PDA

View Full Version : Якуза, какво според теб означава Нов световен ред?



D1esel
01-04-2012, 15:48
Какво си мислиш, че се случи като дойде той и кога ще дойде?

Oy7ofCon7roL
01-04-2012, 15:49
ще следя темата с огромен интерес

D1esel
01-04-2012, 16:00
Якузата не пише. :D Сугурно сега гледа записите на На Кафе с Еленко :D

Oy7ofCon7roL
01-04-2012, 16:10
ами като гледам е доста напред с евреите, масоните и тн. няма да му трябва да черпи инфо :D

D1esel
01-04-2012, 16:19
ами като гледам е доста напред с евреите, масоните и тн. няма да му трябва да черпи инфо :D

Докато той се навива да напише какво мисли, аз ще изкажа моето мнение :D

Според мен, дано не звуча като някакъв ционистки расист, но мисля, че еврейския народ, както също и арменския, е по умен и талантлив от останалите. Нека правим разлика обаче между корпоративните евреи, т.е. свръхбогатите, и обикновените евреи, които обикновено стават добри певци, артисти, адвокати, лекари и икономисти. Почти всеки богат човек става алчен след като забогатее, без значение дали е ервеин, българин или французин. Според мен евреите масово живеят по-добре от другите хора просто защото са единни и се подкрепят. В това няма нищо лошо. Това че повечето българи са лоши и завистливи е причината, поради която сме нещастни като маса българите, а не защото евреите са ни обрали. Колкото богати евреи са ни обрали, толкова и богати наши съселяни българи също са ни обрали.

Съжалявам и ме боли, че го казвам... Но от 10 българина, с които съм се срещнал днес, 6 са зли завистници, а от 10 чужденци, които съм срещнал през годините досега, само 1 е бил такъв. И не ми казвайте, че бедността е причината. Бедността е оправдание за простотията и злобата на много хора.
Иначе за масоните не съм никак в час. :D Знам горе-долу за какво става въпрос, но не съм компетентен да говоря за конспирациите им. :D

EinGutesKind
01-04-2012, 16:28
Дядо Кузи се прави на мъжествен, не пише веднага :D

ADMIRALKA14
01-04-2012, 16:30
Дядо Кузи се прави на мъжествен, не пише веднага :D
Озърта се като обран евреин. :razz:

D1esel
01-04-2012, 16:32
Дядо Кузи се прави на мъжествен, не пише веднага :D

Насьо... ебаси пича си :D

D1esel
01-04-2012, 17:32
Ъп за темата. току виж се е появил якуза да ни просветли за очото, което дебне от върха на пирамидата. :D

NightGuardian
01-04-2012, 17:34
над половината в hollywood са еврей.

D1esel
01-04-2012, 17:41
над половината в hollywood са еврей.

Това е факт. Друг е въпросът обаче дали са евреи, защото има някаква жестока еврейска конспирация, защото са по-талантливи и умни от другите нации, или просто си помагат помежду си и се подкрепят и не се прецакват, както хората от другите народи често правят, а българите почти винаги правят.