PDA

View Full Version : Стигнах и до там да пиша по форуми. . ОБИЧАМ Я !!!!



Makkmic
01-05-2012, 17:13
Здравейте ! На 13 съм и проблемът ми е, че наистина обичам едно момиче . . но ето на тя е по - голяма от мен и е на 14 ! Винаги, когато се видим се прегръщаме, а понякога ме целува (по бузата ;д), започнах да изпитвам чувства към нея преди година и нещо ! Имахме и връзка, но тя продължи само месец .. и е ясно, че ме остави защото съм по - малък от нея. Всеки ден си пишем смс-и и тя ми каза, че аз съм първото момче на което е казала, че истински обича. Дори и й написах няколко текста (песни, уж), но не знам вече какво да правя . . .

Positive_SouL
01-05-2012, 17:20
Трябва да те разочаровам. Не съм чул нито една 13 годишна връзка да е приключила със брак :)

Cyandreamer
01-05-2012, 17:42
Трябва да те разочаровам. Не съм чул нито една 13 годишна връзка да е приключила със брак :)

Значи си глух, тъп и не четеш.

Positive_SouL
01-05-2012, 17:54
Значи си глух, тъп и не четеш.

Много ясно прочетох въпроса. Ама ти не си достатъчно умен за да разбереш отговора ми!

Cyandreamer
01-05-2012, 18:10
Много ясно прочетох въпроса. Ама ти не си достатъчно умен за да разбереш отговора ми!

Ти си достатъчно зле за да не разбереш какво имам в предвид. Любов на 13 е приключвала с брак в много чести случаи, и не касае само малцинствата. Заради това съдя, че си невеж и се изказваш неподготвен.

Positive_SouL
01-05-2012, 18:32
Ти си достатъчно зле за да не разбереш какво имам в предвид. Любов на 13 е приключвала с брак в много чести случаи, и не касае само малцинствата. Заради това съдя, че си невеж и се изказваш неподготвен.

Да кажеш обратното на моето твърдение не е достатъчно за да ме убедиш, а достатъчно за да покажеш че се глупак който сере по форумите.
На тази възраст предполагам че това му е било първото момиче. Винаги във първата връзка чувствата са по силни. Той няма база за сравнение и си мисли че я обича.Дори и да не е първата му връзка. Факта че тя го е оставила показва че го разиграва. 1 година разлика не е повод за да зарежеш някого когото обичаш. Ако ти смяташ че имат някакво бъдеще със момиче което е издържало 1 месец със тебе тогава му го кажи и той ще ти повярва защото най вероятно това иска да чуе.

DisappointedDreamer
01-05-2012, 18:45
Разбира се, че си първото момче, на което тя е казала, обичам те "истински" - за бога, тя е на 14, а ти на 13. Да не би да е имала 10 "връзки" преди това?

Не знам какви ги вършите. Аз на 13-14 никога не съм мислила за любов.

LeprikonA
01-05-2012, 18:50
ауу, колко си изпаднал само, на 13 да пише по форумите,лелее.

BaffaLsc
01-05-2012, 18:58
ауу, колко си изпаднал само, на 13 да пише по форумите,лелее.
Вместо да се гаврите, дайте съвет.


Cyandreamer е напълно прав/а и го/я подкрепям изцяло. Но за съжаление е глупаво да не си с някой,
защото е по - малък от теб. Ако имаш истински чувства, нямаше да те вълнува това, мое мнение.

nepowtorima
01-05-2012, 19:05
Според мен се влияе от мнението на околните. Сега вие се сблъсквате с "приятелските" ви коментари, в които често има гавра и прочие. Тя вероятно наистина има чувства към теб, но може би я е страх от всички други. Не и се обиждай ако е така. /само предполагам/ Поговори си с нея.

П.С. - какво като е на 13 .. да бе, така ще кажете на 13 не сте мислили за любов..
П.П.С. - о, определено има връзки завършили със сватба на тези години!!

sunman
01-05-2012, 19:15
JESUS CHRIST!!!

Bloody-girl
01-05-2012, 19:22
Е..братче х ( .. За някаква 1 кирлива година ще те остави?! .. Какво? ...;хх
Това момиче още има чувства към теб. Обясни й, че 1 година разлика не е от значение в една връзка. Обясни й колко много я обичаш и колко много значи за теб.

Bumer
01-05-2012, 19:29
На 13 години още правихме ножки на плейбоя, ти за любов си тръгнал да пишеш. :D

ADMIRALKA14
01-06-2012, 13:49
http://troll.me/images/feeling-it/this-girls-a-bitch-i-can-feel-it-thumb.jpg

fanimarkuchosezavrushta2
01-07-2012, 22:32
Здравейте ! На 13 съм и проблемът ми е, че наистина обичам едно момиче . . но ето на тя е по - голяма от мен и е на 14 ! Винаги, когато се видим се прегръщаме, а понякога ме целува (по бузата ;д), започнах да изпитвам чувства към нея преди година и нещо ! Имахме и връзка, но тя продължи само месец .. и е ясно, че ме остави защото съм по - малък от нея. Всеки ден си пишем смс-и и тя ми каза, че аз съм първото момче на което е казала, че истински обича. Дори и й написах няколко текста (песни, уж), но не знам вече какво да правя . . .

Здрасти, на колко години си?