PDA

View Full Version : Искам...да...НАПЪЛНЕЯ..:((



Dqvolchetooo
01-03-2012, 11:41
Здравейте, от доста време се опитвам да напълнея!Аз съм момиче на 15 години, висока 160 и тежа 43 килограма!Препоръчайте ми нещо за ядене, което ПОМАГА и някакви упражнения за вкъщи!Искам да напълнея поне за 6-7 седмици !!!Ще съм ви МНОГО благодарна!!!

pressiana
01-03-2012, 11:55
Я дай една снимка да ти кажем дали си прекалено слаба.. според мен едва ли си.

ADMIRALKA14
01-03-2012, 11:56
Пий боза и яж баница.

monini4ka
01-03-2012, 12:11
Аз съм на 16, 1.62 и също тежа 42-43 кг.. Не се чувствам прекалено слаба. Е, може би няма да е лошо да кача 1-2 кила, ама.. Все пак е важно ти да се харесваш - ако чувстваш, че трябва да качиш, давай!
Иначе яж тестени изделия, банани, банички, месо, мазни и пържени храни - чипс и т.н.

pressiana
01-03-2012, 12:13
Toва с баничките е глупост! Недейте да давате такива съвети. Ще напълнееш след време. Недей да слушаш какво говорят хората.. Аз съм по-висока от теб, мааалко по-тежка, но се чувствам добре в кожата си..

reload1222
01-03-2012, 12:39
За момичета на вашата възраст е нормално да сте толкова като килограми, а вече ако искате да напълнеете, хапвайте повечко и тренирайте за да се стегнете

NewMessage
01-03-2012, 12:54
Чувала ли си поговорката: "За всяко нещо си има време и място"?
Искам да кажа, че ... ти си още не 15... нормално е да тежиш толкова... не е нормално да тежиш толкова ако си на 20 да речем.... тогава вече кокалите ти ще са пораснали и ще оформищ женско тяло и ще отидеш към 50кг....
Природата си знае. не насилвах нещата. нормална си

Dqvolchetooo
01-03-2012, 13:16
Знам, но просто искам да напълнея с 2-3 килца не искам да бъда слаба а леко пълничка ;)

Dqvolchetooo
01-03-2012, 13:22
Знам, но искам искам да напълнея с 2-3 килца ;) А и като хода на лекар лекарите само ми казват вземи да ядеш, яж за да напълнееш..... :(

ADMIRALKA14
01-03-2012, 13:29
Знам, но просто искам да напълнея с 2-3 килца не искам да бъда слаба а леко пълничка ;)

Хората луди пари дават по диетолози и фитнес за красиви и слаби фигури, а ти искаш да си "пълничка"? :?

portokalka1994
01-03-2012, 13:47
Така или иначе тялото ти знае колко трябва да напълнееш, но това ще се случва постепенно. Ако сега се подложиш на диета така или иначе тялото ти ще качи това, което му е програмирано и един ден ще станеш по-пълна. Ако все пак смяташ, че трябва да напълнееш недей слуша съвети като "яж чипс,банички" и такива, защото от тях ще хванеш целулит много лесно (ако не спортуваш достатъчно). Също гледай да качваш килограми постепенно, за да избегнеш появата на стрии. Най-добър съвет може да ти даде диетолог :) успех!

divacheee
01-03-2012, 14:04
Яж кaчественa хрaнa - имaм предвид повече белтъци ( мляко, яйцa, рибa, месо, сирене ), зaпочни дa тренирaш нещо.. От тренировките несъмнено ще кaчиш мускулнa мaсa, ще стегнеш тялото и ще се чувствaш много по-добре в кожaтa си ..

едит: Сегa видях, че си писaлa и зa упрaжнения .. изтегли си P90X .. достa добри сa :)

Dqvolchetooo
01-03-2012, 14:31
Хората луди пари дават по диетолози и фитнес за красиви и слаби фигури, а ти искаш да си "пълничка"? :?

Не ме интересува какво казват хората :( искам като пипна ръката си да усетя месце или мускул, а не кокали :(

Dqvolchetooo
01-04-2012, 09:35
Така или иначе тялото ти знае колко трябва да напълнееш, но това ще се случва постепенно. Ако сега се подложиш на диета така или иначе тялото ти ще качи това, което му е програмирано и един ден ще станеш по-пълна. Ако все пак смяташ, че трябва да напълнееш недей слуша съвети като "яж чипс,банички" и такива, защото от тях ще хванеш целулит много лесно (ако не спортуваш достатъчно). Също гледай да качваш килограми постепенно, за да избегнеш появата на стрии. Най-добър съвет може да ти даде диетолог :) успех!

Какво е "целулит" (не, че не знам, но просто не съм обръщала внимание) :D

Colouring
01-04-2012, 11:41
На всеки килограмите му седят различно.Щом иска-нека пробва,стига да не го прави по нездравословен начин,за който ще съжелява.Недей да нагъваш само мазни храни и сладко!Ужасна грешка ще направиш.Яж место,сирене,кашкавал,абе изобщо животински продукти,яж ядки,хапвай си и сладко,пък и тестено от време на време,но не прекалявай.И спортувай,за да натрупаш мускулна маса.

maaarietta
01-04-2012, 11:51
Може с ядене нищо да не стане ;) Имах една приятелка която щом хапнеше нещо след максимум 1 час отиваше до тоалетната изхвърляше всичко.. просто храната не се задържаше в тялото и.. най-дибър съвет ще ти даде диетолог :)

ivyy
01-04-2012, 13:08
И аз искам да напълнея малко, аме не става. Не съм особено висока (към 1,65) и съм 47кг. Всички ми казват, че имам прекалено слаби крака. Но колкото и да ям не напълнявам. Правя си упражнения и т.н. както си трябва всичко, ама не напълнявам. Вече 3 години си стоя на тези килограми. Та мисълта ми е, че ако ти е заложено да си слаба ще си слаба. И аз искам да не си удрям постоянно по някой кокал, ама шанс.

Dqvolchetooo
01-16-2012, 11:40
Може ли да ми предложите нещо, с което се повишава МНОГООООО апетита :)

karolinarose
02-23-2012, 08:46
Привет и от мен! Нека и аз се впиша ....! Висока съм 1.70 и съм 51 кг., и аз се опитвам да кача някое килце! Ще следя темата с интерес!