PDA

View Full Version : Знам ли ?



MoreThanaLL
01-05-2012, 08:13
От нова година се занимавам с едно момче. Обаче ми казаха, че е осиновен.. малко тъпо ми стана, но този факт не ми се отрази ( не знам кой, как го разбира, но на мен наистина ми стана странно ). Та въпроса ми е, защото приятелите му знаят за това и, ако той реши да ми го сподели - аз как да реагирам ? Да му кажа ли, че вече знам или да се направя, че изобщо не съм знаела за това ?

Sh@d0w
01-05-2012, 08:17
Какво толкова странно има, че е осиновен и защо трябва да реагираш някак? Ако ти го сподели, кажи че вече знаеш и всичко е ок.

От нова година се занимавате, това ако мога да смятам са 5 дена, нормално е все още да не е разкрил чак такива работи от личния си живот пред теб.

MoreThanaLL
01-05-2012, 08:22
Не, не.. аз искам да ми каже, когато той предцени, ама не мислиш ли, че би ми го споделил с някакво притеснение и аз какво.. да му кажа - Ми аз знам, казаха ми вече. Все пак е по-нормално да го науча от него

LeprikonA
01-05-2012, 08:24
първо това не е като да е прокажен, нормално е, дори е хубаво нещо за него, защото е можело да стане много по-зле.
второ - най-добре е да не показваш, че знаеш. в даден момент той сам ще прецени, че иска да ти разкаже и разкрие себе си.
трето - нали са му приятели, ако са близки е нормално да сподели с тях.

FuCKkK13
01-05-2012, 08:28
^ пф.. защо да е притеснен от това,че е осиновен ? щом родителите са му казали,приятелите му знаят и нещата са ясни не виждам какво притеснително има :? .. ако го беше срещнала на нова година,но той беше с биологичните си родители и не е осиновяван какво ? щеше да е по-различен или какво ? .. я се вземи в ръце.. ти ако беше осиновена и всички знаеха -ти също дали щеше да ти е приятно приятеля ти да гледа на теб като ''ОСИНОВЕНОТО момиче,което харесвам'' просто махаш първата думичка и всичко е 6 ;) .. като ти каже бъди честна с него и му кажи,че знаеш.. и да,нормално е да го научиш от него,но това че вече знаеш не трябва да го притеснява.. и като ти каже му кажи това,че знаеш от други,но е било по-добре ако разбереш първо от него или нещо такова и това е.. айде успех ;)

MoreThanaLL
01-05-2012, 08:35
FuCKkK13, ти пък какво ме нападаш? Не мога да кажа, че този факт не ме накара да се замисля някакси и не ме е накарал да се почувствам странно, но не това е проблема ми ;) . Това, за което се чудя е - Дали, когато ми го сподели ( ако въобще го направи ) да му кажа, че вече знам или не.. Иначе се надявам '' всичко да е 6 '' ;)

FuCKkK13
01-05-2012, 09:16
^ абе момиче къде го видя това нападане ??? :? и аз съм на мнение да си честна с него,защото ако връзката ви стигне до там,че той да ти сподели нещо толкова лично едва ли би искал на този етап ти да го лъжеш ;)

MoreThanaLL
01-05-2012, 09:44
Просто започна да ми се караш, защото едва ли не - това, че е осиновен ми пречи да съм с него. Точно това ме притеснява, аз го написах и в предишния ми коментар - Той сиг ще се притесни да ми го каже и аз какво ? Да го засека като му казвам '' Ми на мен вече ми го казаха ''. Предствям си колко тъпо би се почувствал, след като аз всъщност го научих, тогава, когато се запознахме..

FuCKkK13
01-05-2012, 10:07
^ просто като усетиш,че върви на там,че да ти каже го изслушай внимателно и просто му кажи така и така аз вече знам,но не искам да се притесняваш от това и т.н. .. какво сложно има ? + че сте заедно само от 5 дни.. когато дойде момента да ти го каже ще сте по напреднали във връзката,ще си имате повече доверие,ще сте по-спокойни и ще общувате по-лесно

LeprikonA
01-05-2012, 11:07
^ пф.. защо да е притеснен от това,че е осиновен ?

къде видя изобщо да го казвам точно това? точно обратното е написано, научете се да четете.

djipsito
01-05-2012, 16:56
Аз пък не разбирам защо трябва да реагираш някак и да му признаваш, че вече знаеш или да се правиш, че не знаеш.
Просто като ти го сподели единственото, което трябва той да разбере е, че на теб това не ти пречи и да види, че наистина е така. Няма нужда да потвърждаваш с "Да, вече ми казаха" или пък да казваш "Така ли ? Не знаех... " И в двата случая е супер малоумно.

Едно "Тва не те прави по-различен или ненормален, искам да съм с теб" (нещо такова де) ще свърши къде-къде по-добра работа...

mississippi
01-06-2012, 17:26
по-добре се направи, че не знаеш, би го приел по-добре

anonymous708973
01-06-2012, 18:18
Не го лъжи, няма смисъл. Спомени, че си знаела и не го прави на въпрос.
А такова нещо може да ти говори само едно - че родителите му са страхотни хора и вероятно са отгледали страхотен син.

ivcheto0o
01-06-2012, 18:49
Ако той ти сподели добре,но по-добре сама не захващай темата.А ако ти каже просто реагирай нормално,кажи му нещата така както са си,не е нужно да се правиш на шокирана.