PDA

View Full Version : Помогнете ми, моля ви



roshlichka
01-03-2012, 00:13
Здравейте. Първо ще започна с това, че винаги се разочаровам от момчетата и никога не ми се е получавало с тях. Таааа.. От малък град съм. Последно време се заглеждам по едно момче, с което се засичам почти всеки ден в едно кафе, но сме само на "Здравей". Полудяла съм по него. Той е 4 години по-голям от мен - на 21 почти. Само, че като бяхме малки по събирания покрай родителите ни и техни семейни приятели, много често попадахме на една маса с родителите на това момче и с него си играехме. И точно това ми е "проблема". Ако нашите не се познаваха и още да се събират някой друг път в годината нямаше да ми пречи да му пиша във фейсбук или да го заговоря, но сега ме е сраааааааам. Не мога ей така от нищото да му пиша или да го заговоря. Кажете ми какво да правя. Много го харесвам и съм сигурна, че много ще си допаднем. Никога името му не се замесва с всекидневните пиянски истории, дрогирвания, боища. Той е умен, сладък и примерен. Кажете ми как да му привлека вниманието. Моля ви!

Luidgie
01-03-2012, 00:16
Бъди себе си и кажи нещо повече от "Здравей"?

roshlichka
01-03-2012, 00:18
Ще е странно, защото от много години не сме си казвали друго освен "Здравей"

Luidgie
01-03-2012, 00:22
Е и? Направи нещо по-различно. какво лошо има в едно "Здравей как си? Какво правиш?" Не е чак толкова странно.

roshlichka
01-03-2012, 00:24
проблема е може би, че съм малко срамежлива в ситуации като тази

Luidgie
01-03-2012, 00:28
Разбирам те, ама със срам ще стигнеш до под кривата круша. Помисли си кое е най-лошото нещо, което може да ти се случи ако го направиш? Така или иначе ако си останете на това ниво - нищо няма да стане.

toad
01-03-2012, 00:29
Повярвай ми , мъжете не виждат нищо лошо в това хубаво момиче да ги заговори . Не мисля , че ще сбъркаш ако го направиш . Той да не чете мисли , че да те заговори пръв ?

roshlichka
01-03-2012, 00:32
оххх малко ме надъхахте :) Още малко кураж ми трябва и съм аз

Luidgie
01-03-2012, 00:32
Повярвай ми , мъжете не виждат нищо лошо в това хубаво момиче да ги заговори . Не мисля , че ще сбъркаш ако го направиш . Той да не чете мисли , че да те заговори пръв ?

Поправка: Той да не е Мел Гибсан. :д

Luidgie
01-03-2012, 00:34
Еми как да те надъхаме още? Сигурно си умно и привлекателно момиче, а кой не обича такива индивиди? А и може той да те харесва пък да го е срам да започне разговора, или по някоя друга причина. Така че трябва да пробваш пък каквото стане - стане. Поне няма да се чудиш дали ще се получи нещо или не или пък да съжеляваш, че не си направила тази малка крачка.

roshlichka
01-03-2012, 00:36
Вие сте ЗЛАТО :* благодаря ви! Надявам се скоро да се засечем с него пак и да подхванем разговор.

Azoria
01-03-2012, 00:45
Това,че се познавате от малки е плюс,ако го погледнеш от друг ъгъл. :)


от много години не сме си казвали друго освен "Здравей"

Време е. :)

ScarletBite
01-03-2012, 01:13
примерен? ъ? :D
е заговори го де. "помниш ли като бяхме малки..."

roshlichka
01-03-2012, 13:38
мерси, много

qkakukla2
01-03-2012, 13:47
Например: Здравей, как са родителите ти ?

SmilezZz
01-03-2012, 16:11
Какво ти пречи да му кажеш нещо повече от "Здравей" ? Какъв ти е проблема да се опиташ да се сближиш с него ? Няма нищо срамно , нито пък странно.

Пиши му. Не е задължително да има основателна причина , за да му пишеш , нали ?
Действай смело.

roshlichka
01-04-2012, 01:05
Сетих се, че скоро има рожден ден и покрай това ще го заговоря сигурно ;)иначе мерси за съветите хора

TheTanichka99
01-05-2012, 13:47
По празниците .. катоо ивановден предложи на вашите да ги поканят :) на следващия ден го заговори .. оттам нататъка ти пожелавам късмет ...

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 23:28
Здравейте. Първо ще започна с това, че винаги се разочаровам от момчетата и никога не ми се е получавало с тях. Таааа.. От малък град съм. Последно време се заглеждам по едно момче, с което се засичам почти всеки ден в едно кафе, но сме само на "Здравей". Полудяла съм по него. Той е 4 години по-голям от мен - на 21 почти. Само, че като бяхме малки по събирания покрай родителите ни и техни семейни приятели, много често попадахме на една маса с родителите на това момче и с него си играехме. И точно това ми е "проблема". Ако нашите не се познаваха и още да се събират някой друг път в годината нямаше да ми пречи да му пиша във фейсбук или да го заговоря, но сега ме е сраааааааам. Не мога ей така от нищото да му пиша или да го заговоря. Кажете ми какво да правя. Много го харесвам и съм сигурна, че много ще си допаднем. Никога името му не се замесва с всекидневните пиянски истории, дрогирвания, боища. Той е умен, сладък и примерен. Кажете ми как да му привлека вниманието. Моля ви!

Умен, сладък, примерен? Да не е хомо (Педераст)