PDA

View Full Version : Готова маска за коса



ana19
01-05-2012, 09:16
Според вас коя е най-добрата готова маска за коса?
Моля препоръчвайте нещо, само след като сте го изпробвали. :)

Glam0rous
01-05-2012, 10:29
Ползвала съм супер много и мисля, че наистина си заслужават най-вече по-скъпичките. Например Абсолют рипеър на Лореал. От по-евтинките обаче съм страшно доволна от Миосотис - не оставам без нея, супер хубавата маска, прави косата невероятна! Друга хубава е една за блясък на Билка - малка кутийка с листенца и шишарка на нея.И мирише много хубаво! На Орзен за боядисана коса не е лоша. В друг форум я сравняваха с маска на Керастаз - Oleo relax, която е над 60 лева и наистина е много добра и дори бяха изкарали тази на Орзен по-добрата.
Най-боклучивите маски, които съм ползвала са на Елсев и на Глис (особено). Имах с ший и кашмир на Глис и изобщо не си заслужава - мирише ми лично на мен много гадно и силно, а косата ми след нея беше суха и оплетена. Отлетя в кошчето за нула време!

FuCKkK13
01-05-2012, 13:28
^ + но не съм съгласна за елсев и глис,но все пак на всяка коса различно :) иначе аз мисля,че най-добри са професионалните.. отиваш при фризьорката ти - тя знае каква е косата ти и от какво има нужда и ти дава проф. маска.. уникални са.. ползвала съм с ленено семе.. сега имам някаква с витамини и ленено семе ползвала съм и маска с чесън - не на Лорис,които впрочем са пълен боклук,а пак от фризьорката ми..

XxInn0cencexX
01-05-2012, 14:29
Горещо ти препоръчвам тази на Миосотис - Уникална е ! Прави ми косата толкова мека,блестяща,а и не е скъпа.Към 9-10 лв. мисля,че беше.

ana19
01-05-2012, 15:13
Тази на Миосотис става ли да се използва при мазна коса? Бях чела, че се ползва при суха коса, а ако си с мазна я прави още по-мазна. Има ли нещо такова?

r0si
01-05-2012, 15:50
Една приятелка ми беше казала, че е чела статия някъде за Миосотис с костен мозък и тази маска била много вредна за косата - вярно ли е ? Преди много си я ползвах и бях страшно доволна, ама я спрях след като ми каза...

Glam0rous
01-05-2012, 17:33
^Щом виждаш, че маската ти се отразява добре, няма смисъл да я спираш, пък да си говори кой, каквото иска. Ти сама можеш да прецениш за себе си как на косата ти и е по-добре. Да не говориме, че при мене е имало такива приятелки, дето като видят, че ми е добре от нещо ми дрънкат такива глупости, за да го спра....долна работа..
ana19 - по принцип маската на Миосотис, както и повечето маски са за суха коса, защото тя има нужда от повече овлажняване и омазняване допълнително. Ти сигурна ли си, че имаш нужда, щом твоята е мазна...

r0si
01-05-2012, 18:00
Може и да си права - мисля, че след повече от 2-3 годишна почивка отново е време да си взема Миосотис!

sonq02
01-13-2012, 13:13
Зная,че много от вас не харесват маската на Lorys с ефект на змийско мляко,но немога да си кривя душата-на мен ми действа много добре-косата ми става една бляскъва,мекарабе изобщо нямам думи

FuCKkK13
01-13-2012, 14:28
^ точно това е за маската..тя има моментно действие - докато я ползваш си мислиш,че косата ти е спупер и т.н. но след като спреш тя не се връща в предишното си състояние,ами в по-лошо от предишното.. все пак на всеки се отразява различно,но го имай в предвид ! :)

r0si
01-13-2012, 14:58
^ точно това е за маската..тя има моментно действие - докато я ползваш си мислиш,че косата ти е спупер и т.н. но след като спреш тя не се връща в предишното си състояние,ами в по-лошо от предишното.. все пак на всеки се отразява различно,но го имай в предвид ! :)

При мен имаше същия ефект - даже още като бях под душа ми заплиташе страшнооо много косата! Спрях я след като разбрах, че проблема е в нея, а не в шампоана (след второто ползване и в коша)!

slynchoo
01-13-2012, 15:01
Ох,на мен вече ми омръзна да си правя домашни маски и се чудя каква маска да си взела.Май се наосчих към тази на ORZENE,четох доста положителни мнения,а и наскоро си боядисах косата.Ползвала съм маските на Глис,супер са..всички продукти на Глис ми се отразяват супер на косата...На Лорис със змийско мляко ми харесваше само в началото..