PDA

View Full Version : Английски език... "Престиж" или "Интелект"



monttitty
01-03-2012, 10:36
Привет :)
Понеже търся някакви курсове по английски език да започна най-късно до другия месец на прилични цени, много се ровех в интернет май накрая се спрях на тези две школи, но коя е по-качествена? "Престиж" или "Интелект" ?

BrainlessROCKBABY
01-06-2012, 09:48
ъъ... "Европа"?

Colouring
01-06-2012, 09:51
Абе да ти кажа много зависи и от града в който си.Аз познавам доста хора,които са супер недоволни от "Европа" и ги виждам,че наистина нищо не знаят,пък ми ходят от колко години.Просто явно е некадърна работата(е,може и те да са некадърните,но не са 1-2,а доста недоволни има).От кой град си?

antineutral
01-06-2012, 12:18
Съгласен съм с Colouring. Много зависи от преподавателя. И най-добрата школа ако разполага с некачествен преподавател...просто ще си дадеш парите. Най-доброто е да потърсиш отзиви от хора, които са минали през подобна подготовка в твоя град. И най-вече за човека, който е водил курса.

koto
06-13-2012, 12:03
След като 12 години посещавах езикови школи и в крайна сметка едва изкарах FCE със "С". Тотално преосмислих стратегията. В Школите не се научава, а са пирамида за пари, а и antineutral е прав, че има невероятно голямата възможност да попаднеш на преподавател-менте.
Преди около година ми препоръчаха една преподавателка, която се оказа и изпитваща към Бритиш консул и съм изключително доволен. Имах малко проблеми с нашите да ги убедя, но реално след като се чупих от груповата масовка започнах реално да напредвам. Сега съм се запътил за CAE. Ако проявиш интерес ще ти пусна съобщение с координати.