PDA

View Full Version : Съвет..



radina_ignatova
01-04-2012, 10:28
Здравейте...загубих си личната карта..но баща ми е ужасен човек и няма да ме разбера...той за 2лв ме прави на нищо..а какво остава за глобата...ще получа писмо с акта...какво да направя...дали мога да говоря с пощата и да не ми се праща писмото по адрес...дай те ми съвет..моля ви.............

teddybearMV
01-04-2012, 14:21
Не, най-добре му кажи всичко сега. По-добре да разбере от теб, а не случайно. Иначе няма повече да ти има доверие за нищо.

radina_ignatova
01-04-2012, 14:24
но, аз не искам да му казвам.. просто ми кажете има ли някакъв вариант от пощата да не ми пращат писмото на пощата,а да отида аз да си го взема..

teddybearMV
01-04-2012, 15:55
Даже има вариант и до вратата да го донесат, ако са сключили от полицията договор с фирма. Няма смисъл, ще разбере. Може да му се наложи да попълни твои лични данни някъде, нали ти е баща?! Ще разбере и тогава няма да ти има доверие за нищо, щом везнъж си го излъгала за такова сериозно нещо.
Разбирам, че не искаш да му казваш, ама най-добре му признай всичко и да разбере за тази история с личната карта от теб, а не случайно. Кажи му, че не му искаш пари за акта и го плати сама, така ще разбере, че можеш да поемаш отговорност.

Rallie
01-12-2012, 14:28
Даже има вариант и до вратата да го донесат, ако са сключили от полицията договор с фирма. Няма смисъл, ще разбере. Може да му се наложи да попълни твои лични данни някъде, нали ти е баща?! Ще разбере и тогава няма да ти има доверие за нищо, щом везнъж си го излъгала за такова сериозно нещо.
Разбирам, че не искаш да му казваш, ама най-добре му признай всичко и да разбере за тази история с личната карта от теб, а не случайно. Кажи му, че не му искаш пари за акта и го плати сама, така ще разбере, че можеш да поемаш отговорност.

дам.. ако не му кажеш сега, когато разбере след време ще бъде много по лошо..