PDA

View Full Version : Дайте съвет ..



bbubbyy
01-05-2012, 15:53
Здравейте,имам малък проблем и не знам как да постъпя, Започнах да излизам много често с една приятелка , а тя викаше своя най-добър приятел с нас (той е на 19 , а аз на 14) , и така се запознахме и започнахме да си пишем излизахме няколко пъти , той ми правеше комплименти, че съм красива и т.н. Една вечер неговата бивша приятелка ми писа да не съм се занимавала с него .. сега пишела като човек това не било нищо , аз казах на моята приятелка ,а тя каза на него .. той се обади на бившата си караха се след това тя ми каза да съм била с него той бил свестен . Всичко беше идеално и изведнъж каза на най-добрата си приятелка ,че съм малка .... Не знам какво да правя влюбена съм , а ако стане нещо и ми предложи не знам дали да тръгна с него .. все пак разликата не е голяма но годините са много различни ..... Не знам какво да правя - да се откажа или не , страх ме е бившата му да не му е наговорила глупости за мен защото преди си имах проблеми с нейните приятелки .. Моля ви дайте съвет . :)

SisiStrange
01-05-2012, 16:11
Той казал на еди коя си/кой си, ти си казала на друг/а, пък бившата му казала на теб, пък на него...

Говорете двамата. Ти и той. Така ще се изясните.

TheBeliever
01-05-2012, 16:13
Право е момчето - малка си. Ама и той не е с много акъл да ходи да се занимава с лапета.

Замисли се какво би искало в една връзка 19 годишно момче и какво ти можеш да предложиш. Какви са неговите интереси, какви за твоите и т.н.

Знам, сега ще последват излияния от типа на "Ама аз съм си надраснала годините, разсъждавам като по-голяма и бла-бла-бла". Не е така и като пораснеш ще го разбереш.

Bumer
01-05-2012, 16:15
Омъжи се за него,роди му 3 чавета и живейте безгрижно цял живот !

п.с. Колко мъка има по този свят :D

djipsito
01-05-2012, 16:20
Право е момчето - малка си. Ама и той не е с много акъл да ходи да се занимава с лапета.

Замисли се какво би искало в една връзка 19 годишно момче и какво ти можеш да предложиш. Какви са неговите интереси, какви за твоите и т.н.

Знам, сега ще последват излияния от типа на "Ама аз съм си надраснала годините, разсъждавам като по-голяма и бла-бла-бла". Не е така и като пораснеш ще го разбереш.

Така е, ама аз като се замисля повечето 19 20 годишни момчета имат акъл на 14 годишна пикла, така че може и да се нагодят.. Покрай мен е бъкано с такива двойки ;р

TheBeliever
01-05-2012, 16:31
Абе вие с какви хора контактувате? В моето обкръжение няма нито едно момче, което би обърнало внимание на (цитирам) "малолетна пикла". :lol:

bbubbyy
01-05-2012, 16:38
на 14 съм малолетна пикла , а когато 15 годишни момичета пишат съвсем други отговори има ...

TheBeliever
01-05-2012, 16:42
на 14 съм малолетна пикла , а когато 15 годишни момичета пишат съвсем други отговори има ...

Защо така си мислиш? Ако темата беше пусната от 15 годишна относно 19-20 годишен МОЯТ отговор щеше да бъде същият. А това "малолетна пикла" е определението на 20+ годишни момчета относно момиченцата твой набор.

Коментарът ти, обаче, напълно затвърди мнението ми.

SisiStrange
01-05-2012, 16:47
Съгласна съм, че разликата им не е предпоставка за свястна връзка, но честно казано, мисля, че като си го е харесала и си го е навила на пръста, ничий пост във форума няма да и промени мнението. Някои неща трябва да се научат от собствен опит. Преди и аз пишех същите мнения, но с времето осъзнах, че няма смисъл. И без това остават нечути. Нека пробва, нека види и за напред ще знае.

TheBeliever
01-05-2012, 16:52
Аз изказвам мнение. Не й казвам "Ще правиш така и така, не еди-как-си". Казвам й над какво ще е добре да поразсъждава преди да предприеме нещо. Тя ако има достатъчно акъл ще се сети сама. Ако пък не - ще се опари и ще се научи, както ти каза.
Но ако не чуе различни мнения няма да разбере, че има алтернатива. А винаги е добре да се погледне на ситуацията от колкото е възможно повече ъгъла.

bbubbyy
01-05-2012, 16:55
Нали за това съм писала за да видя различни мнения на хора който малко или много са минали по този път , пък и в момента съм объркана и повечето неща който ще направя сигурно ще са глупости :)

Bixel
01-05-2012, 17:01
кой какво кой как кой къде... моля?

djipsito
01-05-2012, 17:05
Абе вие с какви хора контактувате? В моето обкръжение няма нито едно момче, което би обърнало внимание на (цитирам) "малолетна пикла". :lol:

Контактувам е силно казано. Обичам да съм сред хора и се движа в много различни среди. Хорското поведение понякога ми се превръща в мания. Обичам да наблюдавам и изказвам наблюденията си. Отделно, от моя опит, като бях на 19 излизах с 20 годишен. Ами за мен мисленето му беше бая детско. Преди това не си бях давала сметка и почнах повече да се вглеждам в наборите му и не виждах кой знае каква голяма разлика. После бившия ми се хвана с една 15 годишна и се разбираха чудесно. Тя по-напред, той по-назад с материяла.. Един за друг ;д И други примери мога да дам, ама няма нужда.

И въпреки всичко, тва са едни големи обобщения, да не каже някой, че слагам общи знаменатели..

N1ksun
01-05-2012, 17:08
Пф 19 годишен за кво ти е .... прой с 29 годишен те поне имат пари (сън).

bbubbyy
01-05-2012, 17:11
оф пари .... знам че в момента съм на години в който има само авантюри и нищо повече .. ама поне искам да съм щастлива ... пари пфф

djipsito
01-05-2012, 17:15
Не им се връзвай на тия дето лопат за парите... Общувай си с момчето и не си напрягай хубавата главица с глупости. Времето ще покаже. Гледай да не бъдеш досадна лепка, дръж се нормално.

N1ksun
01-05-2012, 17:17
Човек да не се пошегува ... дървета :D

bbubbyy
01-05-2012, 17:18
благодаря много , ще опитам каквото стане ... ще си проличи дали трябва да съм с него или не :)

lowexd
01-06-2012, 16:01
на 14 съм малолетна пикла , а когато 15 годишни момичета пишат съвсем други отговори има ...

и аз съм го забелязала :)

BlueFace
01-08-2012, 21:10
Естествено, че си малка за него...Самият факт, че си мислиш, че си влюбена в човек, който почти не познаваш го доказва...Той е 5 години по-голям, а в интервала 14-21 години дори и 2 години разлика понякога са много. Имаш още много хляб да ядеш....

anonymous708973
01-09-2012, 06:17
Знам, сега ще последват излияния от типа на "Ама аз съм си надраснала годините, разсъждавам като по-голяма и бла-бла-бла". Не е така и като пораснеш ще го разбереш.

Не е съвсем така, има и такива хора наистина :)

Авторке, останалите са прави. Повечето момчета, с които общувам, са в интервала 18-23. Всички подскачат като ощипани при мисълта да са с 14-годишна. Мислиш ли, че можеш да удовлетвориш всички нужди и желания на 19-годишно момче, което си е баш мъж вече? И не става дума само за секс, където, впрочем, имаш два варианта. Да не правите секс, защото не си готова и той ще те остави, което е напълно разбираема реакция, ИЛИ да правите секс, когато ти си на 14, което не е добра идея.
В началото всичко ще е цветя и рози, ти ще си мислиш колко е зрял в сравнения с връстниците ти и тайничко ще се радваш и гордееш, че ходиш с 19-годишен, докато наборките ти излизат с 15-годишни, но нещата ще се променят и ти ще си прекалено хлътнала вече.
Не се занимавай :)

IseeDEADbodies
01-09-2012, 11:38
Тя каза, пък аз и казах, след което моята приятелка каза, че той е казал, щото тя не му е казала ?
Айде научете се да си свързвате изреченията без да повтаряте една дума по сто пъти пък тогава питайте к'вото и да било.

BaffaLsc
01-09-2012, 11:51
Разликата на тая възраст си личи ужасно много.
Ако ти беше на 20,а той по - голям, нямаше дори да си личи.
Дори да тръгнете, той все пак е мъж, ще иска от теб неща,за които все още
на теб ти е раничко, намери си някой на твоята възраст. :)