PDA

View Full Version : Липса на разговор



blackstreet
01-04-2012, 15:22
И така много странно се чувствам. В една диско в Ст град се натискахме с едно момче. Прекарахме цялата вечер заедно- от самото начало, до края. Той е сладък, но ме притеснява фактът, че въобще не сме говорили. Покани ме на среща, но аз отказах - просто се чувствам странно, не знам какво да си говоря с него, много се притеснявам. Знам, че звучи странно, но просто споделям какво чувствам. Има ли ли сте подобни проблеми и как ги преудоляхте. А и не знам дали въобще чувства нещо към мен, то е рано за чувства де, но дали изпитва интерес или по скоро иска да излезем, защото ми е взел номера. От както отказах не се обажда - май няма огромен интерес?

shmatarok
01-04-2012, 15:28
Еми ти като си го отрязала, нормално да спре да ти звъни, явно е решил, че не го харесваш и не иска да се натрапва. Потърси го ти и излезте - по-добре, ако ще съжаляваш за нещо, да е за излизане, а не да се чудиш какво е можело да става.
И за разговора - най-често нещата потръгват сами, няма какво да се притесняваш от такива неща.

TheBeliever
01-04-2012, 15:34
Щом те е поканил значил е имал интерес. Логично.
Ти си го отрязала и е спрял да ти звъни. Логично.
А двама души ако имат интерес един към друг все ще намерят за какво да си говорят.

LeprikonA
01-05-2012, 09:09
подкрепям горните две мнения. но още се чудя как може да се натискаш с някой цяла вечер, а след това разбираш ли да не те е срам и да го режеш.

bloodyF
01-05-2012, 10:00
излезнете, не знаеш какво ще се получи : )
или поне не можеш да бъдеш сигурна; не се настройвай негативно предварително ии така
успех :)

TheTanichka99
01-05-2012, 14:02
Охх...ами моя съвет е да не се занимаваш ... за момчетата (повечето) любовта е натискане и секс ;)

djipsito
01-05-2012, 16:43
99 да не се обажда като не разбира... Нищо лично.
Съгласна съм с ЛеприконА и мисля, че ти трябва да го потърсиш.

musS
01-06-2012, 10:39
решил е, че не го харесваш и че нямаш интерес, за това е спрял да ти звъни.. а по въпроса с говоренето.. просто има хора с които можеш да си говориш, и такива с които не можеш (поне при мен е така). няма как да разбереш ако не опиташ

mississippi
01-06-2012, 17:24
и според мен не се занимавай, ако беше сериозен, щеше да бъде по-настоятелен

gevitooo
01-06-2012, 19:46
и според мен не се занимавай, ако беше сериозен, щеше да бъде по-настоятелен

Той човека няма да и се моли. Аз на негово място също нямаше да звънна повторно.
А ако имаш интерес звънни му ти и излезте, според мен така е най-добре, защото после в главата ти ще има въпроси от рода на "А какво ли би станало ако..?" и все пак ти си решаваш.

Bloody-girl
01-06-2012, 20:23
Излезте... Говорете си за нещо общо, нещо което го вълнува.
Звънни му ти, какво толкова чакаш от него? Поканил те е - излезте. Щом сте се натискали има интерес х )

ImmortalSportFreak
01-07-2012, 12:42
Не трябваще да му откаваш,когато ти се беше обадил.Щом той те е поканил,все щеше да вържете някакъв разговор и сигурно той щеше да започне,защото той е дал идеята да се видите.Нищо де,това е минало нещо.Обади му се,когато смяташ,че си готова,и му кажи,че миналия път си имала някакъв проблем и си нямала възможност да се видите,а сега можеш.И той сигурно не би отказал.Излезте и все ще говорите за нещо.. щом е проявил интерес към теб се съмнвявам,че ще мълчите и ще се чувстваш неловко.
Успех! ;Р

Luidgie
01-07-2012, 14:53
Пробвай бе моме пробвай! Ще ти е неловко ама като свикнеш и се отпуснеш - готово. Са му звънни ти и го покани.

sladur4etyYy
01-07-2012, 15:36
да, покани го ти, но само ако ти се прави секс, щото той точно с тая цел те е викал- за да довърши онова от дискотеката. :P