PDA

View Full Version : Направих голяяяяяма глупост ..



xpuct0wa
01-03-2012, 10:49
Вчера четох за избелване на зъби в домашни условия- сок от лимон, вода и сол се смесват и зъбите се четкат веднъж седмично .. Снощи докато се къпах го направих .. След 10тина минути усетих, че като си докосна долните два зъба с език усещам болка. Днес сутринта пак така , когато захапвам храната пак леко го усещам .. Зъболекарката ми е в отпуск и не знам какво да правя.. Дали ще отмине .. ? Някой ако е имал подобен проблем, моля да сподели как се справя .. :(

granger
01-03-2012, 11:27
Ми за първи път чувам. Може ли да са ти свръхчувствителни зъбите?! Ако продължава тичай при зъболекар и не си прави експерименти много - много!

ADMIRALKA14
01-03-2012, 11:28
Ай честито ще ти опадат зъбите.

xpuct0wa
01-03-2012, 11:35
Ай честито ще ти опадат зъбите.

мерси ;]..

Irti
01-03-2012, 12:10
Сол и сода НЕ по зъбите! СОЛ И СОДА НЕ ПО ЗЪБИТЕ!!

Изтънява емайла на зъбите...

http://recepty.bg/cat2_view.php?id=138&gr=62&offs=0&frm=view

Иди и на зъбар, когато можеш!

:)

xpuct0wa
01-03-2012, 12:19
Сол и сода НЕ по зъбите! СОЛ И СОДА НЕ ПО ЗЪБИТЕ!!

Изтънява емайла на зъбите...

http://recepty.bg/cat2_view.php?id=138&gr=62&offs=0&frm=view

Иди и на зъбар, когато можеш!

:)

Благодаря ти ! :)

BuBzzz
01-03-2012, 19:23
Ще се оправиш след 2 3 дена.Мене миналата година треньора ми ме накара да ям лимон с мед и ми падна емайла на зъбите както при тебе е станало,обаче след 2 3 дена ми се оправиха.Направо не можех да ям :D :D Ужасно е

xpuct0wa
01-03-2012, 20:34
Ще се оправиш след 2 3 дена.Мене миналата година треньора ми ме накара да ям лимон с мед и ми падна емайла на зъбите както при тебе е станало,обаче след 2 3 дена ми се оправиха.Направо не можех да ям :D :D Ужасно е

Дано .. :)
Кой ме би по главата да си правя експерименти ;x

Meoww
01-03-2012, 21:33
:shock: не си прави повече такива експерименти, особено научени от нета... нали знаеш - има си хора за всичко! Като искаш бели зъбки, отиваш на зъболекар ;)

xxKiFlAxx
01-04-2012, 03:04
лимона Не вреди на зъбите не обръщай внимание . сигурно е от друго. аз го правя с сода за хляб върху пастата често и има ефект :-)

ImmortalSportFreak
01-04-2012, 14:01
лимона Не вреди на зъбите не обръщай внимание . сигурно е от друго. аз го правя с сода за хляб върху пастата често и има ефект :-)
Голяма глупост,не се слагат такива неща по зъбите.Даже моята зъболекарка ми каза,ако пия лимонов сок,да е със сламка,за да не минава през зъбите.

Толкова ли не можете да спрете цигарите,че ще си правите такива глупости на зъбите.. Не говоря за всички ест,само за тези,които нямат стимул да се откажат от тези скъпи боклуци.

На авторката - яж неща,които съдържат калции - мляко,сирене.. и отиди на зъболекар,когато ти се отвори първа възможност,да ти обясни,дали сама с хранене ще успееш да си възстановиш емайла или ще се наложи да те маже със специален лак.Успех! :)