PDA

View Full Version : омръзна ми да страдам...



GrEeNgIrL21
01-03-2012, 18:14
Такам..никога не ми е вървяло с момчета.Не съм тип момиче което се влюбва всеки ден,пък и имайки впредвит годините ми няма как да имам кой знае колко влюбвания.И все пак точно преди 1год. се влюбих в един приятел на мой съученик.Той е една година по-голям и сме в едно даскало.Всъщност той започна,аз не го бях забелязала,но той започна да ме зяпа и закача..и аз глупачката се влюбих.3 месеца се зарибявах ме,но така и не ме покани на среща,лятната ваканция се виждах ме просто защото живеем в един квартал.Почнах ме даскало и той пак почна се навърта около мен,но за кратко..вече от 2 месеца не ме е доближавал.През цялото време правех опити да му покажа че ми харесва,че имам нещо към него....Страшно съм влюбена и не знам какво да направя,страх ме е да говоря с него на тази тема от страх,че ще ме отреже,но и не искам да продължавам така.Искам да знам имали нещо към мен или не..но просто ме е СТРАХ,може би защото първия път когато опитах да кажа на момче какво изпитвам ме отрязаха жестоко...какво да правя?!

nikola1234
01-03-2012, 18:24
кажи ни на колко години си като за начало а ако си малка просто ти направи първата стъпка,защото и аз като по-малък умирах от срам да говоря с момичета,които харесвам и тн :Д

musshy
01-03-2012, 18:41
Ам.. можеш да му кажеш за чувствата си, но пък от друга страна мисля, че той само си играе с теб.

GrEeNgIrL21
01-03-2012, 18:43
кажи ни на колко години си като за начало

на 16 съм :))

FuCKkK13
01-03-2012, 18:43
аз пък ще ти кажа да събереш кураж.. няма значение дали ще те отреже (всъщност има,но това не трябва да те стряска) помисли си.. опитваш и се слага край по хубавия или по гадния начин (тръгвате или те отрязва),или не правиш нищо и стоиш в очакване още дълго и накрая разбираш,че не е имало смисъл,а вече си изпуснала много .. сама реши ;)

nikola1234
01-03-2012, 18:48
на 16 съм :))
определоно събери кураж и направи първата стъпка някои момчета са срамежливи пък и нищо не ти струва. и все пак не прекалявай като му разкриещ веднага чувствата си просто се опитай да си прекарате добре заедно и малко по малко му прави намеци.

balu4ka
01-03-2012, 20:47
Спред мен ,трябва да опиташ.Ако не го направиш сега ,ще съжаляваш!

Luidgie
01-03-2012, 20:55
То е лесно да се каже, ама тя като не е уврене? Трябва да си налееш малко самочувствие. Защото после ще съжеляваш, че е можело да стане нещо, а ти си била смотана и не си направила нищо. По-добре да го направиш, за да не се чудиш и обвиняваш после. Пък и реално какво губиш? Предполагам, когато са те отрязали си била по-малка и е било някой, който не си е заслужавал пък тогава си имала смелостта да го направиш. Няма смисъл да се боиш от нещо подобно. Хората са различни. Пък ако те отреже, ще страдаш, ще ти е тъпо, но ще мине. А какво ще постигнеш ако се измъчваш по тоя начин?

TheBeliever
01-03-2012, 21:04
"той започна", "той ме закача", "той не ме покани" той, той, той... А ти какво направи за тази една година? След месеци зарибявки и никакъв отговор момчето се е отказало. След ваканцията е решил да опита пак, но отново без резултат. Ако си седиш на гъза и чакаш момчето да върши всичко ще си останеш с чакането.

Сега е твой ред да рискуваш и да се опиташ да задействаш нещата помежду ви.

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 22:25
Такам..никога не ми е вървяло с момчета.Не съм тип момиче което се влюбва всеки ден,пък и имайки впредвит годините ми няма как да имам кой знае колко влюбвания.И все пак точно преди 1год. се влюбих в един приятел на мой съученик.Той е една година по-голям и сме в едно даскало.Всъщност той започна,аз не го бях забелязала,но той започна да ме зяпа и закача..и аз глупачката се влюбих.3 месеца се зарибявах ме,но така и не ме покани на среща,лятната ваканция се виждах ме просто защото живеем в един квартал.Почнах ме даскало и той пак почна се навърта около мен,но за кратко..вече от 2 месеца не ме е доближавал.През цялото време правех опити да му покажа че ми харесва,че имам нещо към него....Страшно съм влюбена и не знам какво да направя,страх ме е да говоря с него на тази тема от страх,че ще ме отреже,но и не искам да продължавам така.Искам да знам имали нещо към мен или не..но просто ме е СТРАХ,може би защото първия път когато опитах да кажа на момче какво изпитвам ме отрязаха жестоко...какво да правя?!

ОТСЛАБНИ ВЕ ЖИВОТНО

zazza
01-07-2012, 23:21
чуй това и ще ти стане по-добре - http://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I

sunshine35
01-08-2012, 00:03
СЕГА ИЛИ НИКОГА! Давай иначе и идея си нямаш колко ще съжеляваш.. Спокойно била съм на твоето място и съм убедена че не са се подиграли с теб както с мен. Ти си на 16 живота е пред теб ако не се получи с него има още многоооо момчета. СТИСКАМ ПАЛЦИ ;)