PDA

View Full Version : Как да накарам гаджето ми да ми повярва ?



sisi_ifchy
01-03-2012, 14:45
Здравейте !

Аз се казвам Силвия.Искам да споделя с вас моята история , защото аз самата немога да се справя и бих искала вие да ми помогнете доколкото можете разбира се.

Има едно момче, което обичам.., но неговото сърце е разбито.Аз не съм като него, никога не бих го наранил, защото знам каква е болката...Никога не бих му причинилa болка... Кълна се в шибания ми живот.. Казвам му , че за мен той е всичко... че винаги ще е в сърцето ми... Той ми каза да не говоря неща, които не са вярни.... Как да го накарам да ми повярва......... той не е сам... аз винаги ще бъда до него...Знам, като ти разбият сърцето, колко е трудно да се довериш.... знам го....той се държи много студено с мен...много ме боли и много плача.... Как да го накарам, да разбере че винаги ще бъда до него.. винаги ще го обичам.. как?!?!

Goddess
01-03-2012, 14:59
Няма как. Никой разочарован човек не би повярвал на подобни захаросани обещания за вечност. Ти ако наистина го обичаш и искаш "винаги" да си до него - бъди. Не му го натяквай, времето ще му го покаже и докаже.

SisiStrange
01-03-2012, 15:00
Не си над 15 годишна, нали?

1. Ако току що са го скъсали и едва сега опитва нова връзка, нищо чудно да ги плещи тези неща просто ей така, за да си го избие.

2. Твоите обещания са доста наивни. Не, че е невъзможно да се срещнеш с бъдещия ти съпруг в толкова ранна възраст, но няма как да го знаеш със сигурност (че и да се кълнеш в "шибания" си живот) без да сте били заедно във връзка поне някоя и друга година. Тъй че няма откъде да знаеш дали винаги ще бъдеш до него.
И аз на 15 се кълнях в първия ми приятел, а след година и половина скъсахме. И то аз го скъсах. А въобще не ми беше и минавало наум такова развитие.
Днес си филмирана на максимум, че ще сте вечно заедно, утре ще стане нещо и няма да го искаш вече.

Кажи му, че го харесваш много и искаш да сте заедно пък каквото сабя покаже. Кажи му, че няма как да гадаеш какво ще стане, но не може да си седи като монах сам до сетни старини и да мрънка как е сърцеразбит, а би било хубаво да пробвате като нормални здрави и прави хора без много драматизиране.

djipsito
01-03-2012, 15:01
С действия.
Когато си наранен не вярваш на думи, понякога дори не оценяваш някои действия, защото се превръщаш в наранен непукист. Щом толкова държиш на него, показвай му го. Трябва му време, а с приказки нещата само се натоварват допълнително. Виждаш, че не му се слушат такива неща.

Просто когато има нужда бъди до него и му показвай, че ти пука.

SmilezZz
01-03-2012, 15:13
Не му го казвай , докажи му го !
Един наранен човек трудно вярва в подобни обещания , когато накрая те винаги излизат , че са били лъжи. Нормално е все още да ти няма доверие и да се държи студено. Когато види , че си наистина сериозна и искрена ,, лека - полека ще се оправят нещата.

sisi_ifchy
01-03-2012, 15:13
но аз винаги съм била с него просто искам да е с мен и постоянно ми говори за изневяра а това никога ама абсолютно никога не бих го направила аз не съм такава но той си мсили че съм му изневерила ? кажете ми как да му кажа че не съм му изневерила и да спре с това ???

просто си е хващал момичета които постоянно му разбивали сърцето и са му изневерявали и сега мисли че и аз това го правя а не е така ... аз супер мнго ого обичам и му помагам да го преодолее но той не полага никакви усилия ! ;(

ние сме на 16 години и двамата и мислиме за серизона връзка за сериозни неща искаме да сме заедно но ми кажете как да му кажа че не съм му изневерила ;( ???

RainBerry
01-03-2012, 15:26
Прекалено много тийн филмченца?

Та, какво толкоз му се кълнеш и вричаш?!.. Вероятно преживява някакъв момент след раздяла, прекалено много драматизира ми се струва, просто си поговорете нормално и изяснете нещата, ако продължава да се държи като капризничещо момиченце, не знам и аз.. такива не ги търпиМ. :D

sisi_ifchy
01-03-2012, 15:31
е то и аз не търпя такива ... но него го търпя ... просто искам всичко някак си да се изглади .. ама как да му обясна че не съм му изневерила ? ;(

djipsito
01-03-2012, 15:45
Като избухнеш.
Нареждаш го едно хубаво и му казваш, че не искаш да си с човек, който не ти вярва (дори да не го мислиш, а може би би трябвало..) Казваш му, че ти е писнало да се доказваш и да се опитваш по всякакъв начин да го накараш да ти вярва, а той да си знае неговата... Питай го кво иска да направиш повече и му кажи, че не си от желязо и да те потърси като се осъзнае.

Понеже тва е пълната противополжност на нещата, които ти си му казала е много вероятно да почне да те обвинява, че си го излъгала, ама пък тогава е твой ред да се опълчиш и да му кажеш, че ти е писнало от неговото недоверие и че в една връзка ако няма доверие, ти квото и да правиш, ако другия не го отразява и си мели неговото, се стига до край.

Не знам що го написах тва, след като си мисля, че няма да имаш топки за такова нещо, понеже често се хващате за някои хора като удавник за сламка и си мислите, че без него живота е ад.. Научи се да се отстояваш и като виждаш, че някой не те оценява и не оценява нещата, които правиш- чао.

Ти не си Майка Тереза, нито си няква спасителка, за тва не се изживявай като такава. Всеки сам трябва да си изживее мъката и да се оправя в тоя живот. Приятели, гаджета... можеш да дадеш само съвет, ама другия ако не попива си губиш времето. Недей да си слагаш мъката на другите на твойто сърце, щото както виждаш страдаш ти. Казваш и отсичаш и толкова. Ще ти бъде гадно, ама ще се научиш поне да отстояваш себе си. В случая ако не си заслужила тва недоверие, недей да го търпиш. Тва е.

nikola1234
01-03-2012, 17:10
нека повърнем......
така щом вече повърнахме последното ядене просто го остави да си поотпочине и да гледа малко мачове ала бала и ше се оправи. досега съм открил че бирата мачовете и еврофутбола са най-добрите лекове за такива ситуации :Д и не му пълни главата с такива лигавшини забога.... горкото момче :Д

sisi_ifchy
01-03-2012, 17:14
не му пълня главата с лигощини ... ти май незнаеш какво е да обичаш а ??? май само това те вълнува тебе а ??? аре като си толкова голям устатко ходи ти си ги прави тези неща ... аз искам да се опражя отношенията ... айде чао !!! :|

TheBeliever
01-03-2012, 17:23
Излезте от филма. И двамата. Всичките тея приказки за "разбити сърца, вечна любов" и прочие клишета няма да ти помогнат с нищо.

SisiStrange
01-03-2012, 17:26
Според мен ти асоциираш любовта със сапунки. Имаш странно захаросана представа за света. Едно момче, ако наистина иска да е с момиче и я харесва, би бил щастлив от самия факт, че я има и никога не би се хвърлял в такива филми. Според мен нещо ви куца като цяло в отношенията.
И наистина са лигавщини.
"Аз ще те обичам вечно."
"Кълна се в живота ми, че ще си в сърцето ми..."
Това е живота, не "Листопад".
Любовта не се демонстрира в задушевни разговори и драматични клетви, а в това просто да сте заедно, да се радвате на всеки момент, да се смеете на всяка глупост и въобще да я карате лекичко, знаейки, че сте си двамата.

nikola1234
01-03-2012, 17:46
хах ето че не съм сам ;)
Любовта не се демонстрира в задушевни разговори и драматични клетви, а в това просто да сте заедно, да се радвате на всеки момент, да се смеете на всяка глупост и въобще да я карате лекичко, знаейки, че сте си двамата.
леле колко добре написано... имало и кадърни мацета ;д

fenkaaa
01-03-2012, 19:18
Много си филмирана,много..

sisi_ifchy
01-03-2012, 19:26
немода да го оставя защото много го обичам :(

SisiStrange
01-03-2012, 19:32
Ми никой не е казал да го оставяш. Просто се стегни и говори като хората с него. Без драма, рев и сополи и без вричане във вечна вярност. Кажи му, че искаш да си градите връзката като големи хора без да гадаете какво щяло да стане, кой кого щял да зареже и прочие. Иска се само един малко по-земен разговор, за да слезе от облаците и да спре да драматизира.

RainBerry
01-03-2012, 19:48
Хм, предлагам ти да учиш режисура в НАТФИЗ или както се води специалността. Ще пробиеш в Турция или Испания, мега якия сюжет, нищо, че е сапунка. Възхищавам ти се! Сигурно момчето нищо не ти е казало, но все пак ти стигна до извода, че той не те харесва, мисли, че му изневеряваш, чувства се самотен, а ти си момичето, което ще преобърне живота му, от грубиян и самотник ще го превърне в перфектното момче, мдаа.. И изведнъж излиза драмата, че трябва да го "оставиш", защото няма как да му обясниш, че не си му изневерила, но той знае, че ти си точното момиче и ти прощава... and they lived happily ever after! <3

Излез от филма, стегни се и си успокой хормоните.

sisi_ifchy
01-03-2012, 19:58
защо аз бе ? а той какво ? просто искам да го направя по добър ... :|

RainBerry
01-03-2012, 20:02
Говори с него, мамка му, ние ли сме приятеля ти?! То вие сигурно и по скайп/ФБ сте се "гаджосали"..

sisi_ifchy
01-03-2012, 20:23
не е така ... на живо се видяхме и си станахме гаджета ...колкото и пъти да говоря той постоянно ми обещава ама не изпълнява после !!! :X

TheBeliever
01-03-2012, 20:29
просто искам да го направя по добър ... :|

Това пък е световна глупост. Като не ти харесва такъв, какъвто е, не се занимавай с него, а си намери някой, който да ти отговаря на критериите.

sisi_ifchy
01-03-2012, 20:37
немога ... ти ще можеш ли да я оставиш примерно ... ако си се привързал много към нея би ли могъл да я оставиш при положение че я обичаш ???

TheBeliever
01-03-2012, 20:41
Е как хем го обичаш, хем не искаш да е такъв какъвто е? Или го обичаш с всичките му недостатъци или въобще не знаещ що е любов.