PDA

View Full Version : Отслабване?



elitovt
01-03-2012, 09:49
Здравейте хора. Много искам да отслабна най-вече сега в корема. Той ми е най-проблемната зона и много искам да отслабна. По какъв начин-
-кои храни да огранича и от кои да се откажа?
-какви упражнения да правя?
Знам че точно сега в зимния период ще е трудничко да отслабна. Искам да допълня, че в моя град нямаме фитнес зала и затова че ако може да ми препоръчате упражнения които да ги извършвам в домашна среда..!?! ;) :) :) :*

anonimnaags
01-03-2012, 09:54
Първо помисли дали имаш нужда да отсбалнеш..
Деца, пазете се от тези диети... някой ден ще осъзнаете, че освен ако наистина не сте имали наднормено тегло е било излишно....

elitovt
01-03-2012, 10:01
Да наистина имам нужда поне малко да намаля талията си.

katii
01-03-2012, 16:24
години ?
височина ?
килограми ?

elitovt
01-03-2012, 16:50
години - 14
височина- 1.52
килограми- 51

DisappointedDreamer
01-03-2012, 17:17
Има толкова много информация в интернет пък и тук - търсете в търсачката, защо трябва постоянно да се повтаряме?

MissChocolate
01-03-2012, 19:32
Явно търсиш подкрепа .. има си специална тема в раздела. :)
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/498535-Не-можем-да-спазваме-диета-сами-и-искаме-другарче-)-vol-5/page16 ..

malaka
01-07-2012, 16:17
спри да ядеш сладко ! пръчки ! пържено ! и да пиеш безалкохолни напитки както така и алкохол :) ... Ако искаш почни да правиш коремни преси вечер , защото като отслабнеш ще се отпуснеш и с коремните пак ще си стегнеш тялото ... Успех ! : )

VampireLover3
01-08-2012, 12:36
^^ аз ти предлагам да спреш да пишеш, защото не е вярно. Първо кажи какви храни обичаш и как си се хранила горе долу до сега. Второ НЕ прави в никакъв случай коремни преси докато не отслабнеш, защото те само ще ти разширят корема. Трето яж сладко, но не говоря за бонбони, кексове, вафли и така нататък.. (всъщност може кекс или някакво друго ДОМАШНО не купено сладко, но това да става поне един - два пъти в седмицата не всеки ден), имах предвид да ядеш мармалад, мед, черен шоколад с висок % какао, конфитюри и други сладка в буркани. Тези неща може да ги ядеш всяка сутрин в не много големи количества например с една филийка черен хляб (имай предвид, че няма истински черен хляб без брашно на пазара така, че не се хвърляй на най-скъпия) леко намазана с масло и отгоре една ч.л. от сладкото с една чаша чай и плод по избор. Това е идеалната закуска. След това обядваш нещо по твой вкус като гледаш да не е пържено, може да е ориз, картофи, месо и други неща на фурна или варени. Ако не можеш без хляб си взимаш една филия в НИКАКЪВ случай само салата! Следобед си взимаш някакъв плод. И идва ред на вечерята която е много важна. Ако си лягаш късно към 00:00 например може да ядеш до 20-21:00 ако си рягаш рано към 21-22:00 яж до 18:00 гледаш да изминат поне 4 часа преди лягане. Вечерята ти трябва да е лека .. с някакво месо + салата, някаква готвена храна (не пържена) без хляб и плод ако ти се дояде сладко!!! Водата също е задължителна поне 1.5 л. на ден. :) Не се подлагай на някакви строги диети нито на глад. Ако съгрешиш през деня с някакво сладко или нещо друго не си казвай "вечерта няма да ям и това е " това е възможно най-голямата грешка, просто продължаваш по план. Разбира се гледай да не се случва често.