PDA

View Full Version : Новите комерсиални хитове



sundayman
01-04-2012, 11:17
Какво ще кажете за най-новите безкрайноповтарящи се по модерните радиостанции хитове, песни в които има 3 тона, дето се повтарят 100 пъти и някакви негри или румънци се надуват с измислени междуметия... И тези песни се пускат на ден по 89727318 пъти от почти всички радио станции...

tItEufFf
01-04-2012, 12:28
Аз ги слушам .. просто винаги имам нужда от фон, пък и са някакви такива глупави мелодийки които ти се забиват в главата, пееш си ги няколко дена, след което ти омръзват до такава степен, че никога повече не ги слушаш. ;д
Иначе на компютъра и в телефона си имам друга музика, аз лично харесвам най-много музиката от 60те и 70те, но те са съвсем друг ритъм и мелодия и понякога трябва просто да сменя малко ..

Иначе румънските песни са толкова еднакви, много почват да ме дразнят ...

Dahlback
01-06-2012, 15:17
Писнали са ми на кура вече тия боклуци, а румънските са си една и съща песен, неква лигава музика и некви тъпаци дрънкат глупости

LookAtMeNow
01-06-2012, 16:01
Май не сте разбрали че половината ви любими чалга изпълнители са масони? Е... вече знаете ;) И успеха им се дължи на това!

Dahlback
01-07-2012, 13:19
Те и половината негри са масони, благодарение на ..............

Concussion
01-07-2012, 13:24
Те и половината негри са масони, благодарение на ..............

Остави го трольо, той самият се прави на масон...
По темата - слушам музика, не съм в течение с боклуците, дето са на мода.

LookAtMeNow
01-07-2012, 13:38
Най-голямите масони в музикалната индустрия са - Beyounce, Jay-Z, Rihanna,Chris Brown, Lil Wayne и много други..

LookAtMeNow
01-07-2012, 13:41
Чалгата е най-добрата промивка на масона Митко Пайнера чрез нея той управлява деградиралото чалга общество.

LookAtMeNow
01-07-2012, 13:43
Простотията властва в нашата държава.Чалгата ни е превзела.Медиите са корумпирани и облужват интереси.Образованието е просто смешно всички знаем какво става и училищата.Докторите те правят на луд за едни хапчета.Родителите са унижавани със 300лева заплати.Бабите и дядовците работили за тази държава 40 години получават жълти стотинки. Политиците ни гледат нагло от екрана и ни лъжат в очите.Работим и плащаме данъци за да храним циганите. На никой не му пука за народа това не е държава а пародия,подигравка с някога великата ни родина.Ето каква е нашата прекрасна наистина страна дала толкова много на света.Решение няма...поне засега.Някой ден ще живеем добре кога зависи само от нас, и то когато се замисли всеки един от нас в такава България ли иска да живее.

Concussion
01-07-2012, 13:44
Абе пишлеме, я ходи се застреляй! Кой те знае дали имаш и 16 години, масон бил. Ако наистина беше масон нямаше да издаваш такива неща по лапешките форуми, идиот. Още повече щеше да умееш поне да пишеш правилно. Тъпак.

LookAtMeNow
01-07-2012, 13:52
Мерси че ме подкрепяш :)

thegreenzombie
01-07-2012, 14:01
^тук подкрепата бълва отвсякъде 8-)

по темата: комерсиалните 'хитове' са такива, защото се помнят лесно, имат някакво бегло подобие на ритъм и всички ги слушат... 3 от причините, поради които това се слуша масово в днешно време ... всички ги слушаме, признайте си (не говоря за чалгата, тя е :? , а говоря за музиката по TheVoice, City and so on) ... а специално тези две телевизии The Voice и City се опитват да се ръководят от Mtv, което си е доста показателно

LookAtMeNow
01-07-2012, 14:03
Да ти имам тъпото мислене

thegreenzombie
01-07-2012, 14:08
хехе.. нямаш го 8-) .. какво спориш със сънен човек ;д

Concussion
01-07-2012, 14:42
хехе.. нямаш го 8-) .. какво спориш със сънен човек ;д

Мани го тоз убитак.

kamenski88
01-07-2012, 15:08
^тук подкрепата бълва отвсякъде 8-)

по темата: комерсиалните 'хитове' са такива, защото се помнят лесно, имат някакво бегло подобие на ритъм и всички ги слушат... 3 от причините, поради които това се слуша масово в днешно време ... всички ги слушаме, признайте си (не говоря за чалгата, тя е :? , а говоря за музиката по TheVoice, City and so on) ... а специално тези две телевизии The Voice и City се опитват да се ръководят от Mtv, което си е доста показателно

Е как тогава през 80-те дори комерсиалната музика е звучала хубаво?

LookAtMeNow
01-07-2012, 16:39
Вие май не разбирате от музика.. слушайте си там гюбеците и стига сте писали глупости.

Dahlback
01-09-2012, 15:05
Вие май не разбирате от музика.. слушайте си там гюбеците и стига сте писали глупости.

Баце, ходи си слушай негърските напъни от вида: "йе, йе, ъ, ъ" и не се опитвай много много да блестиш с остър ум, щот черното не блести особено... аре

Pripyat
01-12-2012, 15:04
Баце, ходи си слушай негърските напъни от вида: "йе, йе, ъ, ъ" и не се опитвай много много да блестиш с остър ум, щот черното не блести особено... аре

те негрите вместо мозък имат торба кюмур в главата. Рудници

svetliobg1
01-12-2012, 19:45
Да, и аз не разбирам как така се наложи тази мода, в стил "нискобюджетен румънски хит". Не, че са лоши, но наистина десетки песни почти не се различават... Тъпо.

Dahlback
01-13-2012, 07:50
Да, и аз не разбирам как така се наложи тази мода, в стил "нискобюджетен румънски хит". Не, че са лоши, но наистина десетки песни почти не се различават... Тъпо.

(y) така е, както турските сериали - хората затъпяват