PDA

View Full Version : Някакви идеи?



Afterbirth
01-04-2012, 07:42
Здравейте ^.^

Искам да си сменя прическата и проблема е, че нищо освен етажиране и бретон не ми идва на ум ;д Косата ми е два пръста под раменете, чуплива (тва ми е проблема и за бретона, колкото пъти съм имала все се чупи на където му скимне и не седи добре... то и етажите за това не ги искам).Попринцип имах амбицията да я пускам дълга, но с тая никаква дължина в момента хич не ми се нрави .. Обема ми страшно бързо се сляга, отдолу пък винаги е бухнало, седи като камбанка.Все пак ако някой предложи вариант със запазване на дължината много ще му се зарадвам ;д Не търся кое ще ми отива, просто ми трябват идеи.Мерси предварително.

GabisiTa
01-04-2012, 09:15
Защо не попиташ фризьорката си? А и какъв е смисъла да си правиш нещо, което няма да ти отива?

monini4ka
01-04-2012, 10:32
Според мен етажирането е добра идея. Ще си запазиш дължината и освен това ще се отърцеш от вида "камбанка".. За бретона, дето казваш, че хвъчал навсякъде - при чуплива коса няма как - трябва да го издърпваш всеки ден с преса/сешоар, за да стои добре, а ако не ти се занимава можеш и да го хващаш нагоре с фибичка.

Afterbirth
01-04-2012, 11:50
Защо не попиташ фризьорката си? А и какъв е смисъла да си правиш нещо, което няма да ти отива?

'Не търся кое ще ми отива' го казах с идеята да не получа коментари от типа 'ся си взимам кристалното кълбо и ти казвам коя прическа е за тебе, поне пусни снимка'.Исках предложения, от там нататък аз да си преценя кое става.Инак да, мога да говоря и с фризьорката .. Пък и май наистина ще прибегна до етажирането, само дето няма да се изхвърлям със скъсяването на стъпалата.Мерси за мненията =)

Glam0rous
01-04-2012, 18:07
По принцип щом е чуплива и ти стоя бухнала в края, прави етажи. И без преса си не става - особено бритона. Разбрала съм го отдавна, в краен случай като навън е много мокро диадема/фибичка и връзване, иначе всеки кичур си е на неговата си посока.

musS
01-05-2012, 09:54
аз преди година-2 бях на 2 етажа само.. колкото да ми седят по-къси кичури за обем, топиране (евентуално) и т.н, като етажи е на външен вид само че не се къдри толкова косата :)