PDA

View Full Version : Уважавам родителите на бившата ми...



pavelvasilev
01-04-2012, 17:26
Имах дъгогодишна връзка с вече бившата ми любов, впоследствие се разделихме, но това е вече друга история. В случая става дума за родителите й, които се оказаха страхотни и много мили хора които ги обичам заради разбирателството и уважението което имахме, та в тази връзка понеже не ги бях чувал много време, реших да ги поздравя за новата година и им изказах уважението си към тях независимо че с дъщеря им вече не поддържахме връзка.

Те останаха много очаровани и развълнувани от вниманието ми, и днес ми се обажда бившата с която не се бяхме чували година, почна да ми крещи да не съм се обаждал на техните, да съм нямал нищо общо с тях.... все груби думи, онемях, аз само исках да поздравя техните за новата година защото ги уважавам. Грешка ли направих?

Sh@d0w
01-04-2012, 17:28
Кажи на бившата си, да си взима хапчетата редовно.

ShadyStyle
01-04-2012, 17:29
кофти случка брат :/ Добре си постъпил според мен, ама тая що ти е бучала не знам :(

SisiStrange
01-04-2012, 17:37
Ако после са и пилили на главата 100 часа защо се е разделила с такова свястно момче, вероятно без да знаят подробности около връзката ви, сигурно и е дотегнало. От опит ти казвам, че е много досано някой да ти обяснява "Ау, а бившия ти какво мило, чудесно момче беше." без значение кой е бил крив, кой - прав.
Не, че си сбъркал много, явно си имал добри намерения.
Това е според мен обяснението.

vesito13
01-04-2012, 18:33
Ако не поддържате никакъв контакт с това момиче и не сте запазили някакви добри взаимоотношения е нормално да не иска да звъниш на родители и. Не е твоя работа просто. И аз не бих останала очарована, ако някой ми се появи така от нищото да поздравява родителите ми, защото много ги уважава. Прекъснала е връзката с теб, не е искала да си част от живота и, който включва и родителите и.

bloodyF
01-05-2012, 10:10
ами както каза Сиси, представи си че след това те са почнали да й обясняват и да се вайкат защо те е зарязала..
и аз да бях и аз щях да ти се ядосам..
иначе не си постъпил лошо, напротив, но все пак вече може да пропускаш обажданията до техните..

DarkTemplar
01-05-2012, 10:29
Направил си жест, присъщ на културен и възпитан човек и това ги е зарадвало. Зрелите хора обичат да им засвиделстват уважение. Това, че дъщеря им е прекалено проста, за да го оцени и разбере е съвсем друга бира и си е неин проблем. И все пак наистина може би е по-добре да избягваш подобни прояви, ако после се налага да търпиш истериите на някоя развилняла се пикла (а такива бол).

DisappointedDreamer
01-05-2012, 10:31
Направил си жест, присъщ на културен и възпитан човек и това ги е зарадвало. Зрелите хора обичат да им засвиделстват уважение. Това, че дъщеря им е прекалено проста, за да го оцени и разбере е съвсем друга бира и си е неин проблем. И все пак наистина може би е по-добре да избягваш подобни прояви, ако после се налага да търпиш истериите на някоя развилняла се пикла (а такива бол).

+1
Имал си добри намерения, обаче онази си е помислила друго. Избягвай такива прояви, иначе наистина браво, че си направил един такъв хубав жест!

Irti
01-05-2012, 10:32
Добре си постъпил.

Културен човек си и ще ги поздравиш, когато ги видиш някъде и голяма работа, че си се обадил за Н.Г.

К'во цвърка таз'?! Ти за нея нищо не говориш и точка. Ще ти пищи, че си се обадил.. пък и ако тя е направила грешките и всичко идва от нея и тя те е заебала - въобще не си длъжен да се съобразяваш. Я да си е*е майката!

Звъниш за да изкажеш любезността си към тези хора, които през това време са ти дали малко или много. И от там нататък не те инт. дали са й пилили или не. Да е мислила, ако е тя виновна. Дори и ти да си бил пак не пречи да изкажеш уважение, но не разбира се всеки ден да им зз. Един път, два пъти (най-много) в годината.

Аз имах една приятелка преди много време, която беше виновна за раздялата, но каза на техните, че аз съм преебал всичко, но въпреки това после ги поздравях. Те мен не (защото бяха излъгани от думите на тяхната патка) и ме гледаха като пръднал заек в люцерна, но това въобще не ми направи впечатление, защото съм културен и вежлив!

Въобще да не ти пука и като е почнала да ти крещи по тел просто: Чао и лек ден!

:)

DisappointedDreamer
01-05-2012, 10:34
ме гледаха като пръднал заек в люцерна:)

:lol: Много добро изразяване на чувства!

SmilezZz
01-05-2012, 15:03
Добре си постъпил.

Не й обръщай внимание. Както казаха и по - горе , ако техните са й говорили доста за теб, писнало й е и може би затова е реагирала по тоя начин.

Аз също уважавам родителите на бившия ми приятел. Редовно си говорим , отивам им на гости - макар с бившия ми да не сме запазили кой знае какви отношения.

pavelvasilev
01-05-2012, 15:42
Благодаря ви за моралната подкрепа, аз също мисля че съм постъпил правилно, но исках да чуя и други мнения. Писал съм преди време тук че се разделихме с нея, заради това че не искаше да се запознава с никой от приятелите ми също и с нашите. Задушавах се, докато имахме връзка само с нея бях и почти бях загубил приятелите ми заради този случай.... Родителите й са страхотни хора, обадих им се само за НГ, един път в годината да ги поздравя, мисля че не правя престъпление, моите уважения към бившата ми, но тя ако не се вземе в ръце никой няма да я търпи...

Благодаря ви пак за мненията ви, всичко най-добро ви желая!:)