PDA

View Full Version : Свърхчувстителност?



Alex_proof
01-03-2012, 12:20
Здравейте на всички и Честита Нова Година. От доста време посещавам и разглеждам форума , и най-накрая се реших да се регистрирам и правя темата за да споделя моята болежка.Имам проблем , ако може така да се нарече , но мисля , че всичко е в главата.Преди секса , на любовната игра , винаги има целувки , търкания и тн , знаете.Проблема е , че имам нещо като свръхчувстителност на пениса.При леки докосвания или дори търкане в нея , аз свършвам и ми е много неудобно и незнам какво да направя.Чел съм , интересувал съм се , но не мога да си обясня какво става.Много е неприятно , защото не мога да дам стойностно обяснение какво става.Моля да ме посъветвате нещо.

Благодаря!

ПС.Извинявам се , объркал съм заглавието :)

TheBeliever
01-03-2012, 12:26
www.преждевременнаеякулация .com

Alex_proof
01-03-2012, 12:28
Благодаря! Сега ще разгледам обстойно този сайт :)

nikola1234
01-03-2012, 14:26
ако не си на достатъчно зряла възраст хормоните ти бушуват и не си готов още за ПЪЛНОЦЕНЕН секс. ако си на 14-15-16 по- добре изчакай още някоилко месеца,година и може проблема да изчезне.ако ли пък не -----> сайта отгоре

Alex_proof
01-03-2012, 21:32
Не , не съм на 14,15,16... по-голям съм.Просто не водя и редовен полов живот. Разгледах сайта , ще се възползвам от задържащите спрейове :)