PDA

View Full Version : Не мога да се сприятелия с МОМИЧЕТА



kyka1
01-05-2012, 07:32
Здравейте :) Аз сам от Варна мисля че добре изглеждащ и просто приятелствата с момичета не ми се получават не знам, но не ми го казват в прав тест не искам да сме приятели, но просто не говорят толкова с мене.С момчетата нямам никакъв проблем имам сигурно 200 - 250 приятели на които мога да разчитам във всеки един момент, но с момичетата не е така и ми е много трудно.Тук не говорим за гадже, а за приятелство :)

bloodyF
01-05-2012, 09:44
имам сигурно 200 - 250 приятели на които мога да разчитам във всеки един момент,
FACEPALM...DOUBLE FACEPALM
ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ?!
това че имаш 250 приятеля във фейса, не значи че можеш да разчиташ на всичките бе човек..
леле божеее..
ако наистина си мислиш, че имаш толкова приятели, тогава е излишно да питаш защо нямаш приятелки..
хората се делят на 3 вида:приятели, познати и врагове, не може всеки от детската ясла, предучилищна, 1ви клас, 9 клас да са ти приятели.
шокирана съм направо..

monini4ka
01-05-2012, 09:45
имам сигурно 200 - 250 приятели на които мога да разчитам във всеки един момент

Не, че нещо, ама.. Малко се изхвърляш според мен. 200 човека, на които можеш да разчиташ във всеки момент? Seriously?!

Иначе за момичетата - дръж се добре с тях (не бъди простак), изслушвай ги, интересувай се от проблемите им, подкрепяй ги..

DisappointedDreamer
01-05-2012, 10:23
Писна ми от такива теми - всеки втори да мрънка по форумите какво му е и защо не го харесват при положение, че е добре снажен и много красив. Абе, не разбрахте ли, че повечето търсим нещо повече от това?

Като онзи с темата "20 годишен и девствен" си. Влез и я прочети, защото написаното там се отнася и за теб. И какви са тия 1000 приятелi? Истински приятел се търси с години, а понякога въобще не се намира. Това, че си пиеш бирата и шляеш по улиците с 50 не означава, че 49 от тях няма да ти забият нож в гърба, ако трябваше да спасяват своя задник.

Nakadah
01-05-2012, 10:39
тъй като липсват емотиките ще го напиша:

хахахахахаххХхАхахаХхахАХ аХахахаХхахаХАХахаххахАХА хАхахххахАХ!

TroubleMan
01-05-2012, 12:03
кви 200 приятели, на които да разчиташ.. лелелееее :D:D:D

kyka1
01-05-2012, 13:53
Добре вие си знаете, но аз исках съвет нещо, а вие ме нападате.Мерси за което, благодаря много...

SmilezZz
01-05-2012, 15:11
Не е ли възможно да не намираш общи теми за разговор с момичетата ? Или да намираш , но да не привличат чак толкова тяхното внимание ? Да се хвалиш , да кажеш на всяко едно място колко си добър ? Помисли добре къде ти е грешката.

А за 250 приятели ? На това даже дете от детската градина няма да ти повярва ! Осъзнай се какво приказваш. Не може да имаш толкова хора до себе си , на които да разчиташ във всеки един момент. Приятелството се гради с години. Пък и не забравяй , че истинските приятели обикновено се броят на пръстите на едната ти ръка.

have_fun
01-06-2012, 12:10
Само едно ще кажа: Ще спешелиш повече приятели за 2 месеца, ако се интересуваш от хората, отколкото за 2 години, ако говориш само за себе си!

psychopath
01-06-2012, 15:58
хахахах щото си тъп...

аз мога да бъда приятел с почти всяко едно момиче...независимо дали само тя така ще си мисли и ще казвам, това което иска да чуе

blackstreet
01-07-2012, 10:09
офф мн се дразня като някой зададе въпрос и всички започват да се хващат за най-малкото нещо и се смеят ли смеят разбираш ли и не се поглеждат в огледалото - Ако не забелязвате момчето пита как да се сприятели с момичета, а вие коментирате колко приятели момчета има - безумие по бг форумите както и да е. КЪм автора - трябва да се държиш с момичетата приятелски, тоест представяй си, че говориш с момчета, но разбира се темите ще са малко по-различни.Трябва да се държиш отпуснато, да говориш, да пускаш майтапи - тоест да ги накараш да искат да си говорят с теб. Не знам на колко си, всъщност то няма значение - просто бъди себе си. Може да започнеш с поздравяването, казваш здрасти на всяко момиче, което познаваш или тези, с които искаш да дружиш. Заговаряй ги и мисля, че скоро ще имаш приятелки. Успех, а ако и наистина изглеждаш добре в близко бъдеще приятелките ти ще станат повече от приятелите ти >250 :D Шегичка айде успех :)

Nakadah
01-07-2012, 12:04
офф мн се дразня като някой зададе въпрос и всички започват да се хващат за най-малкото нещо и се смеят

Добре дошла в интернета