PDA

View Full Version : Рожден ден ! Къде ?



SmilezZz
01-03-2012, 11:46
Тъй като наближава рождения ми ден , се замислих къде да си го празнувам. Искам да си го изкарам повече от добре , както и останалите. Просто да си остане един приятен спомен.

У нас не искам, тъй като се получава кофти след целия купон. ;dd Макар, че си заслужава въпреки всичко , но не ми се иска.

Чудя се дали боулинга е подходящо ? Или на китайски ресторант ?

Та , някакви идеи , предложения - няма да са ми излишни.

П.С - Не знам дали темата ми е за този раздел. Но ми се стори , че е най - подходящия.
П.С 2 - Ще ставам на 16 , ако има значение.

DisappointedDreamer
01-03-2012, 12:08
На боулинг звучи доста интересно, но пък нещо хапване няма ли да включите?

И идеята с китайския не е лоша, но там пък няма да е голяма разнобразие - само ще седите и ядете, пък и ако някои от приятелите ти, които ще поканиш, не се познават, ще е адски конфузно.

SmilezZz
01-03-2012, 12:16
Може би да комбинирам и двете , знам ли ?

Иначе лично не се познават. Но тъй като учим в едно училище , са се засичали по коридорите.

monini4ka
01-03-2012, 14:42
Това със съчетанието на боулинга и ресторанта е добра идея.
А иначе за това у вас - може да помолиш няколко по-близки приятелки да останат да ти помогнат да разчистиш.. ;д

Traum.
01-03-2012, 15:55
Аз ще ходя на рожден ден на боулинг и ще пиша дали е било забавно. Но мисля, че да ще има какво да правим, ако случайно ни омръзне само да си приказваме, а до колкото знам ще има пица за храна, нали. Не е лоша идеята.

SmilezZz
01-03-2012, 19:04
Ще чакам мнението ти.

Иначе аз най - вероятно ще съчетая китайския ресторант с боулинга. Не знам.

Traum.
01-03-2012, 19:07
Утре ще го имаш ;)

bubie
01-03-2012, 19:11
КИТАЙСКИ РЕСТОРАНТ ?! Аз лично бих избрала боулинга, защото хем ще играете боулинг , хем може да потанцувте ( ако има такава опция )На китайски рожден ден не съм ходила ;D , но на боулинг - Да ! Изживяването е уникално, но все ще има сърдити - относно играта .. (Е все пак не можем да угодим на всички ; ))

Изборът е твой !
Приятно прекарване! :)

teddybearMV
01-04-2012, 09:56
На боулинг, ако питаш мен. Или у вас за около час-два, да хапнете нещо леко, а после на боулинг.

LeprikonA
01-04-2012, 10:02
боулинг. така като не се познават ще им е по-лесно, а и ще е по-забавно.

ImmortalSportFreak
01-04-2012, 12:52
На боулинг го празнувай.Беше супер забавно на рожденния ден на една приятелка,която го празнуваше наскоро в една боулинг зала.Тя включи и нещо за ядене - пица,сандвичета и торта.Питай каква част от храната могат да ти я предложат от самата боулинг зала, за да не се разкарваш с багажи от други места. ;Р

Супер ще си изкарате! Мисля,че няма човек,който не обича да играе боулинг! Мен това ми е едно от любимите занимания. :) :) :) Успех!

Traum.
01-04-2012, 15:30
Така, да ти кажа. ХУбаво беше, супер даже не познавах всички, но се запознахме, докато играхме. И ти понеже в русенската тема пита за друг боулинг - аз бях в този до Пени и да, има и билярд, тей че и билярд играхме (аз не, защото не мога, но попринцип). Не е никак лоша идея за празнуване на рожден ден.

SmilezZz
01-04-2012, 15:41
Така, да ти кажа. ХУбаво беше, супер даже не познавах всички, но се запознахме, докато играхме. И ти понеже в русенската тема пита за друг боулинг - аз бях в този до Пени и да, има и билярд, тей че и билярд играхме (аз не, защото не мога, но попринцип). Не е никак лоша идея за празнуване на рожден ден. Благодаря ти много , но до кое Пени точно ? И трябва ли предварително да "резервирам" ;dd

slicky
01-04-2012, 16:28
Пенито, което е относително близко до спортното.

Steady
01-04-2012, 18:04
Скоро ходих на боулинг в мола и попандах на някакъв рожден ден. Отстрани изглеждаше, че всички си прекарват супер. Препоръчвам ти там да го направиш, тъй като и обстановката е много добра, пускат хубава музика, самото кафе до боулинга също е много добре направено. Предимството на боулинга до Пени е, че там няма толкова много хора, има голям шанс да сте само вие и ще ви е по-спокойно. И на двете места има билярд, обаче в мола има само 2 маси и едната е почти винаги заета, така че ако искате да съчетаете двете игри, трябва да се насочиш към залата до Пенито.

nikola1234
01-04-2012, 18:25
намери им място се одрежат кат казаци и сичко е ок ;д

Steady
01-04-2012, 18:30
намери им място се одрежат кат казаци и сичко е ок ;д

Обаче има една малка уловка :D Авторката иска
да си остане един приятен спомен.

Traum.
01-04-2012, 18:33
Мисля, че рожденникът резервира преди да отидем.

nikola1234
01-04-2012, 18:39
pxaxax :D:D:D:D:D:D

SmilezZz
01-05-2012, 15:13
^ Стига си ми спамил темата.

tman
01-05-2012, 15:39
И аз имам рожден ден след седмица (на 16 ставам). Мислех върху боулинга, но вече съм го правил и искам нещо по- различно тази година. Идеята за дискотека хич не ми допада. Моля помагайте. Благодаря предварително. :)
П.С. Дойде ми идея за пейнтбол. Разбрах, че в Пловдив има две игрища. Добра ли е идеята?

SmilezZz
01-05-2012, 17:38
Супер ти е идеята даже. Поне на мен би ми станало супер забавно.

CnpauT
01-06-2012, 08:30
ако си от СФ ги заведи в мексиканския ресторант мани го тоя китайски

SmilezZz
01-06-2012, 13:54
От Русе съм си. ;dd