и куп въпроси и определи по реакцията й.

Meoww
01-03-2012, 13:02
Говори с майка си.... недей да говориш с баща си, особено от нейно име

kalpazanka
01-03-2012, 13:07
Мнението ми съвпада с това на umri без частта за изнудването. Малко не ми се вярва ти, на 14 години, да я заставиш да прекрати взаимоотношенията си с третия човек. Най-много да я направиш още по-предпазлива и изобретателна.

ADMIRALKA14
01-03-2012, 13:10
НАПЪЛНО СЪМ ОБЕДЕН , ЧЕ Е ИСТИНА !!!
В такъв случай, ако си решил да говориш с баща си предварително реши при кой ще останеш след развода..