PDA

View Full Version : Дайте мнение дали ще се подобри връзката ми...



Fcuck
01-03-2012, 05:36
Така, напоследък с приятелката ми се карахме доста често и то за някакви тъпотии (на 18 съм и ходим от близо 2 години), та така след последната караница ми каза следното: Трябва ми малко време да помисля и сега много рядко ми пише и ми звъни, когато и казвам: Обичам те, тя ми мълчи, а съм убеден 100%, че ме обича и има чувства към мен, както и аз към нея.Та сега не съм сигурен,че ще се сдобрим.. Дайте някакви съвети как да постъпя?

Sh@d0w
01-03-2012, 05:52
За момента единственото, което можеш да направиш е да изчакаш. Явно ви се е насъбрало доста напрежение и както сам виждаш помолила те е за малко време.

Като поутихнат нещата пак поговорете, и съм сигурен, че ще се оправите. Просто не я притискай сега.

Fcuck
01-03-2012, 05:56
Това и правя, казах и "ОК, ще ти дам колкото време ти е нужно", но съм лишен от търпение и просто не искам да прецакам нещата... Благодаря за съвета,Shadow :)

Fcuck
01-03-2012, 06:19
Осъзнавам и моята грешка, че не и давах прекалено много свободно пространство(смисъл, не съм и забранявал да излиза с приятелките си или нещо подобно), бяхме всеки ден заедно и сега изведнъж като стана така и ми стана супер гадно,карахме се за глупости и т.н., та така занапред ще знам... :С

LeprikonA
01-03-2012, 07:12
за какво толкова се карахте? защото в един момент чашата прелива. най-добре наистина послушай шадоу и и дай времето, което е поискала.

Irti
01-03-2012, 07:26
В повечето пъти (има там някакви изключения..редки) когато ти кажат, че искат време - гориш.

Имай си едно на ум и по-добре не я търси въобще.

Дано се съберете, но не се надявай много, защото може и да останеш разочарован.

:)

Hilary_
01-03-2012, 09:42
Аз пък не съм толкова убедена, че те обича.
Според мен в най - лошия случай е охладняла към теб ..
Споровете, нервите могат за минимално време да убият всичко .. повярвай ми!!

fenkaaa
01-03-2012, 19:25
Прекалено "скромно" си разказал всичко,така че нямам много голямо мнение по въпроса :?

FuCKkK13
01-03-2012, 19:38
съгласна съм с Sh@d0w все пак две години постоянно заедно няма как да не се скарате.. просто изчакай малко и всичко ще се оправи :)