PDA

View Full Version : Гинеколог ..



x.x.x
01-04-2012, 15:35
След няколко дена ще ходя на гинеколог, защото имам доста бяло течение и болки ниско в корема. За пръв път ще ходя и си ме е страх. Може ли някой да ми каже какво точно ще представлява прегледа ?

FuCKkK13
01-04-2012, 15:44
най-вероятно ще е пита за болките и т.н. може да ти вземат секрет,за да проверят какво точно ти има и след време да идеш и да се видиш изследванията. друг едва ли ще ти правят,а може и да те накара да легнеш,за да прегледа за други инфекции и т.н. :) спокойно нищо страшно няма :)

x.x.x
01-04-2012, 16:18
А как точно се взима секрета ?

DisappointedDreamer
01-05-2012, 08:12
С разтваряне на твоите крака и бъркане от страна на гинеколога. :lol:

ledenakrasota
01-05-2012, 08:17
Имаш майка. Такова безхаберие по отношение на такива неща е недопустимо. Също така водиш ли полов живот?

ImmortalSportFreak
01-06-2012, 12:26
С разтваряне на твоите крака и бъркане от страна на гинеколога. :lol:
Безболезнено,за да сме по-точни.Няма нищо срамно и страшно. ;Р Успех и дано нищо ти няма! :)

teddybearMV
01-07-2012, 20:29
След няколко дена ще ходя на гинеколог, защото имам доста бяло течение и болки ниско в корема. За пръв път ще ходя и си ме е страх. Може ли някой да ми каже какво точно ще представлява прегледа ?
Качват те на гинекологичен стол, отваряш краката, преглеждат те, взимат секрет за изследване и това е общо взето. Може и да ти огледат яйчниците с ултразвук, това е най-безобидното от всичко. Няма страшно.

Julie Georgieva
01-10-2012, 18:01
А някой може ли да ми каже някакъв гинеколог, мъж. Казаха ми, че мъжете се отнасяли по - нежно и внимателно, отколкото жените.

Red_Hair
01-11-2012, 11:30
Дааа, мъжете са по-нежни и внимателни.Но не всички.И един съвет.Когато си търсите гинеколог разпитайте познати, приятелки и изберете такъв с топли ръце.